0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Düğününüzü berbat eden herseyinize karışan huzursuzluk çıkaran eşinizle sizi  boşanma noktasına getiren ama çocuk olduktan sonra bütün bunlar yaşanmamış gibi hiçbirşey olmamış gibi davranmaya çalışan bir nevi size kuyruk sallayan kaynana ve görümceye  karşı tavrınız ne olurdu ?? Herşeyi sineye çeker mısınız yoksa kin mi beslemek lazım böylelerine??? 

20 Cevaplar

+1 oy
(118,971 puan) tarafından
Asiri derecede kin tutarim bem yaa 
(3,522 puan) tarafından
Artıladım la seni sende bendensin:D
(118,971 puan) tarafından
Senin artina kurban ☺️☺️☺️
(3,522 puan) tarafından
Yiriiiim seniiiii❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hiç kin tutan Bi insan degilm ama kimin ne yaptgni da asla unutmam ona göre davranırım 
(610 puan) tarafından
Mesela çocuğu onlara gösterir misin nasıl davranırsın ??
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Sineye çekme ama unutmadığını göster Çok samimi olma 
(610 puan) tarafından
Onlar hiçbişey olmamış gibi konuşmaya çalışıyorlar çocuğumu kucağından indirmiyorlar ne yapacam hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bence hiçbiri kesinlikle hakkını vermek lazım susanı s**** sanıyorlar iyice eziyorlar
(610 puan) tarafından
Onlar böyle alttan alınca o anda yaptıklarını unutuyorum ama sonra eve gelince pişman oluyorum onlar sana etmediğini bırakmadı niye yüz veriyon onlara diye kendime kızıyorum
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bence kincilik yapma ama unutma da. Tavrını ağırlığını koy 
0 oy
tarafından
Ben olsam kin beslerdim hiç kinli bir insan da dediğim ama bana davrandıkları gibi davranirdjm
(3,522 puan) tarafından
Bunu anlamana sevindim bende kalbini kırdıysam özür dilerim ama kesinlikle kendini ezdirme  kaynana domuzuyla görümce domuzu haddini her zaman bilecek yeğeni ve ya torunu görmek isteyen önce Geliniyle iyi olacak sonra adam olacak ondan sonra o gelin göstersin asla taviz verme kendinden
(610 puan) tarafından
Sana neden özelden yazamıyorum acaba
(3,522 puan) tarafından
Özelim kapalı ondan
(610 puan) tarafından
İyi burdan yazayım biz memlekete gidince eşim beni zorlamıyor ama kendi ailesinin yanına gidiyor beni de ailemin yanına bırakıyor ama benim içim rahat etmiyor çünkü görümcek ve kaynana surekli eşime aldırıyorlar evin eksiklerini ihtiyaçları olmadığı halde bide görümcek eve surekli arkadaşlarını falan çağırıyor bu arkadaşlarının içinde eşime önceden ayarladığı kızlarda vardır belki bilemiyorum bide bana karşı adamı dolduruyorlar büyük ihtimalle adam oraya gidince beni hiç arayıp sormuyor bu nedenlerden dolayı bende eşimle gitmek zorunda kalıyorum ama gidince de çocuğumu sevmelerine tahammül edemiyorum bıktım valla bunlardan...
(3,522 puan) tarafından
Kocanla konuş durumdan rahatsızım de öyle şey olur mu evin eksiklerini kocana aldırıyorlar bunu belirt eşine sen evimizin rıskını nasıl gidip ailene harcıyorsun onlar seni düşünse aldırmazlar de .

Görümce olayına gelirsek eşin eve gelen kızların arasında eski sevgilileri varken orda hala duruyorsa onda sıkıntı var demektir kardeşine durumu belirtip çağırmamasını söyleyebilir anladığım kadarıyla bu ilk çağırışı falan değil eşinde bile bile ses çıkarmıyorsa halinden memnun .

Eşinle hiç konuştun mu oraya gidince neden beni hiç arayıp sormuyorsun diye bence gitme eşinle konuş bu olayları durumu anlat gitmene gerek kalmaz
0 oy
(518 puan) tarafından
Hepsi aynı yapıyor yapıyor sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam ediyorlar,insan unutmuyor kendine yapılanları.sen de iyi olmaya calisiyorlarsa iyi ol,kötü olma yine de.zaten sana kötülük yapılırken eşin onlardan yana olduysa sen olay cikarirsan esinle aran açılır
(610 puan) tarafından
İyi olmaya calısmalarının nedeni beni sevdiklerinden değil ama kendi menfaatlerini düşünüyorlar çünkü artık çocuk oldu oğlunu iyice kendime bağlarım onlarla görüştürmem diye korkuyorlar sanırım
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Kin iyi deyil canim..  kimseyi sevmek zorunda deyilsin sen iyi ol eşin icin saygini bozma..  derim ben
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Kim tutmak insanı çok yoruyor. Sinir hastası olur çıkarsın. Unutma yaptıklarını ama sen normal davran bence ki hatalarını anlasınlar(tabi ne kadar anlarlarsa) eşin fln da görür seni birdaha bişey olursa arkanda durur hiç değilse 
0 oy
(451 puan) tarafından
Kinin en alasini beslerdim zaten azcik besliyorum da yinede annemi babami be kizimi dusunuyorum Rabbime havale ediyorum.
0 oy
tarafından
Muhatap olmam sonuçta biliyorum ne olduklarını. Bende de var aynıları hamileyim diye kıymetli ettiler sınır oluyorum yüz de vermiyorum yaptıklarını asla unutmam
0 oy
tarafından

Bağını koparamazsın ama mesafe iyi koy hadsizlik yapmasınlar 

0 oy
(15,505 puan) tarafından
Kin tutmak yarar sağlamaz yaptıklarını unutma mesafeli ol yeterli 
0 oy
tarafından
tavir almak lazim da ven yapamiyorum onu iste
0 oy
(675 puan) tarafından
Aynı şeyler oldu canım sünger çekmiş gibi yapıp yeri geldiğinde laf sokmakla buldum çözümü böyle devam ediyoruz 
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Ben kinci bir insan değilim ki kaldıkı konuşmak görüşmek dahi istemiyorum nasıl benim annemler bebeğimi görüp sevebiliyorlarsa onlarında hakkı eşime derim götür sevsinler yada gelsinler ama kalkipta onları torun sevgisinden mahrum edip günaha giremem sonuçta onunda hakkı torununu sevmek 
0 oy
(193 puan) tarafından
Asla aramam sormam geldiklerinde gülmem asarim suratimi. Bebeğine karışırlarsa da laf sokarim istemediğimi anlarlar
0 oy
tarafından
Benimde öyle canım. Bana ve eşime düşman oldular. Bizde konuşmuyor görüşmüyoruz. Aramayan görümce (şeytan). eşimi aramaya başladı hiç bişey yokmuş gibi. Cinsiyet ne falan işte bizlere ne yapıldıysa sana da yapılcak falan demiş. Eşimde kimsenin bişeyin ihtiyacımız yok demiş. Bende dedim en ufak bişey gelirse, ihtiyacı olan birine veririm gider. Az alırım bi düşük kalitesini alırım yine de onların sadaka verir gibi gönderdiği eşyaları kullanmam!!!  Defolsun gitsin pislikler 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Daha beteri geldi başıma  bütün  yaşananları sineye çektim  zamanı  gelince  de tek tek ateş ettim :D  zamnında  ve  yerinde  

0 oy
(131 puan) tarafından
Çocuğu göster o günaha girme. Kendin ne yapıyorsan yap onlara burunlarindan getir ama bebeği göster o vebalı alma üzerine.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 245 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gulcece (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 435 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.