0 oy
707 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kuzenim ev aldılar oturuyorlar şuanda bizde 2 aydır aklımızda gidelim bi diye eşimle ilk aradım bi yere gideceklerini söyledi kuzenimin eşi tamam dedim üstünde bi iki hafta geçti bidaha aradım anneanneme gidecektik baska zaman gelin dedi tamam dedim gine bugün eşim evde sor ona gore gidelim olmazsa dedi eğer gine redderlerse gitmem ben zaten isler yaklasiyor bundan sonrada zor dedi yani benimde canım sıkıldı aslında demin yazdım kuzenim erkek arkadaşlarıyla gezmeye gideceklermiş yarına buyrun gelin dedi siz olsanız gidermiydiniz? Yanı bize bi misafir geleceği zaman bi yere gidecek olsak bile iptal ediyoruz benimde moralim bozuldu sizce napsak? 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Siz aradığınızda gerçekten müsait değillerse ertesi gün yada müsait olduğu ilk gün sizi arayıp dün istediniz bugün buyrun demeleri gerekirdi . Bu bir görgü kuralıdır. Olması gereken budur . 
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben olsam daha da gtmem kaç kere aramissiniz birini iptal edeymis yani onun peşinde mi gezceksiniz 
tarafından
Aynen gitmeyecem
0 oy
(434 puan) tarafından
Gitme, ben olsam gitmem. Sonra der ki ev aldık bi kere gelmedi. Bu insanlara yaranamazsın bacım. Bu defa daha bahane uydurursa o arayana kadar arama bence.
tarafından
Gitmeyecem canım
0 oy
tarafından
Yarında biz müsait değiliz derdim bir kere neyse iki kere üç kere reddedilmişsiniz erkek arkadaşlarıyla da gitmeyi versin
tarafından
Aynen öyle ondan gitmeyecem bende
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben olsam gitmem sahsen laf ederlerse de kac defa gelecez die arqdik gelmeyin dedinjz derim ve aynen dedigin gibi biri bizi arqdginda disarda olsay bile gelin dioruz aceleyle eve donuoruz insanlardaki bu rahatlik ne anlamiorum tabi acil bir isin olur rededersin ama 1 degil 2 degil 
tarafından
Öyle tabi canım benimde canım sıkıldı yani arkadaşlarıyla sürekli beraberler zaten iptal ediversin
(5,913 puan) tarafından
Gitme bosver sizi onemsemeyeni ne die siz onemsiceksinizki
0 oy
tarafından
Bence gitme kuzum her seferinde bi bahane de olmaz 
tarafından
Gitmeyecem canım zaten
0 oy
(419 puan) tarafından
Şahsen bende gitmem yani 1 değil 2 değil olmaz yabancı değilsin ki her seferinde bahanesi çıkmış ... 
tarafından
Evet öyle gitmeyecem o yüzden
0 oy
(201 puan) tarafından
Bir daha da arayip geliyorum demem cok gelmemi isterse arar kusura bakma diye ozel davet eder.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay asla gitmezdim belli istemiyor lar muhatap olma bence 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ben olsam gitmem, misafir bir kere reddedilir o ne öyle saçma sapan yaa
tarafından
Gitmeyecem ebrum canım sıkıldı benimde adam yerine koymuyorlar resmen
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Şahsen ben gitmem yani ben bana gelecek misafir olduğunda bile gideceğim yeri iptal ediyorum ayıp olur diye 
tarafından
Aynen kuzum bizde öyleyiz bide 3 kez oldu yani
0 oy
tarafından
Gitmem kendi cagirmayana kadar artik
0 oy
tarafından
Gitmezdim şahsen sürekli bahane arıyor gibi geldi bana
0 oy
(455 puan) tarafından
Kesinikle gitmezdim, sonuçta kaç defa teklif erimişsiniz geri çevirmişler
tarafından
Evet o yüzden gitmeyecem
0 oy
tarafından
gitmezdim isim var yarin der onun cagirmasini beklerdim canim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok önemliyse 2.cisini iptal  eder di seni sizi pek istemiyor  gibi geldinben de olsam hayatta  gitmem 
tarafından
Gitmeyecem normalde kuzenimin eşiyle çok iyi anlaşırız kanka gibiyiz diyebilirim yani kuzenimde eşimi çok sever yani bende anlayamadim üzüldüm açıkçası
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben gitmezdim
0 oy
(119,249 puan) tarafından
Hic isim olmaz
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Gtme cnm. Resmen gelmenizi istemiolar en son yine reddedip yarn gelin dmşler onda da istemedklerni anlayn die.

Erkek arkadaşlaryla gezmek çok mu onemli yarın gezsin. Ben gidecek olacağm birine bir defa soylerm kabul ederse eder etmezse kendi çağırana kdar bida ne gelelm derim ne gderm boşver
tarafından
Gitmeyecem canım zaten esiminde  canı sıkıldı adam yerine koymuyormuş gibi resmen arkadaşlarıyla sürekli beraber zaten daha bugün sabah dün akşam felan beraberlerdi aman neyse
(9,205 puan) tarafından
Aynen oyle ..
0 oy
(382 puan) tarafından
valla ne şöyle diyim ben şuraya gitcem sonra gelin yada bugün buraya gitcem yarın gelin derse gitmem  belki ben bugün gitcem yani ne demek bugün gezmeye gitcem yarın grlin neya gitmm daha iyi
tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 92 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Balpetek_56 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu