0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Eşimle sürekli kavga ediyoruz küfrü hakareti çok her kavgada eski şeyleri açıp bana küfür hakaret artık bende susmuyorum bende ona o nederse aynısını dün gene benşmle de diğer insanlarla konuştuğun gibi anlayışlı konuş dedim Arabadan inerken,, arabaya sinirli bindi ne oldu dedim sus zaten sinirlerimi bozdun dedi dayanamadım ne dedim ki sinirini bozacak dedim,, benimle güzel anlayışlı konuş sinirli tavırla değil dedim sakince yaklaştım ben konuşma açtıkça sus diyorum sana dedi ben güzel sorup cvp almak istedim ısrarım ondandı ama cvp geldi ne güzel konuşcam sana köpek çocuk kucağında uyuyor sen konuşuyorsun deyince arkası geldi önce güzel sordum neden köpek diyorsun dedim bunada sinirli bi şekilde vurma edası ile sus diyorum sana diyr devamı geldi kahpeler o... Havada uçuştu,, eve geldiğimde arabada kurduğum cümleleri kurdum defol git dedim o bana ben ona,, yavrum uyuyordu dünyadan habersiz birbirimizi istemediğimizi söyledik ve ben o sinirle saat 12çıktım evden apartmanda oturdum bu arada bi iki vurmuştu zaten 1saat oturdum kapıda ama aklım yavrumda çağırsın diye bekledim yok inat,, neyse mesaj atmış ben çocuğuma gözüm gibi bakarım diye bahane oldu çıktımeve geri. Gidecek yerim olsa giderdim sanırım üzülsemde yavrum aile ortamında büyümesede. Bilmiyorum.. Geri geldim bide öyle dayak yedim merak etme evladımı almadan bir yere gitmem dedim.. Ne ekmeğini yedim bugün ne suyunu içtim ama evdeyim halen gururum kırılıyor akşam geldiğinde görecek ettiğim laflar havada kalacak alay edecek içinden ne oldu gidemedinmi diycek,, düşünüyorum elimden bişey gelmiyor 

7 Cevaplar

0 oy
(2,035 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim. Kocana da Allah hidayet versin inşallah. 
(73 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Insan yerine koyup sohbet etme bir süre üstüne düşme 
tarafından
Evi de ona  bırakıp  çıkma.
0 oy
tarafından
Ailen yok mu kuzum gidecek yerin olmadığını bildiği için böyle yapıyor bence 
(73 puan) tarafından
Yok küs babam benle annemide engelliyor bilsem diyor alacaklar babanın kapısına atarım diyor zaten kavgada
0 oy
(121 puan) tarafından
Cik evden dolas biraz  gittigini dusunsun   o eve gittikten biraz sonra sende eve git en azindan korku girsin   icine ins  bir daha tekrarlamaz canim  allab yardimcin olsun
(73 puan) tarafından
Evet ama geldiğimde öylede küfretcek bilmem nereye gitti diycek desin ikide öyle yerim aman
0 oy
(369 puan) tarafından
Ailen arkanda değil mi canım.. kadın sığınma evine gitsen ya da..gittiğini görünce belki geri adım atar
0 oy
(58 puan) tarafından
O gelmeden cocuğunu da al evden çık, Bi yerlerde gezin, avm ye git, parka git otur, Bi tanıdık arkadaş varsa misafirliğe gitmiş gibi yap kal geç vakite kadar.. Kocan eve geldiğinde seni ve çocuğunu goremeyince birkaç saat bekler sonra illaki seni arar, gittiğini sanar..nerde olduğunu asla söyleme ona.. Gelmeyecem de, bana yaptığın saygısızlığı unutana kadar ben de çocuğum da gelmeyecez de. 
(73 puan) tarafından
Ya gelme derse ki inattır der,, bide tekrar çıkıp gelsem gene küfür kıyamet
(58 puan) tarafından
1 gün gelmezsin ozaman. Var mı gidip 1 gece kalabileceğin arkadaş akraba falan. Yada bir gece otelde kalabilecek paran
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Dövüyor mu seni ben mı yanlış anladım. Ya böyle öküzler ne zaman insan olacak ne olursa olsun eşine nasıl vurur ki insan çok üzülüyorum kadınların haline Allah yardımcın olsun kocana da hidayet nasip etsin ailen sahip çıkmaz mı gitsen
(73 puan) tarafından
Çıkmaz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 339 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,031 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,434 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Meleklerimm (300 puan) tarafından soruldu