0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Çocuk çişini yaparken çok ağlıyordu  idrarinda enfeksiyon var mı diye acile götürecektik  arabaya bindik ama araba çalışmadı sonra sen çocuğu al eve git ben 101 den yağ çözücü bi köpük var onu alıp gelecem dedim sonra markete gittim geldim baktım bebeği bacağında sallıyordu uyumuyor bu ya dedi bacağına vurdu bende napıyorsun sen kendinde misin dedim duymazlıktan geldi bu yaptığı hareket şiddete karşı eğilimli olduğunu mu gösteriyor yani daha önce de bebeğimi ona bırakıp dışarı falan çıkıyordum ama şimdi içime bi kurt düştü:///// 

29 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Bakmak  isterse benden iyi bakar da iste asıl mesele bakmak istemesinde :happy:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bırakma canım 
0 oy
tarafından
Ben brkrm eşim bnden daha iyi bakar eminim asla bağırmaz vurmaz çok sabırlıdır ben bile okadr değilm 
0 oy
(984 puan) tarafından
Elbette bizim gibi bakmazlar ama eşinizden bahsediyosunuz yani sen anneysen oda baba bişey yaptığını sanmıyorum herşeyş kötüye yormayın. Ben gözü kapalı eşime bırakırım sizde içinize kötü şeyler getirmeyin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben gönül rahatlığı ile bırakırım .  Bazen benden daha güzel ilgileniyor:) eşine diyecek lafım yok canım . Şakasına yapmıştır diyeceğim ama sen bilirsin öyle olup olmadığını..
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben hep bırakıyorum asıl ondan başkasına bırakamam 
0 oy
(230 puan) tarafından
Bakmaya bakıyor sakinleştirir ama Bi kere sinde dısardayız ben Baska Bi dükkana gircem eşim de markete gidecekti baktım bebek arabasını dısarda bırakıp girmiş içeri ben şok geri döndüm bebeğimin başına 
0 oy
tarafından
Birakiyorum canim o benden daga iyi ilgileniyo 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bırakırım gözüm hiç arkada kalmaz. Benden iyi bakar☺ çoğu zaman kıza sinirlenip sesimi yükselttiğimde bile beni uyarır kızar bana napıyon sen diye.

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 502 göst.
0 oy
25 cevap 297 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 775 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu