0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Malumunuz dün gece kar yağıyor diye Bi sürü post resim falan atmıştık bende atmıştım resim o resmi çektikten sonra peşine video çekip eşime attım dedim keşke sende yanımda olsaydın (çalışıyordu) beraber izlerdik sana sarılır uyurdum falan neyse öyle konuştuk ben uyudum uyuduktan bir saat sonra gece 2 buçuk gibi arıyor beni evin altındayım kapıyı aç diye kapattı teli korktum başka şaka mı yapıyor dedim gene kalktım kapıyı açtım baktım kapı açıldı dedim doğru diyor evin kapısını açtım Bi baktım ne göreyim can eşim komple elini yakmış iş kazası geçirmiş tabi ben kendimi yerlere attım ağlamaktan eşim dalga geçiyor bak yanımda olaydın keşke dedin geldim işte diyor bide gülüyor manyak ya hiç sağlığını düşünmüyor. 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlı sabahlar canım çok geçmiş olsun 
(1,137 puan) tarafından
Saol canım kar yağıyor diye mutluluktan uyuyamıyordum bu sefer uyudum Kocamın eline uyandım valla
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Gerçekten boşuna herşeyde hayırlısı denmiyormuş. Bi kez dahaa anladım. Çok geçmiş olsun canım benim
(1,137 puan) tarafından
Haklısın valla öyle söyleyince vicdan yaptım dedim bu şekilde mi yanında olmanı istedim saçma sapan konuşma dedim. Çok saol canım ALLAH razı olsun
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar canım geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah 
(1,137 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim nasıl yakmış ne iş yapiyor
(3,617 puan) tarafından
8 saat calisio 2400 alio esim 2324 cocuk parasıyla 2400 aliyo
Yani 4 saati 1200 yapiyo
12 saat 3600 yapar
Ama esin 3400 alıyor ve usta hakkini yiyolar kiz
(1,137 puan) tarafından
Orası öyle zaten normal çalışan maaşı 2850 lira neredeyse makşnecilerle aynı para eşim işte zam bekliyor şefi zam vermezse makşneye geçicem diyor bakalım beklemedeyiz
(3,617 puan) tarafından
Canım normal çalışanda 12 saat calisiosa onlarında hakkı yeniliyo normal çalışan 12 saati 3500 yapiyo cocuguda varda 3600 yapıyor sizin fabrika bildiğin hak yiyor 8 saatten sonrası mesai bide 4 saat mesaiye geçer bence birlik olsun haklarını arasınlar
(1,137 puan) tarafından
En son birlik olup haklarını aradıklarında 3 kişi işten çıkarıldı o yüzden kimse birlik olamıyor nalesef :)
(3,617 puan) tarafından
Allah yardim etsin ozaman canm
0 oy
tarafından
Hayirli sabahlar kuzum cok gecmis olsun
(1,137 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun nasıl komple yakmış yaa
(1,137 puan) tarafından
Canım plastik fabrikasında çalıyor eşim kalıpta mal kalmış onu çıkarıyım derken sıcak hava fışkırdı komple elini yüzdü yaktı valla ya
tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(1,137 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(1,137 puan) tarafından

image

açık hali de var öyle atmak istemedim kötü görüntü olmasın diye sabahladık valla böyle 
0 oy
(742 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun  rabbim acil sıfalar versin 
(1,137 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum ya
(1,137 puan) tarafından
Saol canım benim teşekkür ederim
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canımm
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah

0 oy
(3,753 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm 
0 oy
tarafından
cok gecmis olsun canim 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Cok ama cok gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda98 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.

381,235 soru

11,413,362 cevap

34,959 kullanıcı

...