0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar ben varken evime gelmez ben anneme gelirim, kalmaya hamileyim kayinvalidem ben yokken evime geliyo ya yaptigi ayip degil mi? Ben cok rahatsiz oluyorum hemen hemen heryerime bakiyo cok sinirleniyorum napayim deli olcam.

3 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından

Nsl girio ki evine anahtarin mivar

tarafından
Benim esim biraz tuhaf soylendim bidaha benim evime ben yokken kimse girmesin dedim cok kavga ettik orali olmuyo ay varya nefret ettim gidip agzima geleni solicem hakedioda sesimi cikartmiyorum.
(216 puan) tarafından
Bnde sevmem oyle evimi karistirani insanjn gizlisi olur saklisi olur bu ne saygiszlik cnm anahtarini versen yinede karistrmamasi lazm
tarafından
Biraz alttan almayi denesen bence
tarafından
düzenlendi
Ajanznbsmsndnnnn
tarafından
Sende anahtarini kaybettigini bulamadigini şöyle onun anahtarini al ki geldiginde anahtari alacak kimse olmasin sokakta kalsin bu ne saygisizlik ya benim evime gizlice ne hakla girer
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından

Bende 50 gün önce doğum yaptım hastaneden çıkmama iki gün kala eşim dediki annemle kız kardeşim gelecek temizlik yapmaya dedi bnde ev kirli tozlu değil ben hastaneye yatmama iki gün kala köşe bucak temizledim dedim eşimde olsun işte onlarda temizlesinler dedi ki hamileliğim boyunca kaynanam misafir gibi gelip gitti hiç yardıma ihtiyacın var mı diye sormadı nys bnde hiç bşy demedim birde geldim yatak odamda eşyaların yeri değişmiş eşime sordum ben yaptım dedi bende bşy demedim çünkü biliyorum kaynanaö yapsa bile eşim kızacağımı bildiği için ben yaptım der ama çok rahatsız oldum şimdi aklıma geldikçe keşke izin vermeseydim diyorum 

0 oy
tarafından
Anne ne nasıl davraniyorsan ona da o şekil davranmalisin bence ha annen evine girmiş ha kaynanam
(195 puan) tarafından
Valla annem girse sorun değil de kaynanam girdimi değişir bende de var öyle sorunlar :)
tarafından
Aynennnnnn kendi evinde herseyi saklar ben alisveris yapar oyle giderdim oraya cocugum bisey istemesin diye ondan gormeyelim diye sucugu mutfak dolabi cekmecesine saklayan insan kendi geldimi heryere bakmaya calisir ben mesafemi koydum malesef artik mümkün degil:)))
(15 puan) tarafından
Ben evde yokken kimse girmesin evime isterse benim anam babam olsun isyemiyoruöm sevmiyorum öyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 304 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda67 (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 556 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 341 göst.