0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Oyle üzgünüm  kizlar dogum yapali 35 gün oldu ben mersindeyim annem. Erzurum da dogumum da yanima geldi pazartesi gidecek ne yapcam ben oyle alıştım anneme göz yüzüne baktıkça ağlamam geliyor giderse evin her yerinde yeri belli olacak evin her yerinde annemi ariyacam ağlayıp durucam . Gercekten  ne yapacam benim gibi bu durumu yaşıyan varmi

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde ayni oyle oldu canim 17 gun annem bakti gitti cok aglamistik ikimizde alismistik bir birimize amma sonra dedim hayatta olmasaydi napardim şükür hayatta yasiyor gordu torununu simdide 2-3 ayda bir goruyoruz bir birimizi oda 2-3 gun cok zor  benim icin hep istiyorum yaninda oluyum :
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim ne guzel bak gelmis yanina benjmde annem dogumdan 1 hafta once gelicek bakaljm nasil olucak
0 oy
tarafından

Rabbim kimseye anne baba acısı yasatmsn

(53 puan) tarafından
Aminnn aminn
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bende aynı olmustum bi hafta kalmıştı annem bikacgune alisirsin kuzum bebeginle ilgilenirken falan 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Biz  annemle aynı şehirde olmamıza rağmen doğumda bir iki hafta kaldı gidip yine gelecekti ama bende çok ağlamıştım :(
0 oy
tarafından
Bnm kimsem yokdu tekim valla 30 gün oldu Bi doğumda yanımdaydı annem evimiz yakın doğrusu bizm gidip gelr 3 günde 
0 oy
tarafından
Alışıyorsun cnm nmde annemin yanında doğum yaptım niğde de oturuyoruz 40 ım annemin yanında çıktı getirdiler evime 1 jagta kaldı vedalaştık evden çıktı kucağım da küçük bebeğim ben Nısl bakıcm annemsiz napıcam diye oturup ağlamıştım zmn çöyle hızlı geçiyor ki şimdi oğlum 6 aylık oldu annem ablam hep geliyor çok şükür ben çıkamıyorum 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benm dogumdannsonra kimse yoktu yanimda
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kuzumm.. lohusalıktan dolayı daha fazla uzuluyosun hassassın. Benim annem bile yok.. yalniz başıma gecirdim tum zorlukları. Allah basından eksik etmesin anneciğini❤❤ 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ben perşembe doğum taptım ve salı annem döndü eşim onu otogara bırakmaya gitti ben eşim gelene kadar ağladım nasıl bakıcam napıcam diye eşiminde desteği sayesinde gül gibide baktım 9 aylık olduk b

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 458 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 375 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 243 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Monilu (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 364 göst.