0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (290 puan) tarafından
29gunluk kızım var çok kıskanıyorum iç güdüsül olarak biri alınca kucağına bir yerini incitecek iş gibi geliyor rüyalarıma giriyor sürekli kızımı benden alıyorlar sanki anlam veremiyorum bazen aşırıya kaçıyorum kayınvalidem de bilerek yapıyor gibi emzigink kızımın sürekli ağzına alıp öyle bebeğime veriyor çok ağladığında susun diye artık tahammül edemiyorum kalbinide kırmak istemiyorum ne yapıcam böyle ben

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım her annede var bu ama seninki biraz fazla rüyalarına bile girmeye başlamış:) emzik konusunda bende hiç sevmem öyle şeyi kibar bi şekilde uyar bence 
(290 puan) tarafından
Aynen ya daralıyorum sonuçta herkesin mikrobu farklı el kadar yavru
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kalp kirmasi kiz soyle yapmasın ne öyle ağzına alib bebege vermek hastalanır bebegin
tarafından
Söyle canım biz ağzımızla yemek yiyoruz dişlerimizi yikasakda mikrob oluyor yani tükürükte kaç tane mikrob var dış etlerimiz kanıyor bazen hiç iyi bisey değil bu Allah korusun bebek hastalanır
tarafından
Anne Bebeğin emziği yere düştüğü zaman kaynamış sıcak suyla yıka öyle ver ağzına sokma bebegin  emziğini de
(290 puan) tarafından
Aynen dişlerinde fırçalamiyid zaten yarın ilk işim uyarmak olacskkk
(290 puan) tarafından
Diyeceğin canım böyle şeyler susmaya gelmez haklisiniz
tarafından
Ya fırçalasada yapamaz öyle bisey uyar canım soyle güzelce
0 oy
tarafından
bebegin emzigini mi kendi agzina sokuyor eger oyleyse kir kalbini gitsin 
(290 puan) tarafından
Valla öyle yapıyor gorymcem de oyle yapıyor kaç kaynattik emzigi yarın eczaneden yeni alicam
tarafından
izin vermem oyle birsyee
0 oy
(131 puan) tarafından
Aman taktiğin şeye bak sevmesede diyeceksin sevmiyorlar bebeğimi benim bebeğim doğsun herkes sevsin istiyorum :) 
(290 puan) tarafından
Öyle olmuyor işte canım ya bnde öyle diodu ama herkes alıp öpünce inan rahatsız oluyorum
(131 puan) tarafından
Valla ben olmam :D hele kaynanam almasın bebeğimi onun saçlarını yolarım valla
(290 puan) tarafından
Hahah :))
0 oy
tarafından
Daha kucuk ya ondan öylesin canım zamanlarda bende öyleydim normal yani
(290 puan) tarafından
İnşallah geçer kendi kendimin psikolojisini bozuyorum
tarafından
Geçer canım biraz büyüyünce inş en azından benimki geçti
0 oy
(516 puan) tarafından
Nasıl agzina alıyor emzigini
(290 puan) tarafından
Çok şiddetli ağlıyor ya mesela masada emzigi var ağzında ıslatıyor öyle bebeğime verdi bugün görünce şok oldum
(516 puan) tarafından
Ohaaa yaa. Verdirme canım hatta anne onu verme deseydin ya nasil dicem kafalarina girmein bebegin icin diceksin direk mikrop kapar enfeksiyon kapar hastaneye düşer sonrada sen bakamadin derler. Eşine söyle o söylesin gerekirse. Valla benim oglum enfeksiyon kaptı kimseden kaynakli deildo ama esim annesinede babasinada öpmeyin elinizi yıkayın öyle alin diodu valla . Sevmelerine gelincede suan lohusa olduğun icin öyle geliyor zamanla o gecer canim hatta hosuna gider bu durum ama emzik konusunda nolursun tavrini koy
(290 puan) tarafından
Koyucam yarın hatta ilk işim o olacak canımm
0 oy
tarafından

Ay ben hala öyleyim 4 aylık oldu yavrum bilmiyorum kıskançlik var bir yerine birsey olcak hissi karşımdaki sanki zarar verecek gibi koruma içgüdüsü:angel:

(290 puan) tarafından
Aynen aşırıya kaçıyor benimki sürekli rüyamda kızımı alıyorlar
tarafından
Ben çok kavga ettim kayinvlidemle asırydi benim şimdi biraz iyim kucaklarna alınca kafasına dikkat edin vs diyorum ama biraz daha sakinim hahaha
0 oy
(2,676 puan) tarafından
Evet bende başta öyleydim ama alıştım artık :) içim içimi yiyordu görmemek için odadan çıkıyordum :) 
0 oy
tarafından
O gelince sakla emzıgı :) kıskanmaya gelince ben kaynanam gelip yıkarım dedı dıye dogumun ertesı gunu kalkıp tek basıma yıkamıstım sabah o gelmeden :) sırf dokunmasın dıye :) bıde ılk bebektı sımdı dıyorum ıyı cesaretmıs :)
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Kiskanman filan normal de kayinvaliden pek anormalmis o igrenclikte ne ya söyle direkt canm isterse kırılsın küçücük bebeğe kendi ağzına soktuğu emziği vermkte neymiş 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
O nasil birsey yaaa izin verme  canım  
0 oy
tarafından
Canım sakın yanii o kadarcık bebek opulmez bile ne demek emziği ağzına alıp veriyor ya çocuğuna bir şey olsa allah korusun. oğlumu 3 aylık olana kadar öpmedim bile mikrop kapar bir şey olur diye. babaanneye noluyormus ya bi öpücükten vefat eden bebekler var lütfen tepkini koy pişman olma şu ana kadar kimseye bu şekilde yazmadım ama çok sinirlendim buna bebiş çok küçük daha  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 639 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 379 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 391 göst.