0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kütahyadan izmire gelin geldim ve doğru düzgün kimsem yok oturup konuşacak çocuk oluncada eve hapsolduk önceden calışıyordum bissürü insanla muhatap oluyordum şu anda bu monotonluk beni krize sokmak üzere ne yapmam lazım eşim bana alternatifler bulmaya çalışıyor sıkılmayayım diye ama kendisi de gece yarısına kadar mesaide oluyor. Onu da göremeyince kafayı yiyecek oluyorum iyice tek sosyal aktivitem a 101 bi m gibi marketlere gitmek halimi düşünün artık ailemi arkadaşlarımı görmek istiyorm olmuyor çok zor bir durum ya bu bunalımı yaşıyan sadece ben miyim acaba

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende gurbetteyim eşimin bir iki tanıdığı burda başka kimse yok bende oğlumla evdeyim anca kimsrm yok tekim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim esinin arkadaslarinin esleriyle tanissan ben öyle yaptim az da olsa yavas yavas çevre edinmeye basladim
(557 puan) tarafından
Bana mi dedin tatlim eger bana dediysen o sekilde tanistim 3 kisi var ama iste dedim ya ha diyince gidemiosun insan oturdugu yerde apartmanda sitedr vs iste yakininda birileri olsun cay koy geliorum ya da kahve yaptim gel icelim diyebilecegi birileri olsun istior
(178 puan) tarafından
Nerde kaldı o komşuluklar cnm eskidenmiş o aynı konudan  muzdarıbız bende evlenmeden önce özel sektörde çalısıuordum şimdi eşim memur olursan çalısabilirsin dedi memurluk nere ben nere  birde çoçuk oldu yerli pskopata bagladım evde iyice duvarlar üzetime üzerime geliyor bazen yanlız deilsin anlayacagın
(1,264 puan) tarafından
Çok çok çok iyi anlıyorum seni memurluk çok zor senin durum benden daha kötüymüş ya kuzum
(178 puan) tarafından
İnsan bazen para için  deil şükür maaşımız var açda deiliz açıkta deiliz ama çalıssam çalıstıgım ortamda bii arkadaşın oluyor senin bi sitatün oluyor kendini daha bii degerli hissediyorsun  böyle iyimi evde otur Allah otur anlamazlar erkekler bizi işi anca yokuşa sürerler millete görede işte mutlu mesut gül gibi geçinip gidiyorlar derler senin içini istegini bilirler mi hiç pehhhh
(1,264 puan) tarafından
Aynen ben özgüveni mı kaybettim aksama kadar evde oturup tv izlemekten
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Halk eğitim merkezlerine gitsen 
(1,264 puan) tarafından
Düşündüm ama bebeği koyacak yerim yok ehliyet almak istiyorum mesela koyamıyordum çocuk durmuyor başka birinde
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Dua et gene ben belcikadayim ailemden kimsenin olmadigi b.ktan bi ulkedeyim konusucak 1 turk yok etrafimda markete gidiyom kasiyerin dedigini anlamak icin google ceviri programi kullaniyom yani beterin beteri var bacim
(1,264 puan) tarafından
Ay ben çok üzüldüm canım senin durumuna bak benim basım dan öyle bir olay da geçti yurt dışına evlilik olayı olcakti nasip olmadı ben orda nasıl yaparım yapayalnız demistin ama şuanda o durumun içinde yim demek ki kaderde ne yazılı ise bir şekilde onu yaşıyorsun rabbim yardımcın olsun
(118,488 puan) tarafından
Esinin arkadaslarinin esleriyle  tanis kaynas benim esim babasiyla calisiyo cok arkadasi yok o yuzden kader yapicak bisi yok
(1,264 puan) tarafından
Çok uzaklar eşim uzak bir yerde çalışıyor gidip-gelme zor arkadaşları ile
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bende varım:(( bende nizipden antepe gelin geldim hiç kimsem yok eşimin aileside nizipte oturuyorlar eşim sabah gidiyo 23 30 a kadar çalışıyo eve geliyo yemek dir namazdır sonra telini eline aliyo 3 e kadar teliyle takılıyo bende kafayı yemek üzereyim en ajansından bura giriyom iyi geliyo
(1,264 puan) tarafından
Aynen bende buraya girip kafa dağıtıyorum çoğu zaman
0 oy
(557 puan) tarafından
Hayir canim tek sen deilsin bende evleneli subatta 1 yil olcak bursa dan golcuk.e gelin gittim ve hala oturdugum yerde kimseyi tanimiorum 3  5 arkadas var ama onlarda cok yakinimda deil esimin is arkadaslarinin esleri yani yakin cevremde hic arkadasim yok cok bunaldim 2 ay once doum yaptim bir oglum var doumuda ailemin yanjnda bursa da yaptim golcuge gideli 1 ay anca olmustur ama okadar sıkıldim ki pazartesi yine annemlere geldim seni cok iyi anliorum yani 
0 oy
tarafından
Haklisin tabiki zor zamanla alisirsin şuan çalışamaz mısın peki önceden çalışıyorum demissin bu arada hemşeri çıktık:)
(1,264 puan) tarafından
Çalışamam canım çocuk küçük bakacak yok
tarafından
Kütahya bir de küçük şehir iç içe istediğim her yere çok kolay gidersin ama izmir öyle değil zamanla rayına oturur her şey inşallah
(1,264 puan) tarafından
Ben simavlı yim canım orası daha da küçük izmirin büyüklüğü değilde çocuk olunca eve kapanmak zorunda olmak üstüne eşim bir çocuk daha istiyor onu düşünüp daha da bu stresli ortamdan uzun bir süre çıkamayacak olmak beni rahatsız ediyor sanırım
0 oy
tarafından
Haha market varmış yeni taşındım bu mhalleye Marker bile yok en azından indirim takip eder onları almaya giderdim :D
0 oy
(44 puan) tarafından
Benimde ona benzer bir durum yapboz aldım TV programlarına sardım öyle unutuyorum kendimi
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben kayınvalidem ile beraber yaşıyoruz ve burda kimsem yok Ankara'dan ağrıya geldim dilini bile bilmiyorum eşimde yanımda yok hamileyim bunalımın kralı bende ama halimden anlayan yok
(1,264 puan) tarafından
Ay çok zor ya
(178 puan) tarafından
Türkçe konuşmuyorlar mı cnm benim amcamın kızıda dogulu biriyle evlenecek istemeye geldiler bir bakıyon türkçe konuşuyorlar bir bakıyon kürtçe konusuyorlar her an linç edilebilirim ama olsun okuyunca yazasım geldi ben kürt yada türk ayrımı yapmıyorum ama ne bileyim o zmn sinir olmuştum valla
(1,264 puan) tarafından
A bak bende yaşadım öyle bir durum hastanede bir kadınla anası vardı bana soruyorlar kaç yaşındasın bebeğin kaç aylık nasıl doğum yaptın diye ben muhabet ettim baya ama arada farklı dille konuşuyor ikisi benim anlamama m gereken yerleri o şekilde konuştular ve ben çok sinir olmuştum bu duruma
(1,348 puan) tarafından
Semihreisinannesi canım aman aman vallahi normalde Türkçe konuşuyorlar ama arkadan konuşacakları zaman Kürtçe çok pişmanım çok
(178 puan) tarafından
Allah sabır versin valla cnm sana ben bir kaç saatte  ayar oldum sen günlerce aylarca onlarlasın
0 oy
tarafından
Yanliz degilsin benn varim bende gurbetteyim cok sıkıliyorum
0 oy
tarafından
Cnm komsu edin bn ole yaptim valla isten cikinca bnde bi bosluga dustum ama komsu edindim o onla o onla derken gunlere bile giriorum simdi
0 oy
(308 puan) tarafından
Bende senin gibiyim canim bende cocuk olunca biyere cikamiyorum hasta olcak diye ailemden uzaktayim hic tanidigimda yok burda yakinda ilk evimde ölsek haberi olmazdi kimsenin kapimizi calan yoktu simdiki evimde komsularim cok iyi şükür ama insan yinede bunaliyo benimde eşim çok yorgun geliyo 2saat oturabiliyo sadece benle sonra uyuyakaliyo komsundami yok cnm sen yine markete gidebiliyomussun ben yalniz biyere gidemem eşimle gideriz hep oda hic sevmez market gezmeyi ama markkette biseyi begenmeyip baska yerde uygundur dedigimde anlasildi senin canin gezmek istiyo der .....:)))
(1,264 puan) tarafından
Niye esin le gidiyorsun canım markete onları beklersek indirimleri kaçırırız ama ben kendim çıkıyorum biraz merkeze uzağız o yüzden öyle dükkanlara mağazalara gitme durumum yok ancak marketler gidebildim yer
(308 puan) tarafından
Benim esim kimseye guvenmez canım burda tek olunca yollamiyo basina bisy gelir diye acil bisy oldugundada msj atar öyle giderim haberi olur yani indirim fln bakmaz ocnm liste yapar cikariz herseyi bikerede alir geliriz ihtiyacim olursada arar sorar işten gelirken kendi alir yada onun izin gününde cikar aliriz öyle
(308 puan) tarafından
Benim burda heryer market dolu da işte arada hava iyi olunca kacamak yapiyorum dedigin gibi ama :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
6 cevap 119 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 461 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 437 göst.
19 Eylül 2018 Aile kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu