0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

Görücü usulü evlenenler hayatından memnun olanlar ve olmayanlar dertleşmek isteyenler yazabilir :) 

(Çok  şükür ben hayatımdan baya mennunum) 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benimkisi dışarıdan görücü üsülü aslında aşk birbirimizi çok begenmiştik eşimle tabi önce o beni begenmiş bizim kasaba vardı orda beni bi saat izlemiş kendisi anlattı işte hayatımın kadını bu demiş o ara yegeninin düğünü varmış onun için koye gelmiş oda benim arkadaşımdı orda beni görünce çok mutlu olmuş ve benim rızamı sordurdu bende o an evet dedim kabul ettim bende begendim çünkü eşimi  aan iki hafta içinde evlilik teklifi söz oldu 7 ay dan fazla nişanlı kaldık sonra evlendik şimdide oğlumuzu bekliyoruz inşallah (Ümmühansoner) 

(5 puan) tarafından
Allah'ım mutluluğunuzu daim etsin inşallah oğluşunuzu da sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin :))
tarafından
Amin teşekkür ederim Rabbim Bütün yuvaları huzurla doldursun bebişlerimiz ile neşelendirsin :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

5 yillik bi iliskim vardi ailem hic istemedi simdiye kadar cok tartistim ailemle cok sikintilar yasadim ve cok sevdim vazgecmedim falan en son o beni aldatti bende vazgextim herseyde vardir bi hayir dedim biraktim. sonra esimle tanistim enistemin is arkadasiydi bendende 7 yas buyuk beni gormus tanismak istemis ben hic istemedim kendimi hazir hissetmiyordum ailemin baskasina dayanamadim tanis konus iyi insan sanada iyi gelicek dedilee bende kinusmaya basladim. ve suan tam 1 yillik evliyim :) cok mutluyum cektigim acilarin nedeni boyle bi mutlulukmis demekki. esimden Allah bin kere razi olsun cok mutlu ediyor beni ne dersem yapiyor el ustunde tutuyor kimseye bisey dedirtmiyor cok seviyor cok mutluyum anliyacagin ve o hayatimdan giden kisi icin bile sukrediyorum iyi ki de gitmis ki biyle bi adama sahip olmisum diye :) 

(5 puan) tarafından
Ayyy ne güzel Allah'ım mutluluğunuzu daim etsin inşallah o kadar sıkıntılı aileler var ki insan hiç mutlu aile yokmuş gibi düşünmeye başlıyor
tarafından
yok cok sukur ben iyiyim
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Benn :) görücü usulü oldu ama sevipte evlendik :) bazen kızıyorum nerden buldm evlendm diye ama iyi ki evlenmisim esimi çok ama cok seviyorum eminim ki o da beni seviyo is dolayisiyla 2 ay uzak kalmak zorundayiz görüntülü konustugumuzda ekranı falan opuyo tıpkı nisanlyken yaptigi gibi :) 17 haftalk hamileym orda bile beni düşünür balik yaptirtym gonderiym mi diye 

Nisanlyken hep dua ederdm Allah'ım sen onu bana beni de ona nasip et diye eger hayırsızsa bile hayra cevir 

Cok sukur ki rabbim dualarimi kabul etti bazen aklima geldikce şükür ediyorum Rabbim onu benim başımdan eksik etmesin :)

(5 puan) tarafından
Amin inşallah benimkini de :)))
0 oy
tarafından

Bizimkide gorucu usulu o uzaktan akrabamiz amcamlada cok samimiler kardes gibi buyumusler hatta amcama anlatmis tabi bana amcam degil halam anlatti olayi hic ama hic dusunmezdim onunla evlenicegimi cunki hic bi muhabbetligimiz yoktu hatta onu bi kac defa sevgilisiyle gormustum amma bana nasip oldu :) 

(5 puan) tarafından
Kime niyet kime kısmet misali :)
0 oy
(141 puan) tarafından
Eşim üniversiteden sınıf arkadaşımdı:) son sınıfta bana evlenme niyetini açtı. Öncesinde hiç konuşmuşluğumuz yoktu.Bi de ilahiyat okuyunca doğal olarak sınıftaki kızlar olarak biz mesafe koyardık erkeklerle aramıza. Zaten benim aklımda sınıfımdan biriyle evlenme düşüncesi de yoktu. Nasipte varmış ki evlendik.Tabi ailem istemiyordu.sebebi ise ben doktorlara proflara layıkmışım:)) Ama benim için ahlak herşeyden önce geldiği için eşimde ısrar ettim.Şuan 2 yılımız dolmak üzere. Kaynanamlar çok iyiler hamdolsun.Ailem gibiler.6 görümcem var ve çok şükür bugüne kadar hiçbir anlaşmazlığımız olmadı. Rabbim herkese böyle kaynana ve görümce nasip etsin. Kötü davrananları da ıslah etsin
(5 puan) tarafından
Amin inşallah Allah'ım mutluluğunun devamını getirsin :)
(141 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Hepimizinkini  inşallah
0 oy
(216 puan) tarafından

Bn cok talihszlikler gecirdim istemedgm biriyle aile baskisiyla nisanlandim sonra nisani atmak istedim bi hafta sonra ailem istemedi sapik gbi bsydi ailemede soyleyemedim once bole bole diye sirf durumu iyi diye memur diye illa olsun dediler intibar etmeyi bile dusundum cunku nefret ediodum konusmak istemeiodum neyseki abim duyunca sagolsun destek cikti bna attim nisani aradan bi yil sonra esimle tanistim uzaktan akarabamiz ama hc tanimiodum oda bnden 4 yas kucuk oldgu icin ilk baslarda olmaz dedim bi sekilde bni ikna etti onlada cok sorunlar yasadik ailesi bni istemedi bizimkilerde istemedi babamla abilerim bilmiodu ama annemler istemedi neymis hem ailesi bni istemiomus hemde seni doktor istedi ogretmenle nisanliydin smdi isciye mi variyon dedi.banane bn mutlu olmadktan sonra ne yapim memurlugunu insan olacak once 3 yila yakin konustuk esim cok ugrasti ailesini ikna etmek icin sadece yas sorunu yuzunden kayinbabam istemedi gorumcem falan ugrasti olsun diye ikna edemediler en son esim kacirdi bni ailesiyle kustu babasi annesyle digerleri ztn istiodu babasu kactiktan 3 gun sonra bn ogluma dayanamiom barissinlar bnle demis cok zorluk cektik ama smdi cok mutluyuz esimdende cok raziyim ufak tefek atismalarimiz oluyo ama onlari takmiom aileside suan cok iyiler bni istemeyen kayinbabamin en sevdgi gelini bnim suanda Allahin isi iste simdi pisman oldular istemediklerine bugune cok sukur yinede

(5 puan) tarafından
Aynen çok şükür Allahım bir ömür boyu devamını getirsin inşallah :)
(216 puan) tarafından
Amin cnm butun evlilikleri ins :)
0 oy
(9 puan) tarafından

Bende görücü usulü evlendim şimdi deli gibi aşığız birbirimize eşim Bi dediğimi iki etmiyor çok şükür bide meyvemiz olacak iki ay sonra 

0 oy
(9 puan) tarafından

Bende görücü usulü evlendim şimdi deli gibi aşığız birbirimize eşim Bi dediğimi iki etmiyor çok şükür bide meyvemiz olacak iki ay sonra... 

(5 puan) tarafından
Ne güzel Allah'ım daim etsin inşallah mutluluğunuzu :)
(9 puan) tarafından
Amin canm cümlemize inşallah
0 oy
tarafından
Görücü usulü değil aşk evliliği:) ve çok şükür masallh mutluyum eşimi seviyorum cunki sevgili olmak öncesinde daha sonra evlnmk bna dha mantıklı geliyor tabi herkesin görüşü farklı dr
(5 puan) tarafından
Sonunda mutluluk olsunda nasıl evlilik olursa olsun :))
0 oy
tarafından

bizimki de gorucu usulu akrabalarin araciligi ile oldu bir ay konustuk nisanlandik 6 ay sonra evlendik cok iyi bir insan esim cok mutluyuz cok sukur birbirimizi seviyoruz 3 yasinda oglum var simdi ikinci ogluma hamileyim mutlu bir evlilik icin illa severek evlenmeye gerek yok insan zaten sevmese begenmese gorucu usulu  de evlenmez Rabbim herkese hayirli esler nasip etsin 

(5 puan) tarafından
Amin inşallah yavrunu da sağlıcakla al kucağına inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,136 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 717 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde F.z3mra (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 569 göst.

374,703 soru

11,208,127 cevap

34,512 kullanıcı