0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Diğer bölümde bir arkadaş normal dogum mu sezeryan mı diye sormuş. Başka bir arkadaşta yorum atmış normal dogum bence normal olunca için temizleniyor ve anne olduğumuzun daha iyi farkına varıyoruz diye. Arkadaşın durumuna üzüldüm gerçekten vahim bir düşünce... 

31 Cevaplar

0 oy
(6,721 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Normal doğum yapamayanlar ne yapacaklar ya çocuk içinde mi kalsın . Her iki türlü de içi temizleniyor ne cahiller var. :ermm:

-Reklam-
+3 oy
(1,462 puan) tarafından
Nice normal dogururp sokaga atanlar var ve yine nice doğurmamış bile ama gerçekten ANNELIK yapanlar varr..
+1 oy
(1,983 puan) tarafından
Bencede çok saçma bir düşünce sonuçta ikisinde de o acıyı çekiyorsun aynı duyguları aynı hisleri yaşıyorsun boş konusuyorlar normal doğum da gerçek anne oluyorsun diye hayır efendim annelik yürekten geldiği sürece iki türlü de anne olunuyor sonuçta o çocuğu öylede böylede taşıyorsun günde kaç duygu içerisine girip kaç kere ağrı sancı cekiyorsun böyle konuşanların ağzına ....... Var yani 
+1 oy
(1,462 puan) tarafından
bencede zavallı acınacak bir durumda ama haberi yok
+1 oy
tarafından
o yuzden mi miz anne olduğumuzu hala anlamadik 
+1 oy
tarafından
Aman ya takmayın şöyle insanları boşverin geçen birinin kaynanası da sezaryen olursan yarım insan olursun diyodu 
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Bence de canım herkesin durumuna göre değişir o
(25,224 puan) tarafından
Durumu geçtim düşünce yapısına bakarmısın
0 oy
(119,226 puan) tarafından

O nasi biriymis oyle dusuncemi olur :angel:

(25,224 puan) tarafından
Bilemedim...
0 oy
(4,875 puan) tarafından
O kimse aynı benim görümce ve kaynana kafasındaymış benide zorla normal yaptırcaklardı neymiş normal doğum da için temiz sezeryan da ise pis kalıyormuş ☺️ 
tarafından
az daha siz açılın ben dogurtucam diyecekti seninki:)
(4,875 puan) tarafından
Panik atak olmasa onu da yaptırmak isterdi ☺️
(105 puan) tarafından
Eski dusunceler kaynanam da bana demişti ki sen kadınsın n or mal dogurdun kızım ameliyat oldu hem nazar etti hem de dusuncesi normal dogum yapmakla mi kadın oluyor m.. sonra 3ay dıkısleer im iyileşmedi gitti
(25,224 puan) tarafından
Kız benim kuzenim normal dogum yaptı bin pişman 30 kesisi var 5 ay oldu hala acıyo :D
(105 puan) tarafından
Evet benim de bastan sona kız neredeyse gobegi me kadar cıkacak lar di valla cok kestiler beni kasap boulr yapmaz
0 oy
(759 puan) tarafından
Aman öyle konuşanlar boş konuşanlar ben normal doğum yaptım ama bana bu tarz düşünceler çok saçma sapan geliyo cahil kişilik
(25,224 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(55 puan) tarafından
Annelik kutsal kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ne alaka sezaryan yapinca anne olunmuyormu cahillikten baska bise degil 
(25,224 puan) tarafından
Sezeryan olunca anne oldugunu hissetmiyorsun demek ki. Ama kendisinde mecburi sezeryan olucak mış orası ayrı
(55 puan) tarafından
Hiç kimse biçak altina yatmayi istemez herkes isterki sorunsuz dogum olsun herkes mecburu sezaryan oluyor veya korkuyor panik ataktan oluyor nyse kizlar cahillik baska bise degil ne sekilde dogum olursa olsun anne annedir
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Kesin yaslidir o yaşlı .yaşlı kafası bu:)

(25,224 puan) tarafından
Hahaha güldüüümmm :))
0 oy
tarafından

düşüncesi gerçekten saçma nice anneler var ki sezeryan yapıp anneliği daha iyi yapan nice insanlar  varki normal doğum yapıp bebeğini çöpe atan :ermm:

Kesinlikle hiç bir alakası uok

(25,224 puan) tarafından
Yazan ellerin dert görmesin
0 oy
(1,291 puan) tarafından

Hadi ya ben smdi anne değil miyim düşünce yoksunu:angry:

(25,224 puan) tarafından
Duygun eksik sezeryan oldugun için :)
(1,291 puan) tarafından
Vaaaaaaaaa ://///
(25,224 puan) tarafından
Seni gidi duygusuz :)))
(1,291 puan) tarafından
Haaahhaaaa :D
0 oy
tarafından
Ya tabi bende normal istiyorum ama hani sezeryan olan yarim anne vs diyenlere gıcık oluyorum yaaa. Sezeryan olani anne gibi gormeyenlere yazık 
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Annelik bebek rahime düştüğü an hissedilen bişeyler  doğumla nasıl alaka olunur çözemedim 

Onun dışında normal ve sezeyan bebeğe bağlıdır herkes normal doğurmaz herkes sezeyan doğurmaz 
0 oy
tarafından

Ben sezeryan oldum :'( içimde pislik mi var şimdi :'( 

(25,224 puan) tarafından
Pis seni :))))
tarafından
Hahahaha :D mirkinop seniii :D
0 oy
(557 puan) tarafından
Niye biz sezeryanliyiz  diye anne olamadikmi  tövbe yarabbim bu nsl bir cahilliktir kusura bkmasinda  dogupda anne olunmuyor  ne yazıkki acıdım ona ben.  
(25,224 puan) tarafından
Haklısın canım
(557 puan) tarafından
Yani ben anlamıyorum gelmişiz 2020 yılına bu insanlar hiç mi bilgi sahibi olmamışlar ya böyle konuşunca sınır oluyor insan birde etrafda biz çok biliyoruz diye dolanıyorlar
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Millet ne cikarcagini sasirmis sezaryanin acisi omur boyu cekiyosun normal dogumda o anki aci ve dogum bitince geciyor ikisinide yasadim yani :ermm:

(610 puan) tarafından
Ben 5 aydır normal doğum yüzünden hemoroid mi basur mu ne diyorlar ondan oldum herkeste olmuyor mu ya ben neden oldum ? :((((
(2,130 puan) tarafından
Cok zorlandigin icin ikindigindan canim kolaymi canindan can cikiyo
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Yanarım yanarım 2 sezeryan oldum içim hiç temizlenmemiş kız ne kara içim varmış benim 
(2,130 puan) tarafından
Hortum salliyakk kiz ☺️
(557 puan) tarafından
Sen hortum salla ben fircaliyimmmm hahaha
(2,130 puan) tarafından
Allsh senii koptumm ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️⚘
(3,149 puan) tarafından
Sizi içi kokmuşlar siziii püüüüü ;))))))
(557 puan) tarafından
Ne yapalım ya sezeryanlilar kokmuş diyolar bazı cahiliyetler biz de temizlenelim dexikkk hahaha

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 483 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 493 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 944 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 713 göst.