0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (638 puan) tarafından

Kızlar kızım 20 aylık ve yanımda uyumuyorum bi türlü ayiramadim şimdi hamileyim bide yarin doğum yapınca filan  nasil olacak bilmiyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(31 puan) tarafından

Bnm de oğlum 34 aylik hala yanımızda yatıyor 4 ay sonra dogum yapacam her şeyi denedik ama bizle uyumakta ısrarcı yatsın canım o yüzden bebeği de besikte yatırırsın o da alışır aglamsna falan zaten ne kadar daha yatacaklar ki demekki anneye ihtiyaç duyuyor travma yaratmaya gerek yok bence yoksa zorla da odasina alıştırmak mümkün: )

(638 puan) tarafından
Ya ayrı beşik de bile yatmıyor benimle yatıyor saçlarımdan sıkıca tutup uyuyor
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Mənim də balaca qızım 2 yaş 2 aylığ.martda doğumum olacaq.mənsiz necə qalacaq bilmirəm. Böyük çoçuklarım da okula gedib gəlir.yoldaşım məcburən işə getməyəcək kreşdən gətirəndə evdə qalmalıdır. Qaynanam da var,amma yoxmuş kimidi))

0 oy
(66 puan) tarafından

Sevdiği çizgi film karakterinden odasını yoksa yatağını süsle . Neredeyse 2 yaşı bitmiş bir an önce ayırmalısın . Ben de oğlumu i yaşta ayırdım odasını ayırdım arabalı yatak aldık biz. Uyandıkca yatağına geri götürdüm geldikçe ben yatağına geri götürdüm . Sonra sonra alisti

(638 puan) tarafından
Daha 2 yaş olmadi canim
(66 puan) tarafından
Neredeyse dedim ya zaten ;)
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Ayyy aynen bende senin gibi kara kara düşünüyorum kizim daha 10 aylık 5 aylık da hamileyim. Kızım yanimda yatıyor beşik te bile yatmıyor 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ben sadece 3 ay yanım da anne yani beşiğinde yatırdım. 6 yaşında oğlum şu anda ve 3.aydan sonra odasında yattı canım.

(638 puan) tarafından
En güzeli valla
(5,938 puan) tarafından
Hiç zorlanmadim valla şimdi 2.ye hamileyim aynısını uygulamayı düşünüyorum.
0 oy
(90 puan) tarafından

Ilk 3 veya 6 aydan sonra kendi odasina ayiricam bebegimi boylelikle ilerde zorlanmicam  ve kendi alani olucak o oda onun oldugu bilincinde olucak

0 oy
(242 puan) tarafından

Canim kendi yataginda bas ucunda durarak uyut sadece elini tutmasina ver yaninda yatma ama otur uyumasini bekle. Artik orda yatmasi gerektigini söyle hic yumasatma ama yoksa bensiyemez . Orayi benimseyene kadar bunu yap canim insallah alışır. Anne yüreği aglamasina dayanamaz ama dayanmak zorundasın hic yumusama disiplini koyma vakti . Rabbim yardimcin olsun sağlıkla kal ♡

0 oy
(77 puan) tarafından

Belki çok duygusal biri olduğum için ama benimde oğlum 19 aylık ve onun ayrı odada kalmasına gönlüm razı olmaz çünkü daha küçük ve bana ihtiyacı var. Gece üstünü açar vs. Ben yanımdayken bile defalarca uyanıp bakıyorm. Tabi bu benim düşüncem

(638 puan) tarafından
Ayni dusuncedeyim ama 2. Bebehim olunca zor olacak gibi
(77 puan) tarafından
Benimde 2. Bebeğim olcak nasipse 2 buçuk ay kaldı ama benm başka odaya geçmesine gönlüm razı değil zaten kış geliyor bebek olunca eskisi gibi yanımızda beşiğinde yatacak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 183 göst.
0 oy
4 cevap 199 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 533 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,022 puan) tarafından soruldu

377,241 soru