0 oy
1,030 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından

nasıl anlatsam bilmiyorum kısaca özetleyim esim bnmle evlenmeden önce kendi isyerinde calisan dul cocuklu bi bayanla iliskisi olmus bu kadin cok bulasik biz evlendik esime msjlar atiyordu hani bana nikah yapacaktin bilmem ne falan kadinin facesini takip ediyorum esimle evlendim evleneli hep aklimda ya esim onunla gorusuyorsa diye ama esime bu şüphemi söyledim belirttim bu yüzden daha dikkatli davraniyor 3 yildir pazar günleri izinli birkez olsun bensiz gecirmedi 

evlendik evleneli birkez bile eve gec gelmedi esnaf eşim aksam yedide dukkani kapatir 40 gece evde olur 

beni gün icerisinde mutlaka arar yazar ama eşimin bu aralar morali bozuk bana işle ilgili sıkıntılarım var dedi 

hamile kaldim kalali da esimle aramizda eskisi gibi bir özel muhappet olmuyor ayda bir 15 gunde bir falan korktugunu soyluyor bebekten dolayi  

bende bugün tesadufen  o kadinin facesine baktim fotograf paylaşmış kendi resmini altinada cok yakinda kavusacagiz seni hep bekliycem seni beklemek bile güzel sol yanim falan yazmiş kimi bekliyor bu pislik ya 

9 aylik karni burnunda hamileyim kafamda deli sorular esim beni aldatirsa ne yaparim cocumla tek basima ayakta nasil durrum onu babasiz nasil büyütürüm baş edebilirmiyim falan falan surekli o kadinla esimin beni aldattigini görüyorum rüyamda 

20 Cevaplar

+1 oy
(4,134 puan) tarafından
Vesvesedirrr o.. eüzü besmele cek canim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka birini bulmuştur kendine belki 
(491 puan) tarafından
bilmiyorum ki ya kafam karisik kadin acimasiz vijdansiz arsiz bi kadin evli erkekler ilgisini cekiyor hep cok arastirdim sorusturdum
tarafından
Unut gitsin eşine söyleme bile eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma
(491 puan) tarafından
her sinirlendigimde söylüyorum ya iyce paranoya oldum hep beni aldatma herseyi mahfedersin falan diyorum adama
tarafından
Adamı kendi elinle aldatmaya itiyorsun ama yapma öyle
0 oy
(243 puan) tarafından
Bence cagirma boyle seyleri bosver icine seytan sokma sanmiyorum ya yapicak olsaydi onunla evlenirdi canim
(491 puan) tarafından
bnde kendimi böyle teselli ediyorum zaten ama erkek milletine guven olmaz kesinlikle
(243 puan) tarafından
Boyle hayat gecmez ama kendine yazik yapucaksada yapicak bunun onune sen gecemezsin maalesef bazi seyleri zamana birakip yasamak lazim
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kadın sende takıntı olmuş , eşin isteseydi onunla evlenirdi

Ama seni istedi.
(491 puan) tarafından
ya sorma o kadar nefret ediyorum ki eşimi öyle herkezden kiskanmam ama o kadindan cok kiskaniyorum süphe duyuyorum sadece kötü bi kadin bize cok kötü seyler yaşattı evliligimizi burnumuzdan getirdi cicim aylarimiz zehir oldu rahatsiz etti iftira atti nerde oldugu neci oldugu belli deil
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım hormanel bişey bu kadar kafana takma bak bilinçaltına yerleşmiş rüyana girmiş artık hem ne güzel kocandan şüphelenmek için hiç bir sebep yok hem o kadın öyle yılışık bişeyse yeni bi tane bulması çok kolay olur sana tavsiyem bş daha o kadının facesine bakıpta moralini bozma
(491 puan) tarafından
kendimi tutamiyorum sürekli bakiyorum eşimle olan eski bir resmini atmisti biz nisanliyken ondan beri bakarim hep sürekli ruyamda esim aldatiyor beni o kadinla
(426 puan) tarafından
Sen böyle devam edersen psikolojini bozarsın canım kendine hakim olmaya çalış
0 oy
tarafından

Allah öyle kadınların şerrinden bizi ve kocalarımızı korusun . Bence esinle konuş bu şüpheyle yaşanmaz :(

(491 puan) tarafından
konusuyorum piskolojin bozuk falan diyor yemin ediyor istesem gider onunla evlenirdim falan diyor
tarafından
Dükkan işi gerçekten stresli bi iş . Dediği gibi işten dolayı olabilir
0 oy
(15,593 puan) tarafından
Sosyal medyadan sen ve esin uzak durun  bu bir 

İkincisi kendine ve eşine bunu yansıtırsan sogutursun 

Üçüncusu yine de esinde olsun gözün ne olur ne olmaz 
(491 puan) tarafından
canm sosyal medya hic bir sekilde kullanmiyoruz ben anneme geldiginde annemin hesabindan bakiyorum
0 oy
tarafından
Senin işin çok zor Allah yardimcin olsun biz burda ne desek bos
(491 puan) tarafından
haklisin ya
0 oy
tarafından

Kendi kendine sorun yaratma bence ...

Belki başka biri ile çıkıyor kadın, belki başka bir ilişkisi var ,

Kötü düşünme bence ...

(491 puan) tarafından
insallah öyledir esim böyle bisey yaparsa yuvamiz yikilir hersey mahfolur bi anda
tarafından
Yok kız Allah korusun olmayan birşeyi niye dert edion
0 oy
(63 puan) tarafından
Bu şüpheyle yaşanmaz eşine güvenmelisin kendin diyosun evden işten işten eve giden biri olduğunu boşuna stres yapıp aile içi huzurunu bozma karnındaki bebeğede zarar verirsin böyle.  Kendine güven o kadını kaale bile alma.
(491 puan) tarafından
haklisin canım cok haklisin insan supheye dusuyor iste
0 oy
tarafından
Aklına getirme böyle şeyleri canım belki başkasını bulmuştur
(491 puan) tarafından
insallah öyledir
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Esine guven sadece canm. Ayni sorunu bende yasadim emin ol. Hemde ayni. Hamileikte kabul etmesek bile birazdaha kafaya fazla takiyoruz biseyleri esine guven yeter dogumdan sonra anlicaksin nedemek istedigimi sikma canini esin seni seviyosa bitti gitti hem bazi muhabbetleriniz biraz mesafe girdi icinde sitresi artiyor bizde yasadik o durumu esimde korktugunu soyluyordu bana
(491 puan) tarafından
bnde bu durumuda bağdaştirdigimda acaba esim o kadini seviyormuydu unutamadimi seytana uyup gittimi falan diyorum dusunuyorum of
(1,063 puan) tarafından
Valla anliyorum benimde surekli aldattigini goruyodum ruyamda... yazik adama gunahi hic yokmus canm sadece biz degil onlarda bizler hamileyken etkileniyor korkma guven esine dusunme boyle gelince saril ona bak gir yapmiyodur oyle
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Onunla evlenmesi icin bi engel yoktu evlenmek istese evlenirdi canim 
(491 puan) tarafından
cok dogru kadin uzun zaman esimin pesini birakmamis evlenince bile esime takintili bildigib
0 oy
(34 puan) tarafından
Canım bence böyle bir şüpheyi ne eşine belli et nede sen aklına tak eşine iyi ol sıcak ol hele birde bebisiniz doğsun bağlarınız iyice kuvvetlenir boşuna üzme kendini
(491 puan) tarafından
kendimide esimide cok üzdüm sürekli esimin basına kalktim bu durumu her kavgada hep süphe duydum ondan
yanlis biliyorum ama napim
(34 puan) tarafından
Yanlış canım olacağı yoksada böyle gündem yapa yapa aklına getire getire kötü şeyler olur
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım bunları düşünüp kendini üzme. İllaki herkesin sıkıntıları olabiliyor eşin sıkıntı yaşıyor ki morali bozuk değil mi. Ve o kadının yazdığı yazıya göre bekliyormuş eğer eşinle Bi ilişki içerisinde olsa şu an neden bekliyorum felan yazsın ki? Ben eminim o yazıyı eşine yazmamıştır ve öyle kadınların emin ol başka konuştuğu görüştüğü insanlar vardır. Siz evlenmenize rağmen eşine yazan Bi kadın emin ol başka görüştükleride vardır. 

Ve eşini sık boğaz etme canım adamı sıkıp kaçırma. O kadını isteseydi o kadı la evlenirdi emin ol. Kimse kurulu yuvasını bozmak istemez emin ol eşinde istemez. 
(491 puan) tarafından
evet kadin utanmaz vijdani ahlaki olmayan birisi bide esimden 3 yas bnden 19 yaş büyük bi kadin nerdeyse benle ayni yaşta oğlu var
(2,159 puan) tarafından
Canım asla ama asla o kadınla kendini bir tutma.
Kadın yaşlıymış zaten evde gencecik tazecik eşi dururken gitmez diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Eşin iyiymiş baya bence gözü senden başkasını görmüyordur hem kendin diyorsun kadın evli erkeklerin peşinde diye başka birini bulmuştur yine de aklım almıyor bi kadın bi kadına bunu nasıl yapar ya evli insanların arasını bozmak çok büyük bi günah :( 
(491 puan) tarafından
kadin ahlaksiz pislikse yapiyor var malesef böyleleri
tarafından
Kadın kadına acımalı ya :( en büyük şiddeti erkekler değil kadınlar uyguluyor kadınlara :((
0 oy
tarafından

Eşin iyiymiş baya bence gözü senden başkasını görmüyordur hem kendin diyorsun kadın evli erkeklerin peşinde diye başka birini bulmuştur yine de aklım almıyor bi kadın bi kadına bunu nasıl yapar ya evli insanların arasını bozmak çok büyük bi günah :( 

0 oy
(452 puan) tarafından
kötü düşünüp kendine sorun yapma takma bu kadar bu şupe ilen yaşıyamasın hem kendinde diyon ne güzel hafta sonu benimle evden işe işten eve gidip geliyor kafana takma kendine stres yapma o pislik bulmuştur kendine birini mikrop
(491 puan) tarafından
aynen ama elimde olmadan sinir oluyorum kuzum
0 oy
tarafından
Çok kafana taktiğin için rüyana giriyor ama kadının yazdığı da çok normal gelmedi bekleyeceğim falan
(491 puan) tarafından
surekli göruyorum ruyamda hep aglayarak uyaniyorum
tarafından
Allah yardim etsin kuzum şeytan iste
0 oy
(124 puan) tarafından
Hamilesin ya hormonlarin tavan suan. Sanmam oyle bisey oldugunu ya ankattiklarindan baska birini bulmustur ya da takip ettigini bilecegi icin yaziyordur sapkın kadin
(491 puan) tarafından
olabilir takip ettigimi biliyor bir kac kez küfretmistim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,124 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde Zeynoo27 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
0 oy