0 oy
1,254 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından

Mrb kızlar şeker bayramında eşimin köyü ne gittik her neyse bayramlaştık falan akşam oldu bana iş falan yaptırmadı kimse misafir gelen giden oldu eltim de ben yapiyorum ediyorum diye bana ilgi göstermiyorlar ona ilgi gosteriliyor diye akşam telefonu kırıp ahıra atmış 2 saat aramamız sonucu bulundu telefon bu eltiyi ne yapmalı düşmanlık resmen 

11 Cevaplar

+5 oy
(111 puan) tarafından

Agzina s..... Onun oyle bisimi olur doverdim yemin ederim mala bak sen ne yaptin susmadin insallah

(351 puan) tarafından
Ne güzel bi gazlama sekli
(111 puan) tarafından
Telefon bu kolaymi bulunuyor masraf su bu derken birde o kiskancin yuzunden senelerce taksitini ödedigim seyi tekrar mi alicam hic bisi olmamis gibi kimse kusura bakmasın gazlama sekliymis mis susa susa boyle başınıza cikarlar iste
(1,204 puan) tarafından
Aynen öyle katılıyorum
tarafından
Kesinlikle burnundan getirirdim hamile halimde bulasmasamda esime kaynanama der onun agzina s....... dim haklisin fatma
(117 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sen hangi hakla böyle birşeyi yaparsın yani dengesiz.  Ayrıca bunun gazlamayla alakası yok. Ne yapacak ahh canım çok iyi yaptın eline sağlık mı desin tepki gösterecek ki bir daha olmasın
-Reklam-
+3 oy
(638 puan) tarafından

Kaynar kazana atmalı yandım elti dedikce altına odun atmali:D

(1,204 puan) tarafından
Hahahaa:))))
(137 puan) tarafından
Əla)))))) Super yorum
+1 oy
(1,204 puan) tarafından

:)))) kız bunlar niye böyle kendileri de insan olsunlar ilgi gösterirler . Tovbe yarabbi

+1 oy
(432 puan) tarafından

Ay ne terbiyesizlik.ne yaptın peki yani kaynanan kocan ne tepki verdi kendini küçük düşürmekten başka bşy değil yaptığı

+1 oy
tarafından

Eltinizin yaptigini nasik anladiniz peki?

+1 oy
(111 puan) tarafından

Cahillik kötülükle birleşince senin eltin ortaya çıkmış... Kendini b...k çukuruna kendisi sokmuş zaten... 

0 oy
(56 puan) tarafından

Ya anlamadim olayi hem ona ilgi gösteriliyor hem telefon mu kırıyor? Bu durumda senin kırman gerekmiyormu:) 

(32 puan) tarafından
Ne vercek parasını cnm bide utanmadan hala yüzüme bakıyor konuşuyor benimle arkamdan atıp tutuyo sonra gelip yüzüme gülüyor
(32 puan) tarafından
Hayır canım anlamadıniz bana ilgi gosteriliyor diye telefonumu kırdı kendine ilgi gösterilmedi ben hamileyim diye iş yaptırmadı kaynanam eşim falan buda benden yana o niye yapmıyor falan bide baktık akşam telefon yok ahıra kırıp atmış güzelce suyun içinden çıkardım ama sonra ana avrat saydım
tarafından
Peki eltinizin yaptigini nasil anladiniz kirik bulmussnz telefonu sonucta
(32 puan) tarafından
Kendisi söyledi geldi özür falan diledi ama ağzına gözüne saydım sayistirdim valla
(56 puan) tarafından
Bende onun telefonunu alip firlatirdim valla
0 oy
(3,522 puan) tarafından

Benim büyük eltide neymiş efendim o evlendiğinde kayınbabamlarda kalmış kocasıyla bilezikleri falan hep kayınbabam almışta 18 sene öncesiyle benim zamanım bir mi be gerizekalı kadın beni kıskandı kayınbabamdan bilezik istedi:)) elti eltiyi hiç bi zaman çekemez dedikleri doğru 

0 oy
(137 puan) tarafından

Ah bu eltilər. Ağzını cırmaq lazım. Bizimki də gəlib bizdə qalmaq istəyir.həftələrlə. bu yaxında gəlmişdilər,2 gün qaldılar.kocası dedi gedəlim artıq. İpdə körpəsinin paltarı da vardı. İpi necə hirslə dartdısa bütün yuduğum paltarlar yerə töküldü. Ağzına p*k yığdım .bi daha gəlməsin .heç sevmirəm.neqativ enerji saçır 

0 oy
(176 puan) tarafından

Aynısından bende de var. Artık takmıyorum

0 oy
tarafından

Başlığı okur okumaz gerildim herhalde döverdim o kim ki telefonumu kırıyor allahım benim başıma gelse düşünemiyorum parçalardım onu 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 57 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 668 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 265 göst.