0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar bende doğurdum sezaryen sonda takılıp çıkarılırken cok korkutmuştunuz beni burda ama korktuğum gibi olmadi yanliz dikişlerim cok agriyor hareket edemiyom göğüs uçlarım yara bebeği emzirirken kanıyor napabilirim cok acı çektim rabbim mukafatinida verdi cok şükür rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar bebisler nasip etsin sizlerede teşekkür ederim

14 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün bebişini :) 
(253 puan) tarafından
Sağol cnm Allh razı olsun
(3,750 puan) tarafından
Ne demek cümlemizden
-Reklam-
+1 oy
(1,093 puan) tarafından
Lansinoh gögüs ucu kreminizle fito krem varsa karıstırıp emzirdikten sonra gögsünüze sürün.. Tabi emzirirken tekrar silin yıkayın gögsünüzü.. Gögsünğz hava alsın ki yaralar iyileşsin sütyentakmayın bir kac gün.. Ayno sekilde anne sütünüde gögsünüze sürün.. Gecer ins hayırlı olsun 
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini inşallah canım benim ") göğüs uçlarına tahinin üstüne biriken yağı ver ya ondan sur hemen iyi eder tabikide ekmek banıp banıp ye çok güzel süt yapar "D 
(253 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun darısı olmayanların başına rabbim isteyen herkese nasip etsin
tarafından
Amin inşallah canım ")
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ben de sondadan korkmuştum ölüm gibi anlatılıyor ama hic sorun yaşamadım o konuda, tek değilmişim bu güzel :) geçmiş olsun bu arada, hayirla büyüt bebegini, gözün aydın olsun, sıkıntılarin bir an önce geçsin inşaallah.
(253 puan) tarafından
Allah razı olsun bebisını sana bağışlasın rabbim evlatlarının derdini göstermesin sana
0 oy
(9,248 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayırlı olsun gozunuz aydn. Rabbim analı babalı buyutsun. 

Sonda postuna yazdım mı bilmiyorum ama sonda korkulması gereken en son şey bnce. Sinek ısırığından daha hafif gelmişti bana. Belki cnm tatlı değildr blmiyorum.

Goğus ucu için lansinoh krem kullan. Olmadı silikon goğus ucu alırsn. Ben onla emzirdm bir kere bile yara olmadı çok rahat ettm. 

Ağrılarn 1 hftaya hafifler inşallah. Geçmiş olsun..❤
0 oy
tarafından
Sağlıcakla buyutursun insallah balım kokla bebegi yerime
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu ❤❤❤darısı bizim başımıza inş bizde kazasız belasız sağlıkla kucagimiza alırız sağlıkla büyüt yavrunu canim☝️
0 oy
(353 puan) tarafından
Hayırlı olsun, gözün aydın kuzum :))
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Hayrlı olsun canm ben herşeyi denedim göğüs için mahvolmuştum sen hiö uğraşma imkanın varsa lansinoh göğüs kremi bide göğüs kalkanı al ki çamaşırına değmesin kesinlikle bu ikisi geçirdi benmkini bi ton para harcadım herşeyi denedim 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ☺️ 
0 oy
(200 puan) tarafından

Bana sondayı baygınken taktılar o yuzden hissetmedim cıkarırkende acıma yok sadece İcim Bı tuhaf oldu 

Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun <3

0 oy
tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün canım 
0 oy
(4,712 puan) tarafından
Ayyyy cnm doğum yaptın mı yüce rabim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 
(253 puan) tarafından
Sagol canim allah razi olsun darisi basina saglikla al kucagina insallah
(4,712 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm bnm ya

İlgili sorular