0 oy
1,353 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bu aksam kayinvalidemdeydik. eltimlerde geldi eladan 4.5 ay büyük ikiz erkek bebekleri var.

eltim soğuktur degisik bi yapısı var sadece ikizlere odaklanmis elayi alip hoc sevmez yanagini bile oksamaz.

ben dayanamiyorum seviyorum ikizleri.

eltim ikizlerden birini kaynim.digerini almis kucağına kuş var oyun oynatiyorlar gülüyorlardi

Ela da gitmis ortalarında dikilmis onlara bakiyordu 

simdi saçma bulacaksiniz ama oyle bir duruşu vardı ki gözümün önünden gitmiyor içim cok kötü oldu.

ben olsam alirdim bak ela sende derdim oynatirdim onuda.

eve gelirken esime dedim bana bisey olursa Elayi sakin ezdirme hele evlenirsen sakin yanina alma annemler baksin dedim.

Allah hicbir evladi annesiz babasiz birakmasin inşallah.

28 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Nasil dayana biliyolar ella cok cok tatli sevilmek icin var sanki nasil gelip bi sarilmiyolar allahim yaa
tarafından
kiz sarılmayı gec yanagina dokunmadi daha bende onlarınkini sevmicem dedim ama dayanamiyorum seviyorum
(5,519 puan) tarafından
Nasil insanlarmis ya nasil dayanabiliyolar
tarafından
ikizlere odaklanmis resmen bayramda denk geldik bir iki yerde tamamen ikizlere bakiyodu kimseyi gözü gormuyodu simdi biraz açıldı uzaktan gülüyor elaya :)
(5,519 puan) tarafından
Tamam ama hepimiz anneyiz baska cocuk gorunce icime sokasim geliyor
-Reklam-
+1 oy
(9,731 puan) tarafından
:(( Allah hiç bir meleği anasz babasz brakmasn ya
(9,731 puan) tarafından
Hemen alıp sende onu oynatsaydn ☺
tarafından
esimin eniştesi öldü kurana gidecektik aldim kucagima ama oynatamadim kurandada hep aklıma geldi duruşu
(9,731 puan) tarafından
Kz içim kotu oldu ay kıyamam ya masum masum bakıyordur kesin :((
tarafından
he ya bi birine bi birine bakiyodu ben olsam gel ela sende bak derdim ne bileyim ben mi cok ince düşünüyorum sevmedigi icin ela sokulamiyo cok hisli. tvde kadin aglasin anne nene diyo oda üzülüyor
(9,731 puan) tarafından
Kzum bnm ya..insanlar ne kdar duygusuz olmuş valla..senin hissettiklern gayet normal
+1 oy
tarafından
O bakışları şuan gözümün önüne getiriyorm aglamam geliyor .öyle insanları da hiç sevmem
tarafından
cok masum dikilmiş izliyodu kuzum insan der bak ela sende kuşa diye
0 oy
tarafından
Amin aminnn canimm inşallah 
tarafından
❤️♥️❤️♥️❤️♥️
0 oy
tarafından

Amin cnm amin bende o duyguyu bilirim booyle bakıyor senin için tuhaf oluyor Allah hiç bir evladi anasız babasız koymasın hiç bir anaya babayada evlat acısı yaşatmasın benimde aklımdan geçiyor bana birşey olsa kizlarom napar diye :'(

tarafından
rabbim onları bizimle büyütsün bizide onlarla yaslandirsin insallah.
ela çekiniyor boyle çekingen cekingen duruyodu yanlarında kuzuma kiyamadim hic
tarafından
Amin cnm inşallah benimde büyük kızım dört yaşında oda çok çekingen evdeki dedesinden babaannesi den bile çekiniyor
tarafından
masallah kuzuma abla olmus o ♥️
yok ananr babannede rahat ama hissediyor sevgiyi sanırım bazi çocuklar cok yirtik oluyor ela cok çekiniyor ilk alisamiyor hemen onda sevmeyince sokulamiyo
0 oy
(371 puan) tarafından
Ah bacım ah senin ne demek istediğini çok iyi anladim çok ta doğru rabbim evlatlarımızı bizden yoksul etmesin ya . Insanoğlu değişiktir ya zor mu çocuğa ilgi sevgini göstermek ya allah akıl fikir hidayet versin be boşver bence sen de mesafeni köy ki insanoğluna anlasın . 
tarafından
biz mesafeliyiz zaten canim bende aynisini yapayım onun çocuklarını sevmiyeyim dedimde insan dayanamiyor seviyor o nasıl tutuyo kendino bilmem
(371 puan) tarafından
Demekki neymiş bacım sende onların gözüne sokacaksın ki yapmayacaksın onlar da bundan faydalanıyor ya haklisin kıyamıyor edemiyor ama sen o kişiye yapacaksın çocuğa değil zaten ya sende inadına onların yanında çocuğuna daha çok ilgilen o da kendini çocuğun yalnız hissetmesin bacım
tarafından
çok sık bir araya gelmiyoruz Allah tan ayda yilda bir kere sevmedigi icin sokulamiyor
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum cnm sende şuan kendimi gördüm.bana birşey olursa bebeğime kim bakacak bilmiyorum kimse anne gibi bakmaz anne gibi anlamaz evladını.allah kimseyi annesiz birakmasin
tarafından
aminnn canim ölümden ela icin daha cok korkar oldum esime annemler baksin babanneside istedigi zaman sevsin dedim bozuldu biraz ama napayim degisik tuhaf bir duygu
0 oy
tarafından

Allah korusun kuzum allah seni evladına evladını sana bagislasin <3 gözümde canlandı o hali ya kıyamam ben ona :( bazı insanlar çok bencil 

tarafından
aminn canim kiz ben dayanamiyorum aliyorum seviyorum ikizleri basta sevmicem dedim ama dayanamiyor insan sevimli sipalar
tarafından
Ela az mı sevimli kiz maşallah ona. Ektin le kaynım tuhaf. Benim de altının iki kızı var gelseler oynarım severim benim olsa onlar yapmaz galiba herkes bizim gibi olmuyor kuzum
tarafından
ela cok aşırı sicak kanlı ama niyeyse onlar varken donuk duruyo hissediyo bence
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Oysa sevilesi bir  Kiz ela gözleri ile gülüyor resmen bakınca dayanamayıp öpesi geliyor insanın ♡

O ne eltiymis kıskanç kesin ondan sevmedi her çocuğun  başı okşamalı  

Amin annesiz babasız kalmak çok zor 
tarafından
kiz her cocuk sevimli oluyor olmasa bile gsyriihtiyari insan yanağını sıkar demi yok yapmaz elada hissediyo sokulamiyo gene bu en iyi halleri eltim.ayarsiz biraz
0 oy
tarafından

Sen de onların çocuklarını sevme benim de kanımla eltim öyle bende hiç onlara pas vermiyorum takılma fazla ananas var babası var evladının onlar sevmese de olur :angry: düşüncesiz insanlara ayar oluyorum şartellerim atıyor. Kaynanam bakıyor ki benim sağ kaş havada izliyorum öyle hemen o alır sever diğer kasımda havalanmasın diye zavallı kadın :P

tarafından
benimkide esit tutmaya çalışıyor :) onları seviyosa hemen elayida seviyo yada elayi seviyosa hemen onları da seviyo :) onların da isleri zor
tarafından
Hemde fazlası ile zor :))  birine eşit davranmasa biliyor öbür taraf küsecek bizde torun sahibi olacaz :))))  inşallah iyi insanlar oluruz
tarafından
benim takıntım yok onları sevdiginde illa elayida sevmek zorunda değilsin diyorum ama icine sinmiyo :)
0 oy
tarafından

Bunun benzerini ettim yaptı bana bende onun kızını gözüme değişmezdim oyun oynadılar üstleri ayakları kirlendi kalktı benim elti kızının ayaklarını yıkadı benim kızımda yanında bekliyor ki onunkinide yıkasın diye onun kızıda anne anne oninkinide yıka diye diye bu hal oldu bu kovadaki bütün suyu kızına döktü kicini döndü gitti o kadar emeğim var Di ki üstünde şimdi konuşmuyoruz bana yaptıkları yüzünden allahin cezaları pislik insanlar var böyle malesef en iyisi mesafeli olmak :ermm:

tarafından
sanki ne olacak demi elimi.kirlenecek. bizde yemek yerken aldim ben birine yardim etmeye calistim ama kuralları varki onu yedirmiyo bunu yedirmiyo ilik su iciriyor falan
tarafından
Ne hali varsa görsün tam yılanlar bana elti dediler mi ayy nasıl anlasamoyirsunuz derdim biz çok iyiyiz derdim meğersem çok saf misim bana yaptıklarından sonra gicina tekmeyi vurdum görüşmüyoruz kendisi de çok bilmisin tekidir her şeyi bilir maşallah kendi haline bıraktım çıktım hayatından
0 oy
tarafından
:( insan dayanamiyo dimi ay benimde oglum kucuktu komsularin cocuklari oynuyodu onlarda kucuktu bahcede cikardik oglumuu oynatmadilar diye aglamistm kiz annelik ne guzel ne vicdanli bi duygu
tarafından
ay sorma canim ya hala o durusu bakisi gozumun onunde esime dedim evlenirsen alma elayi yanina dislanmasin ne evlenmesi diyo :)
tarafından
Evlenmezmi evlenir ay erkekler :)))) Allah korusun kzuum
0 oy
(3,617 puan) tarafından
En u yuz olduğum bi konu cok üzüldüm benmde babam gurbette calisti hep bi baba kizini sevdiği zaman hep icim buruk bakardim bian o aklima geldi ;(
tarafından
bi eltim daha var o cok seviyo bu yanağını bile sıkmaz çocuklarda hissediyo dun aksam arkadasim geldi kardesiyle butun oyuncaklarını gösterdi onlara oyunlar yaptı
(3,617 puan) tarafından
Kiz bırak sevmesin bende bi elti var kizi 2 yaş büyük oglumdan oğlum daha 8 aylıktı wc gittim geldim oglan aglio yerde ne oldu yengem dedim annem dedi gidince vur yere at arasi sol oldum ikidebir emziği çekerdi ağzından damakları yara olmuştu oglaninn eltim yaotiromus esime anlattım sacmalama dedi en son bi gün oglan 1 yaşında bizim evde yemek yiyoz durduk yere bi konuyu açtı eltm tartstk o an elindeki catalı  bi artı oğlanın gözüne geldi ogunden beri konusmuodum oglan 5.5 yasina geldi Kaynatam hasta die yan yana geldik slm slm mrb mrb
tarafından
kiz o nasil elti oyle manyak iyi ki konusmuyosun bisey bile yapar cocuguna benimki o kadar degil zararsiz ne akiyo ne kokuyo hesabi. aman aman koru bebegini kiyamam
(3,617 puan) tarafından
Kiz o olaydan sonra taşındım şehir degistim o olaydan sonra 2 kere gordum bi düğünde ozmn bile konusmadm bide Kaynatam hastalannca
tarafından
piskopat bide kendisi gibi yetiştiriyoruz cocuguda
0 oy
(14,079 puan) tarafından

RABBİM hiç bir çocuğu annesinden babasından ayırmasın inş..

Boşver canım sen ve eşin kızınıza yeter de artarsınız o onların terbiyesizliği benimde etrafımda öyle insanlar var merhametsiz ve duygusuz ALLAH akıl fikir versin...
tarafından
amin canim. ya bebek kendininkini severken onunda yanagini sık hissediyor bebekler ben dayanamiyorum seviyorum ikizleri
0 oy
(2,333 puan) tarafından
Amin inşallah. Ay kıyamam ya Eloşuma ☹ bu aralar çok duygusalım böyle şeyler okuyunca gözlerim doluyo ve pıt pıt yaşlar geliyo ☺️
tarafından
az once bende agladim gittim esime sarıldım sakin ezdirme elayi diye tembihledim yine :)
(2,333 puan) tarafından
Ah ah annelik işte ☹☹
tarafından
rabbim acılarını gostermesin insallah ♥️
(2,333 puan) tarafından
Amin inşallah ❤
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Çok çok amin.

Dün eşimin arkasının oğlu olmuş bayadir dışarı cikmiyorduk ona gittik bna bakıp bakıp anne anne diye agladi durdu yabancısadı Göktuğ da .daha yeni 7ay lik oldu ama anne biliyor resmen ya gözleri hep bndeydi. Çok zor annesizlk çok. Rabbim kimseyi anne baba evlat ile sinamasn
tarafından
aminn canim yerim ben onun anne diye dilini tam sevmelik zamani sev benim icin. muge anlida cikti 16 aylik bebegi evlatlık vermisler. aklima ela geldi simdi baska yere gitse dusunsene anlıyor biliyor yedi aylik bebek anneyi secerken 16 aylik bebek nasil bir travma yasamistir
(6,907 puan) tarafından
Ayy çok haklısın kesinlikle katılıyorm ztn bn snn yerinde olsam dilim de durmaz ki bnm azıcık ona da ilgi göster çocuk bakkk yanına geldi derim kiyamam valla.iyi bişey dememisn
tarafından
yok demem zorla kimseye ssvdiremem çocuğumu canim icinden gelmiyo.kadinin
0 oy
(12,277 puan) tarafından
ALLAH  korusun  csbim  sana birşey  olmasın  

Rabbim seninkizinin basindan eksik  etmesin  inşallah  

Rabbim  hiç  bir  evladi annesiz  babasız  bırakmasın ☹☹
tarafından
aminnn canim benim❤️♥️
0 oy
(984 puan) tarafından
Anne olarak seni çok iyi anlıyoruz canım emin ol bi çok kez bu duyguyu bende yaşadım bişey yok ama için parçalanıyor :/
tarafından
valla ya baksan coo basit bişey sevmesi önemli değilde elanin durusu bakisi icimi yakti Allah korusun annesiz kalsa oyle dislanacak iste
0 oy
tarafından
Bize de geçen eltim kaynım geldiler ege yerde meyve yiyordu emre de koltukta oyuncaklarla oynuyorlardı kaynım önce egeyi sevdi sonra emreyi sevdi onlar emreyi severken ege ellerini bağdaş yapmış kafasını da yere eğmiş küsmüştü onu öyle görünce neredeyse ağlayacaktım yetim gibi kalmıştı resmen eltim bana baktı ben ağlayacam neredeyse çantasından çikolata çıkardı egeye verdi egeyi sevdi oynattı gerçekten çok kötü Bi durum ya halbuki ortada kötü bişi yok ama annelik işte yürek dayanmıyor 
tarafından
aynen sevmessde olur sevenled yeter ama elanin durusu bakisi icimi sizlatfi
tarafından
Aynen öyle canım onlar da masum işte eltin de nasıl vicdansız bir kadın ki başını bile okşamamış
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Duygu ve düşüncelerini çocuğunu mahsun ve masum o şekilde gördüğünde ne hissettiğini çok iyi anlıyorum kaynin ve eltin de çocuklarını sevebilirler tmm ama senin kızı görmezden gelmeleri de bencillik mi desem valla ne desem bilemedim tuhaf insanlar rabbim hiç bir çocuğu anasız babasız bırakmasın 
tarafından
amin canim hic alip kucağına sevmez yanagini bile ellemez zaten ayarsiz yeni iyi olmaya basladi ben dayanamam ya insan dilinin ucuyla sever bunda oda yok
(1,134 puan) tarafından
Çocuk bebek minicikler  masumlar  tatlılar insan karşı koyamaz illaki bi yanağını sıkar makas alır başını okşar laf atar sever

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 574 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 277 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Grlk (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 350 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ahmet Eren'in Annesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 854 göst.
12 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,299 soru

11,882,752 cevap

36,003 kullanıcı

...