+1 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar merhaba bebeğim 6 ay 1 haftalık bebek bezi olarak prima premium care kullanıyoruz ama inanılmaz pahalı geliyor artık 2 hafta demiyo bi paket bez bi kaç arkadaşım da primadan bimin bezine geçmiş memnunuz diyorlar ne yapsam acaba ya denesem mi bilmiyorum ya da e bebekten baby me marka mı denesem ne dersiniz 

18 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben de şokun bezinden çok memnunum. Ama fırsatçılar ona da zam yaptı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben 3 aylık oğluma önlem kullanıyorum 3 numara 35 tane 50 lira molfix i aratmıyor sizdirmiyor memnunum canım 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Prima molfix sleepy hepsini denedim canım simdi de esim goon marka getrms daha onu denemedim her ay yeni bez deniyorum:) bimin bezi iyi ilk çocuğumda kullanıyordum memnundum bu bebegim de daha kullanmadm içeriğini kalitesini falan degistrmemislerse alabilirsin geçen bimde indirim vardı yetisemedik bitmişti malesef 
0 oy
(415 puan) tarafından

Bizde prima premium care den baby turco doğadan a geçtik hiç sıkıntı olmadı hem içeriği temiz hem uygun fiyatlı tavsiye ederim. Goon bebek bezini de arkadaşım kullanıyor onunda içeriği temiz ve çok memnun ;)

0 oy
(1,374 puan) tarafından
Bebem natural ve önlem güzel bezler canım bunları deneyebilirsin 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
bimden alcaba migrostan al bimin bezini sirf merakimdan aldim hayatimda gordugum en kalin en kaba bezdi
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Goo ya guzel diyorlar ben sleepy molfix kullanıyorum onlarda guzel 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Butceni zorluyorsa dene tabiki
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Prima molfix sleepy goon bim bezi bebem natural bir dünya bez denedik :D açıkçası şu an 19 aylık kızım artık bez markasına değil de hangisi indirimli denk gelirse onu alıyoruz. Bebek naturel aldık sonra molfix dönüşümlü kıllanıyorum. En memnun kaldığım ise bio natural oldu sleepynin yeni serisi. Aşırı emici ve çok az değiştiriyordum o bezle oyüzden de parasını sonuna kadar hal ediyordu. 
0 oy
(482 puan) tarafından
Hangi bez ucuz ki her şeyin fiyati uçmuş

Önemli olan ucuz değil de bebeğin nazik tenine uygun bez bulmak. Icerigi temiz bez almalısın. 
0 oy
(323 puan) tarafından
6 aya kadar bende onu kullandım daha sonra birkaç marka denedim beğendiğim Molfix oldu 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bende bebem natural e geçtim tavsiye ederim.
0 oy
tarafından
İki çocugumj da BİM'in beziyle büyüttümm hem pişik yapmiyor kendinden kremli hem uygundu. Du diyorum çünkü bundan iki hafta önce 45 TL olan bez suan hepsini 60 çekmişler. Ben şuan 4 numara kullanıyorum oğluma ve daha 4,5 aylık bakalım nereye kadar cikicak bez fiyatları. Kızımda 2017 de 17.50 ile başladım bırakırken 25 TL olmuştu aynı bez keşke stok yapsaymisim
0 oy
(55 puan) tarafından
Bende sizin gibi altıcı aydan sonra baby turcaya geçtim. Çok da memnunum. Prima premium çare den bile memnun kaldım. Tavsiye ederim.
0 oy
(932 puan) tarafından
Prima yla başlayip baby turco ya geçicem ben canim
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ben e bebekten goon marka bezi alıyorum çok memnunum
0 oy
(942 puan) tarafından
Biz sleppy kullanıyoruz hep
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bebem natural kullaniyorum harika