0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (1,224 puan) tarafından
oğluma prima premium care kullanıyorum 5 numara gorumcem tavsiye etmişti şükür bir sıkıntı olmadi bir iki kere  benim baglamamdan kaynakli sizdirma oldu onun disinda iyi ama cok pahali esim baska marka alcam aktif bebek falan var sleppy falan dedi görümcem ise prima dan baskasi alerji eder deistiremezsiniz diyor doğrumu bu kilot bez ler nasil

13 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kilot bez iyi ama kışın zor yazın iyi tüm alt çıkartman laizm giydirirken yavaş yavas geç Bi sleepy beğendim ben Bi ondan tak Bi prima etmezse etmez pişik 
(1,224 puan) tarafından
ben herseyi cikarmadan giydirmiyom zaten çıkarı yorumki
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Slipiyyy cok kalin pirimadan sonra en iyi bez evy baby
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Kilot bezde kullaniyorum cok guzel hemencecik giydiryosun 
(1,224 puan) tarafından
hangi marka sizdirma varmı kac aylik bebeginiz
(1,509 puan) tarafından
Eyv baby canim sizdirma falan da olmuyor her turlu bezi kullandim sadece evy baby i begendim onlemmis slpiyy mis can bebeymis biminkiymis molfix mis padlerss miş hic guzel degiller paran varsa prima yoksada evy baby
0 oy
tarafından
Kaç aylık oğlun kız 5 numara büyük beden ucuz olur diğerlerine göre
(1,224 puan) tarafından
sekiz kilo
tarafından
Bende prima premium çare kullanıyorum dokuz  aylık oğlum 3 numara kullanıyorum
(42 puan) tarafından
5 numara çok değilmi 8 kiloya 4 nunara iyi benim kızın 9 aylık 8.5 9 arası hala 3 Numara kullanıyorum
tarafından
Evet benim oğlumda 9 aylık  sekiz buçuk kilo 3 numara kullanıyorum
(42 puan) tarafından
normali 3 zaten 9.5 aylık olsun ozaman 4e geçerim
0 oy
tarafından
Hayır yaa sleepy çok güzel tavsiye ederim canm uygunda fiyati
tarafından
Aynenn ben ilk oğlum dada slepy kullandım ikincisindede kullanıyorum bi sorun yaşamadım vede ucuzmuş eşim öyle dedi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cok biliyo görümcen ne demek değiştiremezsiniz. Evet bez değişince alerji olabilir ama olmayadabilir bunu denemeden bilemezsin
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Her bebekte farklı olur bu alerji işi. Herkes nolfisxten şikayetçi ama ben çok memnunum mesela
0 oy
tarafından

Ben kilot bez olandan slepy kullanıyorum 4 numara 1 ay olcak çok memmun kaldım sızdırması falanda yok gayet temiz ve güzel tavsiye ederim 

0 oy
tarafından
5 numara kullandigina göre artik bebegin cokta küçük degil bisey olmaz bence degistir kucuk birkaç aylik bebek olursa sıkıntı oluyo
(42 puan) tarafından
daha 8 aylıkmış canım
tarafından
8 aylik nasil 5 numara kullaniyo kiz yanlisiniz olmasin benimki 3 yasindaydi 4 numara kullaniyodu geceleri yatarken bagliyoduk
(42 puan) tarafından
yukardaki yorumlara bak canım bende dedim benim kızkm 9 aylık 3 numara kullanıyo
tarafından
Hmm bilmiyorum ki
(1,224 puan) tarafından
bilmiyom erkk oldundanmi kilosuna göre deil beden gelişimine bagli bence 5 iyi geliyo
0 oy
(42 puan) tarafından
canım benim arkadaşım prima kullanıyodu onada pahalı gelmeye baaşladı sleepy geçti ve öok kötü pişik yaptı bebek neye alışıyosa öyle kalıyo malesef

ben doğduğundan beri sleepy kullanıyorum memnunum 
0 oy
(738 puan) tarafından
Ben Molfix aldım yeni dogan için 1-2 numara onu kullanicam adetide baya çok inşallah bebeğime iyi gelir sende dene istersen molfixi
0 oy
(516 puan) tarafından
Dogdugundan beri canbebe kullanıyorum hic pisik yapmio olsada cok cok az oluyor oda kakasini yaptığında ben anlamazsam uzun kalirsa altinda oluyor ama hemen geçiyor sizdirmada yapmio gerçi artik kati yapior oglum 9bucuk ayini geçti. Bebekkende sizdirmadi cok fazla. Biz bilerek uygun kullandık alışsin die eger pisik yapsaydı primaya gecicektik

Ama genelde primaya alisan bebeklerde pisik oluyormuş 
0 oy
tarafından
Ben çok bez değiştim bütün markaları kullandım hiç alerji falan yapmadı şimdi bimin bezini kullanıyorum iki oğluma da memnunum kilot bez de güzel 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 160 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 425 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 157 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak34 (84 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 115 göst.