0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Çocuk çişini yaparken çok ağlıyordu  idrarinda enfeksiyon var mı diye acile götürecektik  arabaya bindik ama araba çalışmadı sonra sen çocuğu al eve git ben 101 den yağ çözücü bi köpük var onu alıp gelecem dedim sonra markete gittim geldim baktım bebeği bacağında sallıyordu uyumuyor bu ya dedi bacağına vurdu bende napıyorsun sen kendinde misin dedim duymazlıktan geldi bu yaptığı hareket şiddete karşı eğilimli olduğunu mu gösteriyor yani daha önce de bebeğimi ona bırakıp dışarı falan çıkıyordum ama şimdi içime bi kurt düştü:///// 

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sabırsız olduğunu gosteriyor.. her aglamasinda cocuga bisi yapcaksa hic bırakma! 
(610 puan) tarafından
Evet cocuk aglarken cok sinirleniyor bende bunu fark ettim
-Reklam-
0 oy
(4,538 puan) tarafından

Bana kalsa aslaaa bırakmam ama beyfendi zorla 3 buçuk aylık bebeğimi alıp ablası gile sevsin diye götürüyor erkeklere güven olmaz onlar bizim kadar iyi bakamaz :angry:

(610 puan) tarafından
Allah hicbir çocuğu annesız bırakmasın :(((
tarafından
Aminnnn aminnn aaamiiinnn
(4,538 puan) tarafından
Aminnnnnnnn
0 oy
tarafından
Benimki suan karnimda :) ama dogunca birakirim :) cunku eminim cok iyi bakar birakirim derken yani bir odadan bir odaya giderken :D
(452 puan) tarafından
ALLAH senden razı olsun vala hiç keyfim yoktu beni güldürdün ALLAH'TA seni güldürsün <3
tarafından
Sendende cook sagol :) ⚘
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Ben bırakamam asla eşim biraz sakar çocuğun başına iş açar.
tarafından
Kız allah iyiliğini versin güldümmm :D
(1,639 puan) tarafından
Ciddiyim yani ☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben bırakırım herkesten iyi bakar
(434 puan) tarafından
Aynen ben de bırakırım eşim hem çok sabırlı hem de güzel ilgileniyor. Emzirebilsem sana ihtiyacımız yok diyor. :))
0 oy
(452 puan) tarafından
bazen markete ufak tefek ihtiyacım oluyor bırıakıp gidiyorum ama hiç içime sinmiyor  doğruyu söylemek gerekirse aklımda hep soru işareti kalıyor. keşke bırakmasaydım falan diyorum onuda getirseydim falan 
0 oy
tarafından
Kesinlikle kuşkusuz bırakırım esime.. çünkü benden daha sabırlı tırnağına zarar vermez gözünden sakınır. 8 aylık onla konusur oynar masallahh ❣☺
(610 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin: :)
0 oy
(5,436 puan) tarafından

15 dk bakamamış vurmuş sabırsız demekki :ermm:

0 oy
tarafından
İşim olunca bende bırakıp markete falan gidiyorum biri 1.5 yaşında diğeri 7 aylık ikisinde de bakıyor 
0 oy
(128 puan) tarafından
Ben sık sık bırakırım. Kendide öyle istiyor zaten. Bende dışarda işlerimi hallederim. Seviyor oplumla kalmayı 4.5 aylığız şuan :) 
0 oy
(178 puan) tarafından

Espiri yapmış olabilir cnm hemen kötüye çekmemeliyiz bence bak ne güzel ayagında sallıyormuş diyorsun  çoçugun canı yanacak sekilde mi vurduda   herkes diyebilir öyle tani abartmayalım bence o  bebeginizin babası siz hasta olunca o bakacak o ilgilenecek :angel: 

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bende bırakırım ama bizim gibi tabiki bakamazlar bizim babamız da koltuğun üzerinde tek bırakmış diğer odaya bez almaya gitmişti gelmesem çocuk düşecekti üstelik 7 aylık hareketli bi döneminde yani 
0 oy
tarafından
Cnm tabiki yavrusunu çok seviyordur ama baba anne gibi sabır tahammül gösteremiyor Bnim oğlum kucak bebeği sabahtan akşama kadar kucağımda 6 aylık birde eşime veriyorum yoruldum diye oğlum da durmuyor 5 dk zor bakıyor hep kucak diye ama bu vurması gerektiğini göstermez uyar bnce yapmamalı kesinlikle. Soruna ise cevabım hayır Bn bile bazen kendimi yetersiz görüyorum eşim dahil kimseye bırakmam 
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım oğlum uyuyosa bırakırım gider işimi görür gelirim yoksa benimki de sabırsız bizim gibi değiller daha cabuk sinirleniyolar
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Eşim çok sabırlıdır tam tersi ben sabırsızım poposuna vuruyorum bazen kızıyorum eşim beni uyarıyor çünkü ona dedim ben bazen sabrimin2sinirina gelince yapıyorum beni uyar diye ona bırakıyorum çok çok seviyor oğlunu ya 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Pardon niye kendi gitmiyor kız kendi gitsin markette 
(610 puan) tarafından
Ben onu ne zaman göndersem pişman oluyorum ya dediğimden farklı bisey alıyor ya da bulamadım diye geri geliyor ://
(12,264 puan) tarafından
Amamnnnnn☺☺☺☺ ;))))
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kendim evde olmadığımda 2 saat bakmıştğ. Evdeysem farklı odada olduğumdada bakıyor. Benilki ikiz bakmama gibi şansı yok.  Şiddet görmedim ama ağlamalara ve seslere sabırlı değil pemen çağırıyor
(610 puan) tarafından
Allah sabır versin çok zor olsa gerek ikizlere bakmak ://Bazen diyorum ikiz olsa napardm bir tane olmasına rağmen çok yorucu
0 oy
(6,053 puan) tarafından
ALLAH war 4 4luk bakar ama biz heryere beraber gideriz zaten bebisimiz küçük ben bu ara hep onla ewdeyim 
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Şakadan yapmış olablr mi? Hani nasıl vurdu bilmiyorum da öyle geldi aklıma. Ben bırakırım eşimin de hiç şiddet eğilimi yoktur ama biraz dikkatsiz benim bebeğimden de göz ayırmaya gelmiyo sadece ondan takılıyor kafama 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Cok guzel bakiyo ama oglum 1.5 yasina gelcek nerdeyse arada bir kizdigi oluyo oda sakın yapma vs diyo ve neden yapmamasi gerektigini anlatiyo

Ki oglum ben yapma dedigimde gider yapar ama babasi uyarinca asla dokunmuyo 

Sabah ve aksam olmak uzere gunde 2 igne vuruluyorum onlar evde kaliyo ben tek gidiyom hastaneye

Cok sukur o evdeyse hep ben cikarim hem hava almis oluyorum hem islerimi hallediyorum 

Oglum babasiyla dueuyo yeterki uyku saati gelmis olmasin

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 502 göst.
0 oy
25 cevap 297 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 775 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.