0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar sizinle bir durum paylaşmak istiyorum. Bundan 3 yıl evvel eşimn bir kadınla gönül mevzusu oldu hamileydim sindiremedim sırf çocuğum var diye kadın da sırf para yemek için bundan kredi çektirdi neyse ödendi ama hâlâ hazmedemedim sürekli yüzüne vurdum bu konuyu neyse telefonu nu kurcalarim onun ve uzun zamandır hiç bırakmadı elinden neyse dün gece çok yorgundu bende odanızda çocukları uyituyrdim biranda geldi çok yorgunm diye uyudu baktım tel yok yanında gittim dolaba bırakmış açtım bir kadın resmi çöp kutusuna düşmüş neyse Instagram angirdim mesaj falan yok aramalarda ismini artmış WhatsApp a baktım aynı isim ne iş yaptığını da bilmiyorum yazmıyor deli olcam birde bu aralar sürekli her attığı mesajda bana aşk, aşkım diyor sinir oldum hiç birşey demedim sadece biraz daha beklemek istiyorum ( bu arada eşim alışveriş yapmayı çok sever geçen günde dünya kadar kendine alışveriş yaptı kaç tane giysi ayakkabı pahalı saat acaba bunları kötüye mi yormalitim?) Gerçi bana da dedi gel sende diye ama emin olamıyorum bir türlü tam anlamıyla güvenemiyorum acaba bir psikolog yardımı mi alsam ? 

11 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Kötü düşünmek istemiyorum ama ,içini rahatlatacaksa bunu eşine sormalısın.. böyle böyle gördüm o kadın kimdi niye telefonun da fotosu vardı diye??
(236 puan) tarafından
Canım eşim çok çevresi olan biri işinden dolayı yani ya şuydu işten ya surdan falan deyip gecistirir de diye sormadım açıkçası biraz daha bekleyim göreyim dedim ama bu his berbat
(607 puan) tarafından
Seni anlıyorum kimse kimsenin gün içinde yada iş hayatında neler yaşadığını bilemez çünkü her an birlikte değilsinİz, en iyisi bekle o zaman çünkü sonradan pisman olmanı istemem hataya düşüp , onu sürekli sorgulamak yerine yaptıklarıni yüzüne vurmak yerine çift terapistine falan mı gitseniz acaba herşeyi içinde tek başına yasamadan birbirinizi anlayarak yola devam etseniz daha iyi olacak sanirsam , böylelikle sende huzur bulabilirsin
(236 puan) tarafından
Buda güzel iyice bunaldım zaten böyle şeyler kafamı kurcalayip stres yaptırıyor
(607 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun , eşine de doğru yolu göstersin biran önce , Sabır inşallah
(236 puan) tarafından
Amin canım inşallah hep dua ederim yuvam için kafa dinginliği için
-Reklam-
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Bir önceki ihaneti yakaladığını için güvensizlik oluşmuş canım sende
(236 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle her tartışma da da derim bunu sana tam anlamıyla güvenemiyorum diye acaba psikolojik mi bilemedim
(2,270 puan) tarafından
Yani canım piskolojikmen tabikide bir kere ihanetinj yakaladığını için birdaha güvenemiyorsun ama zamanla bişey olmasa belki guvenirsin guvenin geri yerine gelir yani belki
(236 puan) tarafından
İnşallah diyelim canım zaten insan evliyken nasıl başka biriyle konuşur onuda anlamıyorum ama
(2,270 puan) tarafından
Yetinemiyolar herhalde bir taneyle valla Rabb'im öle insanlara akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Direk eşine sor bence susarak halledilebilecek bir konu değil psikolog bilemez eşinin sana sadakati olup olmadigini
(236 puan) tarafından
Canım gecistrr se diye soramadım işte biraz daha bekleyim diyorum
tarafından
Bekle ama çokta stres yapma uzun vadeli bı şey olsa açık verir belli ederdi
(236 puan) tarafından
Evet öyle daha yeni gördüm ama işte Emin olamıyorum bir türlü güven sadakat çok önemli
0 oy
tarafından
Güvenini zedelenmiş guvenmemekte haklısın
(236 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle ne yapsam da her hareketini farklı algılıyor ve kendimi yipratiyorm
tarafından
Bencede bu devirde kendinden başka kimseye güvenme
 Ama icinide kemirme oluruna bırak yakalayınca terk edeceksen yakala terk etmeyecek sen boşuna kendini uzersin
(236 puan) tarafından
Şuan sadece bekluycem sanırım ama umarım ben kötü düşünüyorum dur
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kırıldığı güven herşey batar olur derler. Eşimle konuş ve sende destek al canım kendi kendini yersin
(236 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana canım her yaptığı hareket acaba mi dedirtiyor konuşmak için biraz daha bekleyim diyorum
(9,247 puan) tarafından
Sen bilirsin ama kendini yeme beklerken
(236 puan) tarafından
İnşallah canım dua edin bana
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ben olsam bende guvenemem ama kuzumm boyoe bekleyip seni kemirmez mi keske acik acik sorsaydin 
(236 puan) tarafından
Canım sorsam biliyorum gecistirir biraz daha bekleyim istiyorum
0 oy
(425 puan) tarafından
Canim yapan bidaha yapar sende bisey yakalayip bosanmicaksan hic takip etme gormezsen daha mutlu olursun takip etcegim adaminda yaninda durmam 
(236 puan) tarafından
Canım bir kez oldu zaten 2. Beklmem eğer varsa çeker giderim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşinizin size güven sağlaması lazım bu konuda aile terapistinden destek almalısınız daha sağlıklı olur sorun tek sizlik değil çünkü 
(5,311 puan) tarafından
Normal yaşadıklarınızdan dolay eşinizden güven almalısınız onun sizi bu duygu seline katması lazım
(236 puan) tarafından
Öyle canım evlilik çok özel olmamalı güven, sadakat,sevgi.... Hele de güven
(5,311 puan) tarafından
Evlilik  seçim ve gwçim üzerine kuruludur hangisi üzerinden yürüdüğünüze bakmalısınız ve denge ister evlilik denge kurulmazsa yıkılmaya mahkumdur
(236 puan) tarafından
Bazen çocuklar kararların yönünü değiştirebilir
(5,311 puan) tarafından
Hiç bir çocuk kararların yönünü değiştirmwz kararın yönü değiştiren sizin o anki duygu durumalrınız dır
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Iyi bile düşünüyorsun. O kadar sakinsin ki. Daha önce de yapmış şimdi de çöp kutusunda kadın fotosu var birinin ismini falan ararmış ama sen kötü mü düşünüyorum diyorsun. Neyse 
(236 puan) tarafından
Canım işte acele karar vermek istemiyorum çünkü çocuklarım var
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm güvenmemen çok normal bence psikolojik bir durum değil bu gözünle bir kadın resmi görmüşsün ve zamanında neler yapmış sana karşı büyük bir hata ihanet yani varmı daha ötesi.

İçin rahat edecekse sor bu kadın kim falan de. Elbet bir açıklama yapar ama bana soracak olursan var bunda bir işler takibe al iyice şüpheye düşmemek elde değil, çünkü zamanında yaptıkları gözüne gelir hatırlarsin unutamazsin da kolay değil valla
(236 puan) tarafından
Aynen öyle eski kadının adında birini duyunce bile sinirlerim bozuluyor inan bana kolay değil ama arada çocuklarım var ve henüz ayrılık kelimesini anlayacak yaşta degilller bı yüzden bencil olamam
(2,165 puan) tarafından
Sende haklısın canm Allah yardımcın olsun umarım düşündüğümüz gibi değildir, eşin birkez bu hataya düşmüş birdaha düşmez. Kıymetini bilir inşallah çünkü aldatılan kadın hiç bir şekilde bidaha eskisi gibi olmaz istesede çok sevsede eskisi gibi yapamaz hatta ihanet ayrılma sebebidir bana göre. Allah böyle şeyler kimsenin başına vermesin çok zordur. Umarım sende bian önce ferahlığa kavuşursun
(236 puan) tarafından
İnşallah canım şuan tek tesellim sadece benim yanlış anlamam yönünde inşallah inşallah
0 oy
(447 puan) tarafından
Canım resimi Bi arkadasın gruptan falan gelmiştir belki ondan silmiştir ama Bi psikoloj gidebilirsin iyi gelir 
(236 puan) tarafından
Canım onuda düşündüm ama işte Emin olmak istiyorum ve sonunda sanırım bı psikologla görüşürüm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 325 göst.
0 oy
20 cevap 1,030 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,428 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Meleklerimm (300 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,122 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde Zeynoo27 (25 puan) tarafından soruldu