0 oy
571 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Atkadslar ayaga kalktim koktuga tutuyordu bi anda bacagima döndü be kafasinin ustume uert bi sekilde dustu daha oncede cok cok d byle ama cok az aglamis gecmisti gec bunda on dk kadar agladi agc uykusu yoktu birden uyku bastirdi birsaat uyutmadim gozunde filan kayma kusmasi filan yok ama on dk filan sonra aglamsi mizmizlanmasi gecti .örumcekte biraz gezdi oynadi oy sknti yoktu bi saat uyutmadim simdi syudu .esim iste burda kimsem yok hastaneye goturme imkanim yok .cok korktum saat basi uyandirmali miyim simdi .napmam lazim evde 

5 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bnde bilmiyorum inşallah bişey yoktur
(887 puan) tarafından
İnsallah cnm bn saglik okumstum ama konu kndi yavrum olunca kafam durdu napicagimi sasirdim uyuyor simdi gozum ustunde
-Reklam-
0 oy
(751 puan) tarafından
Bir şey yapma canım için rahat olsun uyku basması ağladığı içindir kusma gözde kayma denge bozukluğu olmamış 1 saat uyanık kalmış çok şükür Rabbim korumuş 
(887 puan) tarafından
On aylik canim son bir ay dir emmiyor pek hasta olmustu burnu tikaninca ememedi gecincede o surecte emmedigi icin sogudu galiba aklina eserse gun bir defa emiyor bazi gun hic emmiyor .
(751 puan) tarafından
Anladım canım fazla rahatsız etme uykusu bölünen çocuk eziyet eder huysuz olur emziriyor olsan sıkıntı olmazdı ama şimdi sıkıntı olur bir defa bak sonra karışma rahat rahat uyusun kuzu rabbim korur onu
(887 puan) tarafından
Tmm cnm gece gece vakit ayirdin Allah razi olsun
(751 puan) tarafından
Günaydın nasıl oldu kuzu iyi mi gülüm
(887 puan) tarafından
İyi cnm cok sükür :))
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Cok geçmiş  olsun  canım  inşallah  birsey yoktur  takip et canım  kusarsa  doktora  götür  hemen 
(887 puan) tarafından
Yok cnm iki saat oldu uyuyor simdi bir saat uyutmadim bsy yoktu cok sukur birazdan uyandirip kontrol edicem
(12,264 puan) tarafından
Sogut ter atmasin dikkat  et  canım  
Inşallah  birsey olmaz mersk etme  allah'a  emanet  INSALLAH  kac aylık
(887 puan) tarafından
On aylik cnm ilk dustugunde oyle ter atti noluyo ki oyle olunca cnm
(12,264 puan) tarafından
Cani yanmis demek  ki
Brnim kızımda  oyle oldu sarardı  cok korktum  kusar  diye kusmadi sukur eger ter ile beraber  kusarsa  tehlikeli  olurdu  canım
(887 puan) tarafından
Ankadimcnm sagol
0 oy
(984 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum iyi mi şimdi 
(887 puan) tarafından
İyi cnm cok sukur kuduruyor :)
(984 puan) tarafından
İyi çok sevindim canım
(887 puan) tarafından
Sagol canim :)
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim uyutmamisin kusmamış bisey olmaz allahın izniyle
(887 puan) tarafından
Cok sukur iyi cnm simdi ouduruyor ortalikta :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 409 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 579 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 666 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...