0 oy
785 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Ya gorumcem 36 yasinda ve 3. Evliliginden bebeği oldu buda 3. Çocuğu benim daha 2 ayim var doğuma o dogum yapali 30 gun oldu ben ne alicaksam hepsini ogrendi ve haliyle benden once aldi benim fikrimi neyse bunu gectim ayrintili ultrason zamaninda ben girdim bosuna 300 verdim sakin sen gitme felan dedi mobilya besik istiyordum gidip aynısı aldi hic memnun degilim keske ahsap besik alsaydım sen kesinliklikle ahsap al diyor travel bebek arabasi alicam ben kendi aldi diyor hic kapanmıyor bosuna aldim sen sakin alma bilmem ne diyor esimde bunlari gerçek saniyor ama gorumcemin huyuda su en guzelini ben alayim fatma almasin sadece guzeller bende olsun diyor isimli emzigide aynısni yaptı ben aldim cok agir bebek tutamıyor sen alma diye enn tuhafida esimde gercekten bebek rahat edemesse almayalim diyor ona inaniyor cildiricam ya

5 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından

Canım yapacağın tek şey ilk bebeğimiz deyip içimde ukte kalmasın istiyorum diyeceksin ve alacaksın . Valla o görümce kaynana işleri bitmez eşinle tek gideceksin alışverişe ve ne beğeniyorsan alacaksın bu kadar netttt.  Aldıktan sonra birşey diyemezler.  oldu onu yapma bunu yapma ne yapacaksın.  Mesela ben çocuk odası kuracaktım büyük büyük hayallerle ama malesef sonraya kaldı çok üzüldüm ve ağladım .sonra bir sabah saat 7 de kalktım çocuk odası yapacağım odada kayınvalidemin eşyaları vardı hepsi çıkacaktı eski zaman vitrini var onu ölçtüm biçtim çocuğuma dolap haline getiricem.  Kayınvalidem eşimle konuşmuş bu sıkıntıda yapma demiş alınganlık edip üzüldüm ama benim acil paraya ihtiyacım oldu sonradan gelişen ve kayınvalidem çıkarıp verdi yüklü birazcık para .sonra kadına hak verdim şurda bir kaç ay sonra doğum olacak para lazım diye . Kaynana faktörünü anlatayım ki engelledi satılmasın.  anlatmak istediğim birşeyler engel oluyorsa hayallerini gerçekleştirmeye sen elinden geleni yap güzelleştirmek için.  Bende herkeste olan ya da en yakınımda olan birinde varsa almak istediğim almam ve inan karşıma hep daha güzelleri çıkar . Sende git tamam haklısın ben yapmam etmem de birşey olmaz sonra git gözüne güzel gelen ne varsa onu yap al :) bırak onlar istediğini yapsın inan rahat edersin çünkü sende daha güzelini görür :)) düşünsene sen önce alıyorsun sende görüp aynısını alıyor kopyala yapıştır sinir olursun ama daha güzelini sen alırsan o sinir olur :))

(111 puan) tarafından
Kaynanam oyle degil istediğini al der karismaz ama gorumceme sinir oluyorum bebek daha rahat edemes dedigi için esimde bebek için kanıyor yoksa oda istediğimi aldırır görümcem ise bebeğin rahatlığını katiyor resmen almayim diye ben alicam tabiki
-Reklam-
0 oy
tarafından

Travel sistem arabalar gercekten kapaninca cok yer kaplıyo :) ben ozeniyorum oyle alicam de gec esine takilma ya

0 oy
(11 puan) tarafından

sende suc niye diyon yapacakalrini ki deme mecburiyetinmi varda diyosun 

(111 puan) tarafından
Hayir bebeklerimiz dogmadan önce oda bende konuşuyorduk nereden bileyim oyle yapıcagini ben bilsem der miyim hic
(432 puan) tarafından
Ders olsun sana canım bende öyleydim herkesi kendim gibi bilirdim ağzımdan lafı alırlar ben onlarınkini sorduğumda kem küüm ederler geçiştirirler.artık bende öyleyim çıldırıyolar :)
0 oy
tarafından

Ayni benim gorumce esime bi ton laf etmis arama kayfina baktim 1 saati gecik konusmuslar neymis bn nie ozele gidicek misin zaten ikizmis masraf cokmus sole bole ertesi gunde beni arams ne gerek var ablam ozelde arkadas dogum yapmista karninda bez unutmuslar birdaha amelyat olmus die anlatiyo ben ogun esimle dunya kavga ettim ertesi gun yemege geldi benim doktor zorunlu goreve gitmis ozele mi gitsem bilmem dio utanmadan delirdim  3 gundur hirsimdan sende bosver ben ettim kavgami ikisinede gidicem ozelde dogum yapicam dedm sende benim bebegim on kez dogurmiycam ayni bebegi icimde hic birsey kalmasin bile bile yapmadigin beni uzup aglattigin herseyi allah sorar sana icimde birakma heveslerimi de agzina geleni soyle birseyi almadiginda 

0 oy
(44 puan) tarafından

Gidersin mağazaya arabayı Bi açar kapatırsın dersin ki eşine bak çok kolay o beceremiyor o uyanıklık yapıyorsa sen ondan uyanık olacaksın canım o aldı diye sen almayacak değilsin ayrıca ayrıntılı ultrason devlet hastanesinde ücretsiz eğer sigortan varsa ayrıntılı ultrasona da git bence 24. Haftaya kadar vakti var  

(44 puan) tarafından
Artı ücretli de olsa çocuğunun sağlığı için babası da Bi zahmet  götürsün
(111 puan) tarafından
Gecti bile canim 32 Haftadayim devlete randevu bulamadim ıstanbul da ozlede 300den aşağı yoktu gidemedim malsef
(44 puan) tarafından
Hadi ya. Keşke o zamanlar bu konuyu konuşsaydık rabbim sağlıklı evet nasip etsin inşallah. Ama dediğim gibi sen ondan uyanık ol o kullanmayı bilememiş de netten ürüne yapılan yorumlara bak herkes tavsiye edeceği için kötü diyen sınırlı dersin demekki onla alakalı sıkıntı üründe değil der aldırırsın hem ilk çocuk hevesim var kötü de olsa alacam diye tuttur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 744 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 820 göst.
14 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Htcysf (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde F.z3mra (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,048 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ruyamda 1 buluttum (5 puan) tarafından soruldu

377,215 soru

11,288,664 cevap

34,696 kullanıcı

...