0 oy
2,013 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Merhaba arkadaşlar kaçtır denk geliyorum kaçarak evlenen çiftlere yani gerçekten iyi cesaret nasıl olduda bu kararı aldınız şimdi evliliğiniz nasıl eğer varsa hikayesini paylaşmak isteyen anlatsın lütfen merak ediyorum :)

34 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bir de ailesinin kaçmaya ittiği hareketleriyle diliyle resmen kaç git dediği insanlar vardır ki onlar mutsuz da olsa mutlu da olsa buna onu ailesinin eliyle ittigini bildiği için görücü usulünden hiç farkı yoktur. Burda cesaret değil esaret söz konusu olmuştur her iki türlü ve her iki evde. Bazı insanlar hiçbir yere ait olamazlar ne baba evine ne de koca evine. Lütfen bilmeden yargılamayalm ne cesaret gibi cümleler kırıcı
(2,891 puan) tarafından
Ne bileyim canım aileme o kadar kırgınm ki düğün falan yapmam çık git diyen bi babam, kaç kurtar kendini kızım diyen bir annem olduğu için herşeyim yarım yamalak. Ondan ters anlamaya teşneyi m sanırım hakkını Helal Et ♥
(13,614 puan) tarafından
Seni alsam bassam bağrıma öpsem öpsem öpsem saçlarından..
tarafından
Helal olsun canım üzülme Allah çok büyük ummadığın anda kapılar açılır.
(2,891 puan) tarafından
Mervem seni çok seviyorum ♥ Huzur Rabbim büyük gerçekten bunada şükür
(2,159 puan) tarafından
Canım ne kadar doğru yazmışsın
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Ben ben ben:D hikayem klasik ya :)

(1,426 puan) tarafından
Ben niğde den nigdeye kaçtım 19 yaşında kaçtım üniversiteye hazırlanıyordum eşim le karar aldık yaşım gereği babam vermez diye düşündüm bi aptallık ettim kaçtım pişmanım kaçtım için ailemi çok üzdüm helede annemle babamı çok üzdüm abimi ya cahillik işte Bide eşimin ailesi aklımı çok çeldi kaç kaç diye evlendim geçen sene şuan 1.5 yıllık evliyim 20 yaşındayım 2aylık kizim var :)
tarafından
Ailenle gorusuyor musun peki canim
(1,426 puan) tarafından
Evet hemen barıştı zaten şuanda annendeyim zaten gezmeye hemde kalmaya :)
tarafından
Ooo hadi gozun aydin kuzum :D allah huzuru eksik etmesin yuvandan
(1,426 puan) tarafından
Saol amin hepimizin evinden eksik olmasın huzur mutluluk:)
0 oy
tarafından
Ben Allahin emri peygamberin kavli  ile evlendim çok şükür kaçmak kotu bir sey 
tarafından
Yani kimse kaçmak en iyisi diye düsünmez zaten hayat şartları psikolojik durum vs sonuç böyle olabiliyor herşeyin hayırlısı
tarafından
Neden kaçmak kötü bişey bende kaçtım hiçte kötü yanı yok iyi ki kaçtım
tarafından
Kamu spotu yapiyorum canim sen sigara ictin diye sigara iyi bir sey diyemezsin ozenilmesin kacmaya kacan insanlarin yuzde 99 u pisman  yillarca aileleriyle kirgin dargin oluyorlar en onemlisi ayrilmak istese kadina sahip cikan olmuyor vs vs ha bu demek olmuyor ki kacip da mutlu olan yok vardir birileri
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Iyi olmayacak koca ister kaçarak evlen istersen görücü usulü ister severek isterse de mantık nasıl olursa olsun fark etmez kötü gider.. eğer kocan iyise de her türlü su iyi gider.. )

tarafından
Kesinlikle ben evliliğin şans işi olduğuna inananlardanım
(3,769 puan) tarafından
Aynrn canım ole. Ben kaçarak evlendim ama düğünüm kinam oldu
(7,174 puan) tarafından
Öyle ama kaçarak evlenenler daha da pişman oluyor evlendiğine çünkü ardında başını egdirip , gözünü yaşlı bıraktığı bir ailesi oluyor...
(3,769 puan) tarafından
O ayrı bi mevzu tabiki. Daha pisman olduğu konu o var ama kaderde ne yazılı ise o oluor bazen yapack birşey yok..
0 oy
(282 puan) tarafından

Ben Allahin emri peygamberin kavli  ile evlendim çok şükür kaçmak kotu bir sey

tarafından
Yukarı da ki yorum ile yorumun aynı birebir aynı kişi misin
(282 puan) tarafından
Kime diyorsun
tarafından
Sana diyorum
(282 puan) tarafından
Aynı kişi değil farklı kisileriz ben aynı sözü kopyalama yapıştırıma yaptım
tarafından
He anladım.........
0 oy
(1,121 puan) tarafından

Beeeennnn:Dcok şükür iyiyiz canim her evdeki gibi ara ara lavga tabi olmazsa olmazimiz. Ailemle ailesi basta anlasamadilar. Ayrildik attik nişanı. Sonra biz dayanamadık eşimle kaçtık :D

tarafından
Aşk kazandı yanı Allah mutluluğunuzu daim etsin :)
0 oy
(4,646 puan) tarafından

Ben kaçmadım şükür ama sözlüyken eşim seni kaçırıyım diyodu :D

tarafından
Her türlü aldı seni :)
(4,646 puan) tarafından
Ayn öyle valla cnm ☺
0 oy
tarafından

Niye sende mi kacacan kizz :D

tarafından
Bak bu iyiydi bu saatten sonra ancak büyüyünce oğlum beni akşam yemeğine kaçırır :)
tarafından
Ne bilim ayrintili sekilde bilgi aliyon taktik mi öğreniyon yoksaa hiii  :Ddddff
tarafından
Taktik maktik yok bam bam bam :))
tarafından
Kacarsan fururum seni  :)))))
tarafından
Yo yo kaçmam ben o kadar cesur değilim :)
0 oy
tarafından

Ben kaçarak evlendim allaha çok şükür mutluyum ne eşimle ne kayınbabamlarla hiç bir sıkıntımız olmadı ailem bi türlü vermedi beni uzattılar işi bizde kaçtık. Eşim Kocaeli'nde geldi gece 5 te konyadan ben atladjm balkondan kaçtık iştr :D

tarafından
Valla film gibi olmuş balkondan atlama falan çok heycanlı Allah mutluluğunuzu daim etsin :)
0 oy
tarafından

Bende evliyken kaçtım kocama ahahah :D

(5,684 puan) tarafından
O nasıl oluyor kizz
tarafından
Bence bizi kandırıyorsun :)))
tarafından
Yok esimle ayrilma noktasina gelmistik 2 yil.önce. ben ailemin evine döndüm. Biz barıştık ama ailem ikna olmadi. Bende kaçtım:D
(5,684 puan) tarafından
Hahaha bizim de aklımız nereye gitti :D
tarafından
Ama sen resmen kocaya kaçmıssın :))
0 oy
tarafından
Ben normal evlendim kaçmadan ama eşim asker babam polis eşim baban vermezse kaçar mısın dedi kaçmam dedim o zaman verene kadar isterim dedi yani babam vermeseydi de kaçmazdım esimin iş yerinde polisler askere kız vermez muhabbeti olmus o yüzden babam vermez zannediyordu :)
tarafından
Iyi ki vermis diyelim o zaman :)
0 oy
tarafından
Benim eşim gelib istedi nişanımızı yaptık ama düğün yapmadık istemdim burda kimsem olmadi için ama benim ***** eltim sürekli bana sen kaçarak evlendin diyor lan nasıl kaçarak evlendim eşim geldi annem babamdan istedi yüzüğü takti imam nikahı kiydi sonra türkiye geldim diyorum yok bana kaçarak evlendin diyor gelinlik giymedim için kaçarak evlenmiş oluyormuş 
tarafından
Eltin olayları karıstırmıs kaçmak öyoe olmuyor biri ona açıklasın :)
tarafından
Hahahahah har kez anlatıyor ama anlamıyor
tarafından
Kafa kalınsa geçmiyor demek :))
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben kacmadim ☺️
tarafından
Bende :) bizde kaçma olayları riskli
(5,519 puan) tarafından
Bizdede riskli☺️☺️
0 oy
tarafından
Allah'ın emri ile de evkensn kocaya bağlı ben görücü usulü evlendim çok mutluyum şükürler olsun
tarafından
Allah daim etsin canım :)
0 oy
(738 puan) tarafından
Telli duvaklı gelin oldum kaçsam vururlar burda beni :D ama aileler anlaşamıyordu sevgiliyken kocam sürekli kacirayim seni diyodu kaçmadım kaderde varsa olur dedim birbirimizden asla vazgeçmedik 5 yıl sonunda anca oldu 
tarafından
Bizdede öyle kaçarsan imha ederler mazallah
0 oy
tarafından
Babam tek kizimsin önce okul ehliyet dedi eşim doğulu diye on yargılı yaklaştı gelsin yanımda çalışsin işlerimin başında dursun dedi gözümün onunde ol dedi eşim de benim işim gücüm var niye mesleğimden oliyim ki dedi haklı olarak eşim de kalmıştı kimliğim dedi gel ciğer filmi cektiricez sigara içiyorsun meğer nikah başvurusu yapicakmis belgeleri tamamliyormus babamın yanına 9 10 kere gitti babam erteledi vermicekti bilmiyorum eşim çağırdı bir gün mekan kapatmış sofralar güller hediyeler çıkışta arabada bizim evin farklı bir yoluna girdi dedim nereye dedi gidiyoruz kaçtık dedi şok oldum bende dünden raziyim zaten shgshshs kayınvalidem kızım düğünden önce evin de ayrı ılıcak kina da düğün de yapicaz dedi hepsi de oldu şükür düğünde babamla barıştık çok mutluyum lakin eşimde othello sendrom u var kıskançlık hastası tedaviyi kabul etti perde bile açamam ama ne istersem o yanımdaysa yaşatır pismanmiyim yok ama keşke babamın rızası olsaydı 
tarafından
Daha güzel günleriniz olur insallah esjn nereli
tarafından
Diyarbakır canim
0 oy
tarafından

Ben kactm ama geri eve geldim 1 ay icinde nisan düğünüm oldu normal insanlar gbi hickimse bilmedi bile kactigimi halada kimse bilmiyorm aileler haric:D

tarafından
Buda tuhaf olmuş ama her ikisini bir arada yaşamıssın tecrubelisin :)
0 oy
tarafından
Kacarak evlenmedim sadece bakmaya geldim :DD
tarafından
Biliyordum benim gibi meraklıların çıkıcağıni :)
tarafından
Hahah boyle hikayeleri dinlemesini severim
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende hahahahaha kactım bi yaz aksamı yurttan kocama 
tarafından
Yurtan kaçmak kolay olmuştur ev baya heycanlı :)
(2,589 puan) tarafından
Evet ama kız arkadaslarım ailemden beter diler ev imkansız olurdu zaten 3 abim artı yenge ler annem babam kalabalık bi aileyiz kus ucsa gören olurdu hahahaha
0 oy
(233 puan) tarafından
Okuyordum okurken tanıştık eşim çalışıyor sevdik birbirimizi benim ailem benim tursumu kuracakları için vermediler bizde  kaçtık daha dogrusu ben kaçmak demiyorum çünkü bi yere kaçmadım sadece rıza dışında evlendim iyiki de evlenmişsin eşim evlendikten sonra 2 sene benim okulumu bitirmemi sağladı destek verdi
tarafından
Allah daim etsin mutluluğunuzu
(233 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 721 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 542 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy