0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (6,824 puan) tarafından
Hayirli gunler kızlar 

Kaynananızın sırtını keselermisiniz ben keselemem annem diyor kesele ne olcak biz keseledik diyor siz yaparmisiniz

35 Cevaplar

+2 oy
(5,323 puan) tarafından
Keselerim o da benim bi annem❤
-Reklam-
+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Ihtiyaç okursa yaparım;) arada masaj yapmisligim var :) kolum ağrıyı der yaparım masaj o istemeden ;) 
0 oy
tarafından
Bende keselemem 
(360 puan) tarafından
Ben kaynanam olduğu için değil tiksinirim annemin sırtını bile kesemişliğim yok ama ağzıyla istese yok da diyemem
tarafından
Mecbur kalır yatalak olur iş göremez derecede olur yaparım ama şuan eli ayağı tutuyor kocasına yaptırsın banane şimdi yapmam bende
0 oy
tarafından
Elden ayaktan düşmüş olsa tabikide yaparim bebek gbi bakarm ona. Ama simdi neden yapaym zaten o da istemez.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Keselerim ama sirti donuk olsun hep mahrem yerlerini gormek istemiyoeum ama mecbur isem ornek yatalak vs ozmn yaparm ama normal ise bana donmesin ben keselerm sirtini 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Masaj yapim keselerim  rica ederse  köpük  içinde elin kirlenmiyor  ya☺☺☺
0 oy
(491 puan) tarafından
yaparim hic gocunmam kendi annemden ayirmam ama kayananm oranin adamı değil malesef
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Suan keselemem ha hasta olur kndi ihtiyacini karsilayamaz durumda olur o zmn onun icjn degil Allah rizasi icin yaparim 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yapamam sanırım bi başkasından tiksinirim sadece kaynanama özel değil yani 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Kaynanam olsaydı Elbette yapardım benim annem gibi sonuçta. Birgün annem de o duruma düşebilir 
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Ben en küçük gelinim büyükler varken bana düşmez:D

Kaynanam da kaynanası a yapmıyor büyük gelin bakıyor ona da

(6,361 puan) tarafından
Benim gorumcem en kucugu gelin olarak kaynanasi yatalak altini falan o degisir kahvalti yemek vs. Banyo için kendi gorumceleri gelir. Her zaman buyukler bakamayabiliyo yani
(6,824 puan) tarafından
Bende kucugum canim ozamn banada dusmez
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben yapdimda beni degilde obur gelinini kiymetli oldu hasta oldu yataklarda basinda bekledim sirtini keseledim kac defa banyosunu yaptirdim evini bo.k goturuyordu temizledim karnim burnumda urfaya gitti iki gun once donmus butun herkese hediye almis tek bana bir cöp bile almamis kac gun boyunca o urfadayken ben onun kocasinin kizinin karnini doyurdum ama kiymet bilen yok
(6,824 puan) tarafından
Iyilikten bilmezler canim bazilarina s.can yaraniyo nedense
0 oy
tarafından
Amannnnn banane beee haketsin once bi
(158 puan) tarafından
Aynen öyle canım
(6,824 puan) tarafından
Cok cok haklisin canim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Keselerim ve hatta keseledim de oda sonuçta benim annem benim içimde kötü bir niyet yok eğer onların varsa diyecek bisey bulamıyorum.

Kime ne gözle bakarsan onu o gözle görürsün...
(6,824 puan) tarafından
Haklisin canim senin dusuncen saygi duyarim
(14,079 puan) tarafından
Bazı kaynanalar var hak eder bazıları var konuşulmaya bile değmez ondan dedim iyilik her kula nasip olmuyor
0 oy
(277 puan) tarafından
Keselerim 80 yaşında komşum var kadın yalniz yaşıyor her hafta gider banyosunu yaptırırım hiç tanimadigim insan o ettiği dualar yeter bana kavinvalidem olsa onuda keselerim bugün onlara yarın bize
(6,824 puan) tarafından
Iyilikten bilirler insallhh ama gervi bilmeseler bile allah bilsin yeter
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Elden ayaktan düşmediği  sürece herkes  kendi keselensin :D 
(6,824 puan) tarafından
Demi yani herkes kendi yapsin benim teyzm gelinine demis yapmm demis yapmayinca kadin kendini sogan torbasiyla keseliyor :)
0 oy
tarafından
Vallahi benden beklemezler ama ben keseledim.Ozmanlar anlasabilioduk daha dogrusu ben sabırlıymışım simdi yagmurlu gunde 1 bardak su vermek istemem.Ama ıt yesin cigerimi basina bise gelse yine ben koşup gidiorm.
(6,824 puan) tarafından
Hmm vicdanlisin demek ki canim
0 oy
tarafından
Hamama her gittiğimizde beni çamaşır gibi yoğuruyo ben kaçıyorum o kovalıyor isterse bende keselerim ama keselemedim hiç ☺️
(6,824 puan) tarafından
Hmm niye kaciyon kizzz
tarafından
Kız hamur gibi yoğuruyo saçlarımı birbirine sokuyo ☺️☺️☺️ eli bayaaa bi ağır haşat oluyorum ahahhab
0 oy
tarafından
Gocunmam yaparım 

Allah kimseyi kimseye muhtaç kılmasın
(6,824 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(373 puan) tarafından
Cagirsa keselerim ama cagirmiyor
(6,824 puan) tarafından
Hmm belkide cagirmadigi icin keselerim diyosun haa :)
(373 puan) tarafından
Biliyor ki yaparim.hala yapa biliyorum diyor elden ayaktan dussem yapin hep oyle der
(373 puan) tarafından
Benim yuregimi gorsen her kesden kotuluk gorurum ama huc kimseye kotu olamam.Allahda beni boyle yaratmis

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 519 göst.
10 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,483 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,537 cevap