0 oy
1,122 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Buraya bunları yazacağım aklıma gelmezdi hep yazılanlardan okuyordum üzülüyordum stem ediyordum kadınların kocalarına bende yaşadım 21 günlük bebeğim var ve geçen hafta eşimin telefonundan geçmişinde o malum videolardan gördüm izlemiş beynime kan sıçradı hazmedemiyorum sezaryanla doğum yaptım zor toparladım kendimi çok acı çektim sıkıntılı hamilelik geçirdim ondan önce bir tane düşük yaptım benim dertlerim çok farklıyken neden onun derdi uçkur beynim almıyor gerçekten kendimi deger siz önemsiz hissettirdi bana işin kötü yanı içime şüphe düşmeye görsün 3 gün konuşmadık sonra özür diledi utandıgını bidaha yapmayacağını söyledi ama nafile sürekli acaba giriyormu yine bakıyo mu aklım onda bunu yapanın gözüde dışarıda olur başka arayışlara girer malum biz bebek doydumu sancılandı mı kaka yaptımı derdinde kendimize bakamıyoruz yeni bir sürece girdik alışmaya yeterli anne olmaya çalışıyoruz çabamız farklı uykusuzluk bir yandan kendimize bakamıyoruz uzun lafın kısası içimde kocaman öküz aşık olarak evlenmemize ragmen eskisi kadar ne ilgi ne muhabbet kaldı zamanını telefonla haberle geçiren bir adam acayip sogudum içinde bişeyler kopma derecesinde yada koptu bile çoktan bilemiyorum uzaklaşıyorum ondan dünde sanki herkes mutlu bir ben mutsuz hissediyorum dedim zoruna gitmiş beyefendinin ne yapsam olmuyor bişeyler eksik yanlış eskisi gibi emin olmak istiyorum emin olma duygusunu çok özledim :( hakkınızı helal edin az dertleşmek istedim herşey herkese anlatamıyor buraya yazayım dedim acayip darlandım

11 Cevaplar

0 oy
(834 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Utanıp özür diledi diyorsun. O günden sonra bir değişiklik oldu mu sana karşı yani yakınlaştı mi yoksa uzaklaştı mi canım. Allah korusun küllüğü uzatmak daha kötü sonuçlar verebilir. Bir kere senin kıskançlığından önce o tür şeyler yapmak bakmak haram yani herşeyden evvel haram işlemiş oluyor. Tevbe etmesini bir daha yapmâmasını sağlayabilsen keşle. Inşallah tekrarı olmaz canım
(25 puan) tarafından
Günahı ayrıbir boyut zaten haram bunu biliyor yakınlaştıda nebilim içim çok buruk eskisi gibi hissedemiyorum elimde değil
(834 puan) tarafından
:( işte güven öyle bir duygu ki... zor kazanılır kolay kaybedilir. Inşaallah kendini sana affettirmeye çalışır. Inşallah sen de sünger çekebilirsin. Yanı bilmiyorum sünger çekmek istemeye de bilirsin tabi. Ama bebeğim var diyorsun belli ki seviyorsun eşini.. gülüm hakkınızda hayırlısı olsun.
-Reklam-
+1 oy
(13,564 puan) tarafından
Sakın kendinde arama suçu, ay bakamadm, ay ilişki yaşayamadık blmem ne deme. 

U l a n  7 seneden sonra gebe kaldım 

Düşük riskim vardı ona rağmen ilişkiyi kısıtlamadım. 

Karnım burnumda saf saf gecelikler giydim.

İçimden su içmek gelmezken kalkıp makyajsız bakımsız görmesin diye devamlı makyajımı yaptım. 

Aman dedim gözü kaymasın bişeylere. 

Sonuç?

O videolar değil, ama yine o tarz bişeyler izlemiş. 

Yani demem o ki, onlardaki a d i l i k seviyesiylr alakal, bizimke değil canım 
(25 puan) tarafından
Haklısın canım
(13,564 puan) tarafından
Hiç darlama içini. Sadece onu ez. Ben öyle yaptım şuan saniye sanşyr net geçmişine bakıyorum, o tarz bişi yok.
(25 puan) tarafından
Bende sürekli kontrol halindeyim hatta bugun gizli konum takip yükledim kendisine bakıyorum napim beni bu hale kendi getirdi eskiden kilis'te okuyordum aramızda kilometre vardı yinede zerre şüphem yoktur şimdi aynı evin içindeyiz sabah akşam gel görelim ki halimiz bu suçlu kim şimdi soruyorum sana arkadaşım ben mi bizi bu hale getiren onlar mı
(13,564 puan) tarafından
Valla güvenmiyorum yemn olsn güvenmiyorum. Yetersiz herifler.
Ben ilk yakaladığımda dövmüştüm :/
 Ama kdimden geçtim.
Hakaretler ettim.
O dur demedikçe ben daha çok gerildim temiz dövdüm valla saçlarını bile çektim yüzüne kafasına yumruklar attım
Benden kaçtı erkek haliyle en sonunda. Cünnet geçirmiştim
(25 puan) tarafından
Neyse sen en azından biraz hırsını almışsın hakediyolar aslında hemde daha fazla sını
0 oy
(643 puan) tarafından
Ay canım benim gercekten cok kotu birsey bi kere daha erkek milleti degilmi herseyi yaparlar dedirttirdi bana sen uzulme geçecek bunlarda pisman olacak emin ol hem video degilde baska bi kadinla o hallerini gorseydin daha kotu olmazmiydi sende itiraf ediyorsun saldim biraz kendimi diye o da kendini tatmin etmek ici .boyle birsey yapmış sikma canini bi daha olmamasi ocin dua et gecer insallah
(25 puan) tarafından
Salmamız normal değilim öncelik bebeğimiz oldum gittim gecen gün saçımı falan boyattım fön makyaj ama nebilim inan içimden gelmedi bile haketmiyorki
0 oy
(1,454 puan) tarafından
kötü bisey ama bence bebeğine odaklan şuan.  bende sezeryan oldum 34 gunluguz iyice saldım halimi görsen belki benim esimde izlio bilemem ama karıştırmiyorum teli sende kurcalama kendini iyice soğutma inşalalh çocuklar biraz kendilerine gelsin bizde toplarız bide isin tuhag tarafı eşim beni özlemiş 40 in bitmesini dört gözle beklio esin neden bole yapmış bilemedim ama takma kafana başka.turlu yakalasaydin daha kötü oda telefonda video ile ihtiyacını giderms 
(25 puan) tarafından
Ya işte bende biz bunlarla uğraşırken sadece onların sabredememekerine kızıyorum çok mu şey istiyoruz biraz vicdan ben kendine çocuk vermişim sonrasında sıkıntılar agrılar ben onlara cebelleşirken adamın derdine bak ne kadar basite indirgemiş kendini
(1,454 puan) tarafından
malesef öyle canım erkek milleti
(25 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim erkek milleti kadir kıymet bilse keşke
0 oy
tarafından
Malesef ki çoğu erkek bunu yapıyor. Sen çok süslü olsa da bakımlı olsan da erkek milleti işte bakar yani.  Ama özür diledi senden bnce affet ki onlara bir daha yönelmesin. Aynı buraya yazdığn gibi anlat sende baba oldun sana yakışmıyor böyle şeyler. Bnde anne oldum evkadimla ilgilenmekten sana vakit ayiramadiysam bu yolu bir daha seçme. Bnmle paylaş konuş de

Bnde esimde yakaladım sonra bin pişman oldu utandı ama yüzüne de vurmam tamam yaptı hata affettim. Evet kndimi çok kötü hissettim ama geçti zamanla. Unutuldu

Sizde unutun bnce 
(25 puan) tarafından
İnşallah unuturum canım
0 oy
(116 puan) tarafından

Kesip ellerine vericen ya sabıırr. Hepsi aynı bacım sen doyursanda gider keyfine yine bakar yine bakar erkek milleti bu konuya daha düşkün sen rahatlatma isterse oda uslu uslu dursun yinede rüyasında bi şekilde vücut kendisini rahatlatır. Maalesef ki böyle biz dayanıyoruz onlar dayanamıyor. Video işleri falan da bana keyfi geliyor madem kötüsün duramıyorsun daha elit şekilde hallet işini ne video falan gunaha giriyorsun kardeşim çıldırıyorum ya. Bende yakalamıştım ilk hamileliğimde malesef benimki video değildi bildigin görüntülü seksti yani. Toparlanıp anneme gitmistim kaynanama kadar rezil etmistim anlatmıştım yaptiklarini benden yana olmuştu oda cok utanmıştı. E icimde suphe kaldi benimde dayanamadim uyurken telefonuna uygulama indirdim takip programı, gizlice takip ettim bidaha da rastlamadım. Allah ıslah etsin hepsini.

(86 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(6,807 puan) tarafından
Tuğba canım yani rüyasında başkasıyla mi oluyorlar yani açıkçası dün eşim.bana dedi bi uyandim  bu haldeyim falan dedi bundan mi kaynaklı yani bende baya trip attim
(116 puan) tarafından
Evet canım biriyle beraber oluyor gibi görüyorlar sorsan yüzünü hatırlamazlar ama:)
(6,807 puan) tarafından
Yaaa ama  bu çok kötü bisey yani eğer öyleyse ben şimdiden kötü oldum valla sanki ihanet etmiş gbi
(116 puan) tarafından
Öyle tabi canım ellerinde değil ama napicaksin
0 oy
tarafından

Bn normal doqum yaptığım halde izlemişti eşim :ermm:

0 oy
(6,807 puan) tarafından
Ağlayarak okudum  çünkü daha dün bende buna benzer bişeyle karşılaştım çok zoruma gitti cokk ben burda tek başıma  hastanelere  gidiyorum  geliyorum  herşeye çapa gpsteriyorum  ama adam 

Neyin derdinde çok üzüldüm sanada allah yardımcımız olsun seni en iyi anlayan benim suanda
(25 puan) tarafından
Aglayarak yazdım bende:(
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Bu benimde korkulu rüyam ya Allahım yaşatmasın sende sakin olmaya çalış canım belki gerçekten pişman olmuştır :(

(25 puan) tarafından
Pişman olacaklarını bilerek yapıyorlar zaten
0 oy
(8,207 puan) tarafından
Askerlık zamanı facesınde bazı seyler arattıgını gördüm.Neden yaptın dedım yapmadım bılmıyorum dedı.8 yıl gectı belkı üstünden bır kez olsun görmedim bi daha yapıosa da kendıne ne diyebilirim ki.? 
0 oy
(241 puan) tarafından
Canim bu sebepten bosanicak degilsin bebegin yeni dogmus esin cok buyuk hata yapmis her koyun kendi bacagindan asilir gunahi onun boynuna su kelimeyi soyle ona ben burda cocugumuz icin ugrasiyorum onu dusunuyorum kendimden vazgectim sen uckurun pesindeysen gunahi boynuna rabbim hesabini sorar de bosver takma kafana sutun filan kesilir bak dikkat et kendine swni anliyorum cnm cok kotu bisey kocani bu tur seylerle kaybetmek istemiyosan en azindan biraz yakinlar bebek uyudugu zaman op kucakla ona guzel sozler soyle halini durumunu herseyin gecip guzel gunler yasayacaginizi anlat ona
(25 puan) tarafından
Malesef affediyoruz mecbur ama içinde bişeyler eskisi gibi olmuyor adı affettik

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,030 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
0 oy