0 oy
851 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Oyle üzgünüm  kizlar dogum yapali 35 gün oldu ben mersindeyim annem. Erzurum da dogumum da yanima geldi pazartesi gidecek ne yapcam ben oyle alıştım anneme göz yüzüne baktıkça ağlamam geliyor giderse evin her yerinde yeri belli olacak evin her yerinde annemi ariyacam ağlayıp durucam . Gercekten  ne yapacam benim gibi bu durumu yaşıyan varmi

30 Cevaplar

0 oy
(119,131 puan) tarafından
Haline şukur et canim benim ilk hamileligim esimden baska kimsem olmiycak annemin gelme imkani bile yok alistir kendini 
(53 puan) tarafından
Bende gurbetteyim canm hic kimsem yok oda annem vardi yanimda gidecek oda cok zor
Ben geleli 13 ay oldu anamin kokusunu ozledim goruntulu konusuyon ama yetmiyoki insan bi sarilamak istiyo
(983 puan) tarafından
Gurbette yaşayan bilir gerçekten bir gün haber almasan korkuyosun birine birşey mi oldu diye... sevda annen gelmicek mi doguma kuzum ?
Kaynanayla yasiyodun dogum icin istek gondercektim olmadi kendi evime ciktim beyaz esya koltuk hali kilim derken elde avucta bisi kalmadi pasaprot vize harci bizim butceye uymadi dogumdan snr gidecektim esimde bekle ramazanda arabayla gidelim yeni dogan bebek hasta olursa orda sorun yasariz dedi mayista gidicez annem gelemiyoda doguma kaldi 24 gun kimsem yok esim ben bakarim diyoda annemi istiyom ben napcam bilmiyom
(983 puan) tarafından
Allah kolayligini verir canim tr avrupa birliginde olmadigi icin zor oluyor tabi gelmesi falan cok sukur benim o sorunum yok bari annem ekim ayinda geldi kaldi 2 hafta falan daha hic gelmemisti almanyaya evimi falan 2 yil sonra yeni gordu ucaktan cok korkuyodu ben onu cesaretlendirdim bilet aldi dedim bilet kesin yanacak gelemiycek valla beni utandirdi yalnz bindi ucaga geldi :)
-Reklam-
0 oy
(13,629 puan) tarafından

Alışacaksın bacım artık sende anasın.. 

Annen kadar güçlü olacaksın :) 

0 oy
(3,529 puan) tarafından
Selaaaaaam bende burdayım çok kötü bir duygu o günlerce ağladım 
(53 puan) tarafından
Oyle o kadar kotu ki  hic gtmedim hep benle kalsa diyorum
0 oy
tarafından
Kız yine iyi kalmış 35 gün hiç gelemeyenler var öyle düşün 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Guclu olmak zorundasin yavrun icin Rabbim yardim eder merak etme sen 
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Benim annem 15 dk lık mesafede oturuyor doğum yaptıktan sonra ilk 15 gün bizde kaldı o gittikten sonra oturup ağladım ben ne yapıcam yanlız başına bebeğe nasıl bakıcam diye:(
(53 puan) tarafından
Bebeğe bakmak degil sıkıntı  ikinci çocuğum tecrübe aldim. Ben annem icin gitmese ona cok alıştım yanimda arkadaş di herseydi bana hele bide gurbetteyim hic kimsem de yok ondan dan cok zor geliyor
0 oy
(983 puan) tarafından
Sanslisin canim birde benim gibi gurbette olsan napardin 
0 oy
tarafından
Lohusalığı dibine kadar yaşıyorsun şuan :))) 
0 oy
(471 puan) tarafından
Bende aynısını yaşadım canım. Benimde annem 25 gün kaldı sonra gitti. O kadar üzüldüm ki. Böyle hergün oturduğu koltuğa bakıp ağlardım. Sonra alıştım. Oğlumun gazi başladı.   Bütun üzüntüm gecti. Üzülecek ne vaktim ne halim kaldı. Bebeğin aglama krizlerinden dolayı. Bu sefer onun derdine düştüm 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
annem 5 gun yanimda durabildi nasil aglamistim anne gitme ben napcagimi bilmiyorum diye . sarildi sen anne oldun kizim napcagini kalbin soyleyecek dedi ve gitti o gunden beri herseyimi kendim yapiyorum esimin ailesi geldi kaldi temizlik yemek cocuk derken iste o zaman buyudugumu anladim anlad annemde kalirim kve donerken aynı duygu olur ama alisiyorsun . sen annesin canim 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Yaşadım bnde cnm aynısını gidecez dediler günlerce ağladım üzldüm onlara baktıkça ağladım ama snra 2 ay sonra evlenirini bnm olduğum şehre taşıdılar şimdi annem burda dayanaöıyorm gidecem diyor üzülüyorum ama mutlu olsunlar yeter diyorum 
0 oy
(382 puan) tarafından

Valla benim ailem evime hiç gelmedi uzak oldugu için ama gelseler inan senin gibi olurum bende:'(

0 oy
(616 puan) tarafından
Annem 40 dk uzakliktaydi her gidisinde aglardiim ahh lohusalik merak etme gececek sen iyi bir annesin canim benim bol sutunle kal...
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım ilk doğumumda anneciğim yanımdaydı 38 gün de yanımda kaldı sonra gitti.ama ikinci doğumumda gelemedi çünkü hamileliğimde kanser olduğunu öğrendik.o ağladı ben ağladım doğumdan sonra görüntülü aradık.2 buçuk sene oldu anneciğim öpüp koklayamıyorum bile yasak öyle yabancı gibi hoşgeldin diyorum sadece.hiç üzülme Allah sağlık versin gerçekten gerisi boş yine gelir.Allah başından eksik etmesin anneciğini
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Soyle.dusun kuzum benim annem hic yanimda olmadi :/
0 oy
(178 puan) tarafından

Lıhusa piskolojisi öyle yapıyor cnm duygusallastırıyor annem hamileyken gelirdi aglardım giderdi aglardım  lohusaykende öyle oldu şimdi geliyor gidiyor aglamıyorum:)elinde olan bir sey deil

0 oy
tarafından
Üzülürsün illaki bir süre ama Allah ona göre de sabrını vericektir emin ol Allah yardımcın olsun şimdiden canım benim
0 oy
(382 puan) tarafından
Benim ailemden ne dogumda ne hastalıkta kimse yoktu yanımda 2 dogum yaptım ailemden kimse yoktu ha gelseler bende aynı senin gibi olurum üzülürüm insan alışıyo hemen zor geliyo 
0 oy
tarafından
Valla cnm iyi bile kalmis hic gelemeyecekler napsin 
0 oy
tarafından

Ah kuzum aynı durumu yaşadım o kadar zor ki :( bende çok ağladım annem gittikten sonra :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 448 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 241 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Monilu (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.