0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından
Doğum yapalı 15 gün oldu son 3-4 gündür istem dışı ağlayasım geliyor huzursuz gibiyim hiçbirşeyden tat alamıyorum. Kızım ağladığında uyuyamadığında bende onunla beraber ağlıyorum. Böyle yapmam bebeğim için iyi değil biliyorum ama elimde değil. Kızıma yetersiz geldiğimi düşünmeye başlıyorum artık. Bu stresten nasıl kurtulabilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(1,816 puan) tarafından
Yani ben kurtulamadım canım ara sıra oluyo banada 
(3,136 puan) tarafından
Darısı bizim başımıza olur inşallah en kısa zamanda.
İyi ki buraya yazmışım bugün kendimi daha iyi hissediyorum
(1,816 puan) tarafından
İyi hisetmene sevindim canım evet bırası baya iyi geliyor
(3,136 puan) tarafından
Hem de baya baya iyi hissettim bugün düne göre daha iyiyim :)) allah sizlerden razı olsun
(1,816 puan) tarafından
Saol canım sendende
(3,136 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dua kur-an kerim'le aç dinle canim eşininenle konuş destek olacaktir
(3,136 puan) tarafından
Eşimle konuşuyorum ilgileniyor annem yanımda. Kuran açıp kızıma dinletiyorum genelde. Ama artık sürekli açıp dinleyecek kırkı çıkmadan hatim indirecem
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Öyle oluo canım bnada olmuştu geççek merk etme
(3,136 puan) tarafından
Inşallah sürekli devam etmez. Ama böyle giderse üzüntü stresten sütümde eksilme olmaz demi
(1,455 puan) tarafından
Yok canm olmaz mrk etme içinede sakn sütüm yetmezmkorkusu salma canm
(3,136 puan) tarafından
O korkuyu içime salmamaya çalışıyorum kendi kendimi avutuyorum
0 oy
(335 puan) tarafından

6 ay sürdü. Ara sıra hala oluyo. 1 buçuk :D

(3,136 puan) tarafından
Baya uzun sürmüş inşallah bizimki öyle sürmez yaa
(335 puan) tarafından
İnşallah canım.
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn de öyleyim cnm ama yavaş yavaş geçiyor 28 günlük olduk biz eşim destek sağolsun bebiş uyuduğunda eşimle vakit geçyrz bi çay Bi kahve sohbet ediyoruz iyi geliyor bunaldık çünkü evden çıkmıyoruz
(3,136 puan) tarafından
Benim annem yanımda destek çıkıyor eşimde akşamları bi şekilde ilgileniyor. Inşallah çabuk ve kolay atlatırız bu evreyi
0 oy
tarafından
Canım benim gecicek herşey eskisinden de güzel olucak bana da gecicek dediler inanmadım depresyona girdim en fazla 1 aya toplancaksin
(3,136 puan) tarafından
Inşallah geçer canım bir an önce geçsin bitsin istiyorum. 40 ın çıktıktan sonra düzene girer diyorlar inşallah o zaman geçer herşey
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Tüm cümlelerinee hak veriyorum bende aynı böyleydim çok zpr geçti dönemim ağladım kıskandım sinirlendim daha bir sürü şey sana şimdi ne desem boş Lütfen kendine ve bebeğine iyi bak Allah hep senin yanında melekler hep senin yanında bizde burdayız destekçin oluruz hep ben bilirim nasıl birşeydir o ağla içini boşalt ama unutma çok yakında hepsi geçicek herşey çok güzel olacak ❤
(3,136 puan) tarafından
Allah razı olsun hepinizden inanın burası bana çok iyi geliyor. İyi ki varsınız. Bebeğime iyi bakmaya çalışıyorum inşallah sütümde yetiyordur kızıma. Kıskanma yok çok şükür sürekli ağlayasım var kimsenin yanında belli ettirmek istemiyorum o yüzden çoğu zaman içime atıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 138 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sermir (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...