0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

Evlılık ılk gununde berı sıddet goruyorum suanda 33 haftalık hamıleym ben ona karsılık vermıcekmısım gerı cevap verdiğimde sıddet e basvuruyor ayrılmak istiyorum aileme soleyemıyorm solesem alırlar benı :( 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Alırlarsa ne güzel canıö öyle bi insanla hayatmı geçer ya bırak yazık sanada bebeğine de Allahım ialah etsin 

(1,204 puan) tarafından
Aynen amin  :(
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından

Ah kuzum ne diye elin adaminin boyle dayak yiyerek nazini cekiosunki yazik degilmi sana? Ne bekliosun şiddet uygulayan adamdan hayir gelmezki ezdirme kendini

0 oy
(117 puan) tarafından

Canım benim ilk günden beri dayak yemek nedir?  Sessiz kalma lütfen senin ilk başta ailene söylemene de gerek yok şiddetin olduğu bir evde hangi çocuk sağlıklı büyüyecek . Bir evliliği yıkmak kolay değil elbet ama inan bende kolay söylemiyorum.  Ben küçükken çok dayak yerdik dedem rahmetli döverdi babama gaz verirdi K da döverdi. Neden mi güldün oynadın konuştun kaşığı niye öyle tuttun bilmem ne.  Şuan bana kalan bir korku var . Biri sesini yükseltse korkuyorum karşılık vermeyeveğimden değil öyle kaldı hep hafızalarda. Ben senin çocuğunun yerine koydum kendimi istemezdim öyle bir evde büyümeyi ama en büyük şansım babam babasına karşı gelmeyi geç de olsa başarmış ve artık şiddetin önüne geçmişti . Ama giden çocukluk geri gelmedi. Ne olur kendine ve bebeğine sahip çık

(20 puan) tarafından
Nasıl yapıcam bılmıyorum korkuyorm aileme solemeye zaten kacarak evlendim annem benı kacrtı evden sıktrettı resmen bnde buna kacdm smdı annemle ıyıyız ama o eve gerı dönersem yaşayamam kı babam cok ıyıdır ama annem ole degıl bır GUN ceker ıkı GUN c ek er  cok karısık durumlar kendımı oldrmek ıstıyrm ama bebegıme kıyamıyrm
(49 puan) tarafından
Ya canm nasıl anaymis o senin halini dayak.yediğini duyunca yumuşar belki sen babanı arkana kal soyle hem.öldürmek ne demek sağlıklı düşünemiyorsun aklını başına al derdni paylaş ailenle
(117 puan) tarafından
Kuzum ailen sana sahip çıkmazsa devlet hakları var ve malesef kadın sığınma evleri de bu yüzden var.  Hem ayakların üstünde durman için destek veriyorlar hem de evladına bakılıyor.  Ama ne kadar kaçmış olsanda hiçbir anne evladına kıyamaz bekli ilk söylediğinde sen ettin sen buldun bilmem ne der ama annedir nihayetinde. Bak sen daha doğmamış çocuğunu nasıl düşünüyorsun şimdiden ki hepimiz öyleyiz. Otur düşün şimdi ya bebeğin senin yerinde olsaydı sen onun o eziyeti çekmesine izin verir miydin??
0 oy
tarafından

Ileride geriye baktgn zaman sadece neden diceksn. Neden katlandm neden hazmettim neden bekledim.. Çünkü degisen hic bsey olmycak. Sabrin sonu selamet sözü bu noktada gecerli degil. Yuva yikmak kolay mi diyosun. Cocugum icin diyosun. Ama ya ileride? Geride biraktgn en kötü anılara bakip keşke deme. Düşün karnindaki evladını nasil sakiniyosn ya herseyden. Ailende seni öyle sakindi iste. Izin verme bi baskasinin canını yakmasina

0 oy
(9 puan) tarafından

Ayni sorun bende de var canım eşimin son sidettinden buyana ayrı yatıyorum ailem buraya geldi doğumum için onalra hicbirsry soyleyemiyorm belli etmiyorum  adam resmen beni esir aldı karşısında konusmayacan cevap vermeyecen kenidini savunmayacan bende mesafeli duruyirm en azindan daha az agrima gidiyor laflari davranislari alinmuyorm yani mesafeli olduğum için şiddedde uyguldiginda da sen buna dövmemi diyisn diyor bana.. dövme görmemissn sen diyor neden evlendim ki diyorm kendi kendime 

(20 puan) tarafından
Benimde ole ben sen adam degilsin 8 aylık bır kadını nasıl dovebolıyrsun dıyorm oda laflarına dıkkat edıceksın o  dövmemı dıyo cook ama coook soğudum aynı yatakta yatmak ıstemyrm ama zar zorla alıyr bnı yattgm yerden yanımda yatıcksn dıyor
0 oy
(242 puan) tarafından

Canim rabbim hideyet versin insallah. Seninde yardimcin olsun güzel allahim. Dogumuna fazla borsey kalmamis sabret azicik sık dişini bakalim imtihanimdir de sabret hemen pes etme. Ni bebeginiz doğsun önce bence o zaman düzelir çünkü baba olduğunu hissedicek sonra al karsina konuş  bak bebeginizde oldu yuvamiz sicacik sinirlerine hakim ol evimize siddet girmesin bir ömür kavgada etsek siddet olmasin ben seninle bir ömür olmak isitiyorum falan de iste ılımlı yaklaş ondan korktugunu söyle böyle yaparak hem korkunun arttığını hemde araya sogukluk girdigini falan ifade et. Ama baktin düzelmiyor hala aynı seylere devam ediyor hic bekleme canim iste o zaman al esyani bebeğini cik git. Büyüklerimiz derdi ki hep akıllı kadin kendine vurdurtmaz. Ama devir öyle bi hala geldiki gözünün üstünde neden kas var diye siddet uygulamaya başladılar .. 

0 oy
(247 puan) tarafından

Söylersem alırlar deyip söylememek nedir arkadaşım ya? alacaklar tabi. Sen bir de hamile mi kaldın böyle bir adamdan? Kaç o evden hem kendin için hem çocuğun için.. Ailene sığın hatta darp raporu al mahvet o kocan olacak canavarı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 890 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 355 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde Aydanm (6,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 616 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,117 göst.