0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Merhaba hanimlar 3 aylik oğlum var oğlum güleç bi bebek tanimadiklarina da ağlayan bi bebek annem sevince gülüyor annemde artık beni de tanıyor der  kaynanam da zaten hep gülüyor tanıdığından değil bana daha çok gülüyor filan der sinir olurum:D bu arada birlik oturuyoruz tabi suanlik dün eşim işten geldi yemek yedik oğlumla mutfakta oynuyodum eşim de annesinin yanına gitti anne artık oğlum annesini tanıyor farki farklı sesler çıkarıyor daha başka gülüyor gözünü ayirmiyor annesinden dedi kaynanam da dönüp ne desin aynısını banada yapıyor banada çok gülüyor benimle konuşmaya çalışıyor dedi ay duyunca sinir oldum hiçbişey demedim tersine oğlum aglayinca hiç susmaz onda tek benim kucağımda susar oğlum ne zaman tam tanır beni acaba o günü 4 gözle bekliyorum:D:D:P

12 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Haha benimki de annesini değil babasını daha çok seviyor aferin oğlum dedi çocuk daha 7 aylık oysa 
(1,939 puan) tarafından
Sıkıntı yok seveceği insan babası olsın şuan bana bağlı zaten eşimin akrabaların bu çocuğa ne yaptın da 1 ayda değişti senden başka kimseye gitmiyor bu babasını seviyordu diyor
tarafından
Yani sonuçta oda babası oğlum babasına düşkün olsa sevinirdim acikcasi ama sadece babasına onun annesine değil :Dd
(1,939 puan) tarafından
Oğlum babaannesine gidince çığlık öığlığa ağlayan birisi genelde babaanneler kıskanç bence yani benim gördüklerim öyle en azından
tarafından
Yani bi insan neden torununun annesiyle kendini bir tutmaya çalışır anlamıyorum :)
(1,939 puan) tarafından
Bence onlar bizim değil de oğullarının çocuğu olaral düşünüyorlar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bi kiskanclik sesiziyorum:D

tarafından
Hemde bence baya bi :)))
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Çok yakında cnm :)
tarafından
Ay hadi inşallah :))
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Bence kiskaniyor canim benim oglum 6 aylik beni tam taniyor beni al diye agliyor baskasinin kucagindyken alim diye cirpiniyor oglum sariliyor bile bazen 
tarafından
Oyy banada yapsın öyle cok merak ediyorum kaynanami o şekilde :D
(6,750 puan) tarafından
Yeminle catlar kiz insallh bian once yapar benim oglum.benim  annemden gelmek istemezdi aglardi beni alsin diye simdi onda pek durmuyor hep beni istoyor bu insani dahada mutlu ediyor
tarafından
Bana farklı gülünce ses çıkarınca bile mutlu oluyorum öyle yapsa naparim açaba :)))
0 oy
(3,748 puan) tarafından
6 aylık oldukdan snra tamamen anne ve babayı tanır 
tarafından
Ay az kalmış hadi inşallah :))
(3,748 puan) tarafından
Aynen cnm bu sefer senden inmez çocuk :)
0 oy
(13,266 puan) tarafından
Hı hı  aşırı  kıskanıyor. 

Kendine dikkat et.. 
tarafından
O böyle yaptıkça oğlumu kucağına veresim gelmiyo ya ona alısirsa diye korkuyorum :D
(13,266 puan) tarafından
Ne saçma düşünceniz..
Yarın siz de kayınvalide olacaksınız..
Aynı şekilde KAYNANAM BENİ KISKANIYOR MU diye düşünen bi geline sahip olabilirsiniz Allah  vermesin düşmana bile..
Neyse ya.
Bak keyfine.
tarafından
Yani sahsen ben kaynana olduğum zaman gelinimle kendimi bir tutmam sonucta onun oğlu senin çocuğun kaynana anne dese de yadirgamazsin heralde :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Oğlum 6 aylık beni tanıyor acıkınca mam diyor. Babasına baa diyor.

Evet kaynanan kıskanıyor canım. 
tarafından
Oy maşallah bizimde biran önce der inşallah :))
0 oy
tarafından
Oglum bugun 7 aylık oldu baskasında gulse bıle benı gorunce kımsede durmuo 2 3 ayı var merak etme :)
0 oy
tarafından
Yaw nasıl insanlar var yaaa yaa burak da annesini tanısın önce yaa bebeği anneden kıskanmak nedir yaa
0 oy
tarafından
Yaparlar onu canım:D benimde annemi daha çok seviyor kızım 10 aylık tanıyor artık annemle ayrı bi oynuyor ediyor aynısını banada yapıyor diyor:sd
0 oy
(118,487 puan) tarafından
Ciddi kiskaniyo ama ☺️☺️☺️
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Ahahaha yok gari utanmasa ben doğurdum dicek bu ne kıskançlık kaynanaaaaaa:woot:

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,195 göst.
0 oy
6 cevap 1,512 göst.
0 oy
15 cevap 1,422 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 622 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu

374,682 soru