0 oy
1,009 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Hayatinizda yasadiginiz hatirlamak istemediginiz hafizalrdan silmk istediginiz en buyuk korku aci kotu an nedir

33 Cevaplar

+2 oy
(3,213 puan) tarafından
Neden sordunuz bunu çok merak ettim
(3,213 puan) tarafından
Ah be canım yara yarayla sağalmaz ki. Eğer ki yaşamına etkisi oluyorsa yardım almalısın.
(895 puan) tarafından
Allah bu acinizi size unutturmasin derlerdi ozmn anlamastim.niye unutmayalim ki diyordum.yillar sonra nedemek oldugunu anladim malesef
(3,213 puan) tarafından
Ben de onu ilk duyduğumda beddua sanmıştım büyüyümve anlıyor insan en güzel dua olduğunu. Derdini bilmiyorum ama Allah gönlüne ferahlık versin. Olanlara tutunmak hayattaki güzellikleri görebilmek başka dertleri okumaktan daha iyi etki eder.
(895 puan) tarafından
Amin cnm.tutunmaya calisiyrm.Rabbim kimseye kotu gun gostermesin.hersey Allahtan diyip ona siginiyrz
(3,213 puan) tarafından
Amin amin...
-Reklam-
+1 oy
(440 puan) tarafından
Annemin ölüm haberini almak
(895 puan) tarafından
:(((((
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Gebeliğimin sonlandırılması 
tarafından
Offff acı aynı acı ama hafta büyüj oldukça daha kötü oluyor bence: ( sonuçta hayaller kuruyorsun falan peki şimdi çocuğun var mı
tarafından
Ayyy çok kötü ya 20.hafta çok korkunç :(
(3,830 puan) tarafından
Öyle canım aklımdan hiç çıkmıyor ki ilk gebeliğimdi çocuğum yok canım. Zaten 1 ay oldu kaybedeli
tarafından
Offff en kötü zamanlarınız yani benim de 1 . Gebelikti 6 ay oldu sadece alışabildim ama acı hala aynı acı
(3,830 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından

Var öyle bir anım çok ama çok kötüydü aylarca kendime gelemedim çok kötü günler geçirdim ölüm gibi bir şeydi ama ölmedim Allah kimseye yaşatmasın geçti gitti çok şükür ne olduğu da bende kalsın :)

(895 puan) tarafından
Ya bende anlatip o ani tekrar yasamak bile istemiyrm:(
tarafından
Aynen kuzum bazen düşünmek bile çok acıtıyor insanı
0 oy
tarafından
Ikizlerimi, Babami kaybettigim gunu hic olmamis gibi hayatima devam etmeyi.

Ve beynimdeki tuuum kotu, bana iyi gelmeyen anilari, hatta insanlari silmek istiyorum.

Deyil silmek hatta bidaha da yasamak istemiyorum
(895 puan) tarafından
Allah birdahq yasatmasin cnm:(
tarafından
Ayyy bu çok kötü ikizlerim diyorsunuz ama ben bir yavrumun vefat etmesini bile zor kaldırdım 6 ay oldu 39 haftalıktı hala toparlanamadım sizinki  bir de 2 taneymiş :(
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Sabah 7 de telefonum çalmıştı arayan ablam. Kardeşleri topla hastaneye gelin babayı görün demişti o günden beri sabah erken gece geç saatte çalan telefonlardan çok korkuyorum hemen içime titreme geliyor 
(895 puan) tarafından
Evet o zamansiz calan tlflar cok urkutucu oluyor:(
(397 puan) tarafından
Benimkiyle neredeyse aynı cnm sabah 7 de annem.kaynanami aramıştı  babam hastanedeymiş ben ağlayıp hazırlanana kadar babami kaybetmiştik hastaneye bile yetişemedik morgda gördüm ertesi sabah sarılıp öptüm son kez ölmeden bi kaç saat önce duş almış saçları zeytinyağlı şampuan kokuyodu o kokuyu hicccc unutmam
(12,492 puan) tarafından
:(( Allah rahmet eylesin sabır versin bizi aradıklarında babam sekerattaydı :)
0 oy
tarafından

Oğlumun 4. Kattan düşmesi :'(

(7,193 puan) tarafından
Düştüğünü nasıl fark ettin? Nasıl buldun ? Benimde hep aklımda Allah muhafaza bir daha yaşatmasın ne büyük bir lütuf hiç bir şeyi olmamasi
tarafından
Sorma lütfen :((( daha önce yazmıştım burda bi bayanın postuna :((
(7,193 puan) tarafından
Tamam cnm sen bilirsin. Rabbim hayırlı uzun ömürler versin yavruna
tarafından
İnan aklıma geldikçe ağlayasım geliyor :((
(13,202 puan) tarafından
Allahım ya çok büyük geçmiş olsun rabbim korumuş :(
0 oy
tarafından
Hamileydim babam aradı ağlıyordu ne oldu ne oldu diye bağırdım. Ablam kaza yapmıştı 6 yaşındaki oğlu öldü:( 
(895 puan) tarafından
Ah canim yaa:(((
0 oy
(774 puan) tarafından
Birinci ölüm haberleri ikincisi 21 haftalıkken sancıyla hastaneye gittiğimde o oda da tek başıma ağlarken doktorum gelip ya sen ya bebek demesi ölsem dedim surda da seçim yapmak zorunda kalmasam
(895 puan) tarafından
Cok uzuldum cnmm:((Allahim sabrini versin ins
0 oy
tarafından
Annemin hastanedeyken kızım ben bayılıyorum galiba diyip gözlerimin önünde ölmesi o 1.5 ayı hafizamdan silmek istiyorum . Ben korkmiyim diye ölüyorum bile diyemedi benim güzel annem 
(895 puan) tarafından
Ah canim ya cok iyi anliyrm seni:((
tarafından
Burda yazılanların hepsi birnirinden zor Allah sabır versin sizlere inşallah:(
tarafından
Çok zor gerçekten Allah daha acısını göstermesin evlat acisi eş acısı gibi. Allah'ın gücüne gitmesin ama ağlamaktan üzülmekten körelmiştim bı ara
0 oy
tarafından
7yasindayken annemi kaybettim meme kanserinden şimdi de oğlum kanser ...
tarafından
Ayyy kıyamam yavrum ya raabim kavuştursun inşaAllah acısını göstermesin kıyamam ya rabbim şafi ismiyle şifa versin kuzuma
tarafından
Sağolun kemoterapi alıyoruz şimdi kötü huylu çıktığı için bu da benim imtihanım işte Rabbim kolaylaştırsin
(2,323 puan) tarafından
Amin inşallah canım Rabbim evladına Şifa versin seninde yardımcın olsun inşallah.
(250 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
tarafından
Amin amin rabbim sağlık versin yavrucuğa dualarım seninle canım
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Bunu kimseye diyemedim hala daha diyemiyorum eşime dahi söylemedim nasıl denir onu bile bilmiyorum şuan hatırladım keşke silinseydi hiç yasamasaydim 

Keşke yaşanmasın dediğim bı olay babamın kaybı hala kayıp ölümü dirimi öldürüldümü bilmiyoruz Allah kimseye yaşatmasın 
(1,219 puan) tarafından
5 senedir kayıp hiçbir iz yok denizin ortasinda kayboldu gemidekiler tekbir ağızdan konusyor ezbere ne olduysa Allah biliyor ama ben eminim hak yerini bulucam herşey Er geç ortaya çıkacak
(7,193 puan) tarafından
Çok üzücü canım rabbim yardımcınız olsun bir şekilde ne olduysa çıksın insallah gün yüzüne
(895 puan) tarafından
Canim icinde ukte niye kalsin ki.vicdanindan kacamassin.arayip sorun bence.inan ne bulunanlar oluyor.cok uzuldum
(1,219 puan) tarafından
İnşallah çıkar biz müge anliya başvurduk 4 kere donicez dediler 5 senedir dönmediler her yola başvurduk kamera kayıtlarını istedik kameralar çalışmıyordu dediler bizde enson çare tazminat davası açmakta buldu çünkü iki senedir avukat kardeşimin üstünden hak davası surduruyor biseyle çıktı ama avukat dava sonuclanmayinca net bişey diyemiyor hiçbir mahkemeye katılmadı karşı taraf enson tutulama emri verildi ifade tekrar vermezlerse bu ay tuttuklanacaklar inşallah Allah bı yolunu gösteriyor bı sekilde biz hayatta olduğuna inanmıyoruz cnm artık bütün umutlarımız söndü
(895 puan) tarafından
Kayip cok zor ya.ölumu yasiyormu onu bile bilemiyr insan.Allah yardimciniz olsun cnm
0 oy
(77 puan) tarafından
Ablamın evde nöbet geçirip elimizde kalmasi 2 gün sonrada vefat etmesi ( göğüs kanseri neden) :((((
tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki ...
tarafından
Of Allah sabır versin sizlere:(
(250 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım allah rahmet eylesin:((
(895 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cnm ya:(
0 oy
tarafından
Çocukluğumu silmek isterdim hiç yaşamamış olmak safiyenin annesi gibi bir anne ilgisiz alkol alan bir baba evde sürekli şiddet sonunda boşanan o 4 kardeşin dagilsii tamemen bütün cocuklugmu silmek istersn ne hatalar yaptm bunlar sebeptir hep bir ikinciside tedaviyle hamile kalmıştım ve diş gebelk iç kanama geçirmiştim hayatmn en sancılı günüydü bir saat daha gitmeseydimm ölüyordum o yatakta kivranslarm bagirislarm aklıma geldikçe uzulrm en son olark kizima hamileyken 27 haftalar civarında aşırı kanamam olması evi komple kan yapack şekilde bardaktan bosalrcasna olmuştu kaybettm sanmstm onun kalp atışını dinlesye kadr olucem sandım yaşıyor demelri bir mucizeydi benm için şükür Rabbime sagsaglm kavuşturdu beni yavruma 
(895 puan) tarafından
Rabbim o kotu gunleri bidaha yasatmasin cnm
0 oy
(508 puan) tarafından

Benim çok şükür yakınımdan kimse ölmedi hiç yaşamadım binlerce kez şükür ama 13 yaşındayken annem beni komşuya bırakıp evi terketmişti balkondan arkasından sadece baktım ağlaya ağlaya içimi çeke çeke gidişini izledim ölmedi ama beni orda öldürdü ve ona o kadar düşkündüm daha neler neler bu olayın sadece başlangıcı:(

(895 puan) tarafından
Ah kiyamm ya.anlamsizca arkasindan bakmak.peki ne oldu sonra
(7,193 puan) tarafından
Neden bıraktı canım hemde komşuya :(
(508 puan) tarafından
Ne olsun iste babamla ayrildilar biz babamla oyle kaldik bu bende bir travma oldu okul arkadaslarima bile annemle gorusmedigimi soyoeyemedim hep annemle babam birmis gibi davrandim 2 yıl annemle hiç görüşmedim düşünün ki benim annemle tanışma hikayem var 2 yıl sonra tekrar görüştük konuştuk şimdi çok çok iyiyiz bu kez babam evlendi bizimle görüşmüyor düğünüme gelmedi kusagimi bağlamadı babam varken babasız annem varken annesiz kaldım şükür ki eşim cıktı karşıma hep yanımdaydı 16 yaşında tanıştık zaten babamı çok özlüyorum aslında ama işte olmuyor kelimeler yetmiyor bazen boğazına bi pinpon topu oturuyor konuşamıyorsun bile sürekli terkeden terkedene yani çok isterdim başka şeyler olmasını ama kismetimiz buymuş
(508 puan) tarafından
Çünkü kucuktum evde tek  basima kalamadım babam gelene kadar oda komşuya bıraktı korkmayayim diye
0 oy
(788 puan) tarafından
Yaklaşık 10 gün önce evimde fare ile karşılaştım unutamam aklımdan gitmiyor daha vardır ama aklıma gelmiyor
0 oy
tarafından
Bebeğimin kalbinin durup durmadığını öğrenebilmek için sedyede yattığım o 15 dakikayı hiç unutmam ve doktorun gelip bebeğin vefat etmiş dediği anı da ağlamayarak hatırladığım bir an olmaz unutmak ister miyim evet unutmak isterim ama tabi sadece o anı bebeğimi değil 
(895 puan) tarafından
Rabbim birdaha aciyi yasatmasin cnm:((
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Annemi gözlerimin önünde canını teslim etmesi korku çaresizlik ve birsey yapamama tarifi çok bunun hala ilk gün Kü gibi yaşarım o anı her zaman 
tarafından
Gel sarılalım kardeş nasıl aticaz biz bu travmayı :( o hastane koridorlarında çaresizce haykirişim yere çöküp ellerimle vurmuşum bileğim çatlamış
(895 puan) tarafından
Rabbim rahmet eylesin cnm:(((
(2,678 puan) tarafından
Aynen canm o tüm hastane duymuştur bağırışımı gel sarılalım canm atlatılmıyor bu acı kardeşim
(2,678 puan) tarafından
Saol sudecim Allah razı olsun canm bnmm
0 oy
tarafından
Babamin annnemin bogazini sıkıp bagurtiysa uyandigim gun. O gunden sonra pskolojim alt ust olmustu. Simdi ayrilar ne b.k yiyo bilmiyorum. Ama annem mutlu huzurlu hamdolsun
tarafından
Allah allaah ;( derdi neymiş yahu
tarafından
Aynenn aynenn. Annem cok cekti iste en son patlamisti olaylar siddet baslayinca. Bosandi kurtuldu hamdolsun
Ama cocuklar oyle etkileniyorki. Erkek kardesim 5 senedir yeni toparlandi neler cekti.
Simdi ben esimle asla tartismamm kizsa hic cevap vermemm oglum korkar diye ama zaten hamdolsun tartisan aile degiliz kusen aile degiliz. Oglumu asla oyle bir ortamda buyutmem
tarafından
Bi bilsek meltemim. Guzelim ailesini darma duman edene kadar ugrasti ve basardi. Ne diyeyim...
tarafından
Rabbim ev huzursuzluğu vermesin çok zor oluyor bizlere nasip etmesin kuzum
tarafından
Aminnn cumlemize ins
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Hangisini da yankı birsuru var

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 392 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy