0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi geceler kızlar benim 9 aylık oğlum var eşim askeri personel yanımızda değil evimiz iki aileye de yakın yalnız kalmiyim diye yakın istedik neyse ben kaynanamlara gittim kaldım 2 gun oğlumun aşısı vardı eve dönmem lazımdı o gün akşam eşimin teyzeleri dayılari oturmaya geldi Kaynımla eltim de geldi oğlum da hasta hem aşı var soğukta sokaklarda otobüs beklerken iyice hasta olmasın diye hazır gelmişken onlarla döneyim diye düşündüm neyse ev küçük kalabalık sesten kimse birbirini duymuyor oğlumda hasta sürekli kucak istiyo uyumuyo sestende eşyalarımı hazırladım beni de eve bırakırmsnz dedim tamam dedi. Onlarin takıldığı arkadaşlari var eşli takılıyorlar onların ailesi köyden gelmiş görmeye gidelim Bi kahve içip çıkalım dedi bende abi oğlan durmuyo hasta beni dönüşte alın dedim yok araba su yakmiyo Bidaha gel git yapamam vs. Orda çocuklarla oynar dedi tamam dedim*****k gibi çocuklarla oyna dediği 3 /4 yaşında çocuklar benim ki 9 aylık neyse kaynanam da benim dediğim gibi dönüşte al dedi kabul etmedi ordan kalktıgimizda saat 10 buçuk gittik oraya oğlum oturur oturmaz ağlamaya başladı ama feryat figan ağliyo gittiğimiz ev sahibi burun açıcı getiriyo ağrı kesici șurup veriyorlar ama yok yani hastaneye gidelim olmaz böyle diyolar ama ne kaynım ne eltim kalkıp bu çocuk niye böyle ağliyo neyi var demedi içeride çay içiyorlar kafayı yedim gözlerim doldu napicam bilmiyorum neyse ordan öyle böyle kalktılar ordaki misafirler bile onların kalkmasını bekliyor 3 çocukları var ama hiç umursamiyo rahatlar saat bir  buçuk oldu eve geldiğimde sabaha kadar uyumadım sabah eşimi aradım ağzıma geleni saydim bi ton laf ettim eşimden sonra kaynanam aradı onada dedim herseyi neyse aradan bir hafta geçti o hafta içinde kaynanam aradı oğlumun halini sormak için tesadüfen bir önceki akşam Kaynımla eltim onlardaymis o kaynanam aramadan önce öğlen eltim aradı açmadım mesaj attı cevap vermedim görüldü yapıp bıraktım ertesi günü tekrar aradı meşgule attım yine dönmedim ben açmayınca eşimi aramış onunla konuşmuş işte çocuğu merak ediyoruz telefonumuzu açmıyor arayıp sormuyo tabi eşim olaydan haberi olduğu için abim böyle yapmış o yüzden konuşmuyo demiş ne dese beğenirsiniz neymiş efendim o gün kocasına kalk çocuk agliyo bk neyi var demişte kocası umursamamis araba mevzusu konuşmusta dinlemememis bende o bisey yapmayınca umursamadım demiş bunu duyunca var ya deli oldum bitti dedim sakn bana abim yengem falan deme dedim hayır benim kızdığım şey benim eşim onun çocuklarına deli gibi sever gel dese gelir git dese gider 3 yaşındalr o benim çocuğum o kadar ağlamasına rağmen kalkıp bakmadı eve getirdi bi kere arayıp sormadılar sırf ben yaygara çıkardım kardeşleri ne***k olduğunu duydu diye aradı karısı sizce ben haksızmiyim uzun oldu ama kusura bakmayın 

12 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Hâlim oluyum sükut oluyum dedikçe insanlar kuduruyor hak edene yapılıyor valla
tarafından
Kesinlikle her şeye katlandm sesimi çıkarmadım eşim yanımda olamadığı için bana nispet yapar gibi sanki yeni evli çift nasıl cilve yapıyorlar bir görseniz herkes tepki gösteriyo ama evladımin o kadar ağlamasına rağmen kalkıp bakmamasi beni çileden çıkardı o kadar laf saydim ki hayret ettim kendime o zamn eşimde anneside şaşırıp kaldı ilk kez bu kadar çileden çıktım
(76 puan) tarafından
Eee damarına basılınca her insan gibi sende çıldırıyorsun
tarafından
Çok çok zor dayanamıyorum bazen ama yapacak bir şey yok
tarafından
Kocan başında yoksa o kadar sessiz olma
Çocuğunda seninde ezilmemeniz için azcik cemkir bsey olmaz korkut gozlerini
tarafından
Valla aynen öyle yapıyorum sabrım taştı en sonunda
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Abiye de yazık ya işi zaten sıkıntılı eee bide güvendiği insanlarda böyle yapınca o senden daha kötüdür daha çok düşünür içi içini yer
tarafından
O kadar sinsiler ki eşimi arıyorlar bi ihtiyaçlari var mı diye bana yakınlar eşim 2 günlük yol uzaklığında sence beni arayip sormalari daha mantıklı değil mi eşim nerden bilicek hadi biliyor ben yabancımiyim kardeşlerini arayıp soruyorlar sırf biz sahip çıkıyoruz gözünü boyamak için
(76 puan) tarafından
Ay Allah'ım yaaaaa Allah ıslah etsin
0 oy
(2 puan) tarafından
Cok haklisin ama esin zaten asker keske ona soylemeseydin uzulmesin sizden uzakta akli sizde. Ayy aman eltiymis kiz hic elti eltinin iyiligini istermi sen onu ne takıyorsun h
tarafından
Canım ah bir bilsen bir değil iki değil eşim yanımdayken bi ilgililer ben bile bazen gerçekten değer verdiklerini sanıyorum ama eşim gidince kül kedisine dönüşüyorum çok şey var hamile kaldım yatalak oldum 6 ay yürüyemedim wc dahil gidemedim bana bakmadı doğum yaptım izin alıp bakmadı eltim doğum yaptı onun yanında hastane de bile kaldı daha bir çok şey
tarafından
Ailesinin ne mal olduğunu anlasın onun dışında her şeyi kendim yapıyorum çok şükür ailemden Allah bin kere razı olsun yokluğunu aratmiyolar oğluma kol kanat geriyolar ama baba tarafı ha var ha yok belli değil sadece babasını arayıp amcalk yapiyolar en son yaptıkları sabrımı taşırdı dayanamadım valla
(2 puan) tarafından
Canim inanki dertsiz sıkıntısız yuva yok esler boyke anlayissiz olabiliyor sen etki guzsllikle senin tarafına geçsin takma allah görüyor bildigi gibi yapar
0 oy
(964 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın. Kardeşimin çocuğu benim de çocuğum sayılır.  Ne demek gelip bakmamak. O gece sizi o halde nasıl eve bıraktı.  Siz kardeşinin emanetisiniz ona. Kişilik sahibi değil bence senin kaynin. Erkekler bazen bizim kadar ince düşünemez hadi kaynin düşünmedi eltin niye demedi şu çocuğu bi hastaneye götürelim belli ki bir sıkıntısı var falan niye demedi. Şimdi ne yüzle arıyor bide. 
(964 puan) tarafından
Aynen öyle olmuş.  Sen tavrını kaynanana soylemeseydin onlar hala sizden bir haber yasayacaklardi. Bide 2 kere arayıp sonra eşine telefonuma bakmıyor diye sitem etmesi de çok manidar.  Aman ne kadar düşünceli bir yengeniz var
tarafından
O kadar düşünceli ki evlenene kadar beni arayip 2 dk konuşan eşimle 2 saat konuşurdu tabi ben bırakmadım kesildi arayıp soramiyo en son acmayinca onu aramış aramızda 2 yaş var 28 yaşında eşimde 27 yaşında benimle konuşamayip eşimle konuşmasi ne kadar doğru ben doğru bulmuyorum ki kestim zaten
(964 puan) tarafından
Ya eltilerde söyle birsey var. Gelin gelmeden önce kayniyla rahat konuşabiliyor. Ama evlenince onun bir eşi olduğunu ve kendini geri çekmesi gerektiğini bilemiyor bazıları.
Ben evlenmeden önce kaynimla tanıştım. Aramızda 14 yaş var. Ama hep sakalasir dalga gecerdik birbirimizle. Çok güzel abi kardes ilişkimiz vardı.  Kardesiyle nisanlandim biraz durmayı bildim. Evlendikten sonra tamamen mesafe koydum. Oda hep dermis Esma Kocayi bulunca abiyi unuttu diye. Ama zamanla yaptigimin doğru olduğunu anladı ve şimdi herkeze diyor Esma yi çok taktir ediyorum. Yerini bilen birisi diyor. Keşke eltin de bu mesafeyi koruyabilse
tarafından
Yok canım ya eşimi benden kıskanıyor benden önce gelmişte daha iyi tanıyormuşta benden önce gelmiş olması eşimle içli dışlı olucagi anlamına gelmiyor 1 haftalık evliyken bana senden önce o beni arardı 2 saat konuşur dertleşirdik senden sonra aramıyor arattirmiyosn dedi bana
(964 puan) tarafından
Git kendine başka dost edin o artk benim kocam de. Deli mi ne yaa
0 oy
(557 puan) tarafından
Kendi cocugu olsaydi o aglayan ayni sakinlikte kalabilecek miydi acaba sen sonuna kadar haklisin canim
tarafından
Kesinlikle ağlatmaz asla benim oğlumun da ismi Yiğit eşim yanımızdayken oyuncak alır gelirler yiğidim amcam aslanım derler ama eşim gidince arayıp sormazlar
(557 puan) tarafından
Papucumun gostermelik amcasi  onemli olan esinin yoklugunda sahip cikmalari kardesinin gozunu boyamaya calisior aklinca
0 oy
(557 puan) tarafından
Çok haklısın bcm iyi yapmışsın dengesizlere
tarafından
İçimi döktüm valla konu evladımsa eyvallah demem çocuğumun babası yanında değil ben hiç o kadar ağlamadım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bence sonuna kadar haklisin canim zaten kocsn yaninda yok kendini yanlz hissediyosn abisinin daha cok ilgi göstermesi size
tarafından
Hiç göstermiyor bir çıkarı varsa amcalk yapr
(4,101 puan) tarafından
Aman eksik olsun byle amca
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Haksiz değilsiz taniki bi annenin en çarrsiz kaldığı anlardan birisi çpcuğunu öyle bi ortaöda susturamamasıdır anlayışsızlar senin psikolojini çok iyi anlıyorum.eşinde yanında yok onunda duygusallığı olmuştur ama cvp vermemekle en iyisini yapmışsın en azından kızdığını biliyolar olayın şstü kapanmadı
tarafından
Hiç o kadar çaresiz hissetmedim ama  şuan görüşmüyorm unutmadım unutmuycam da
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım haklısın tabi. Allah iyi insanlarla karşılastırsın bizleri inşallah 
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(79 puan) tarafından
Dibine kadar haklısın hiç taviz verme
tarafından
Vermiyorum artık bitti ️
0 oy
(3,446 puan) tarafından
O değilde sabrına hayranım ben olsam ya birini çağırırım yada taksiye atlar giderdim onları da Allah’a havale ederdim 
tarafından
Bende sonradan kendime kızdım neden birini çağırmazdım diye ailem de baya kızdı niye haber vermedin gelip alırdık
0 oy
(178 puan) tarafından
Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin bacım zor valla eşinde uzakta rabbim sabır versin sana kol kanat germeleri gereken yerde  
tarafından
Amin inşallah öyle olmasi gerekiyor ama nerde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
3 cevap 126 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 963 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy