0 oy
1,063 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Kızlar doğum sonrası kilolar mağlumunuz. Benim bebegimin süt alerjisi var cogu seyi yiyemiyorum. Dedim hazir böyleyken diyete gireyim. Bi de yamunadan termal tayt aldım. Esim bir hafta gececi bir hafta gündüzcu. Her gun 1 saat ona birakiyorum tayti giyip ustune birde esofman alti cekip atiyorum kendimi disari :) tayt asiri terletiyor parasinin hakkini verdi sağolsun. Hem inceldim hemde kilo gitti.

14 Cevaplar

0 oy
(13,024 puan) tarafından

Yaa gerçekten mi bende bakayım o tayta :)

(636 puan) tarafından
Ben cok arastirdim alirken. Netten alirken cekiniyo insan ama iyi ki almisim. 12 kilo verdim
(13,024 puan) tarafından
Nereden aldımız siteyi atar mısın :)
(636 puan) tarafından
Www.yamunakorse.com instagramda da sayfalari var
(13,024 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Yaa nerden ne kadara aldın bende istiyorum
(636 puan) tarafından
Instagramda yamuna yaz cikar canım. 140 a almistim kampanyadayken. Simdi ne kadar bilmiyorum.
0 oy
(321 puan) tarafından
Benim de vermem gerken 8 9 kilo kaldı canım tayti nerden aldin
(636 puan) tarafından
Instagramda yamuna dan aldım
0 oy
(3,861 puan) tarafından
cok pahali ama ya :(
(636 puan) tarafından
Pahali ama cok pahali  degil. Abur cubura vercegim parayi ona verdim sonucta istedigin kadar giyiyosun. Kilo verince de bol gelse bile sorun olmuyo
(3,861 puan) tarafından
orasi oyle . taytini mi aldiniz bitek
(636 puan) tarafından
Evet tek tayt
0 oy
(148 puan) tarafından
Bende yamunanın performans termal taytını aldım ve korsesini aldım gerçekten sonuç veriyor memnunum
(636 puan) tarafından
Evet düzenli kullanmak yetiyo :)
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Ya kilo almak istiyenler ne yapsın bende emzrym kızında da alerji var birşey yiyemiyorum kilo almak istymmm:'(

0 oy
tarafından
Yumana kullandım bende bir aralar o ise harika bir tsyt
(636 puan) tarafından
Aynen canım cok guzel kaliteli
0 oy
(653 puan) tarafından
Instagramda ilk sırada çıkan hesap gerçek hesapmi
(636 puan) tarafından
Evet yamunakorse yazan
(653 puan) tarafından
Allah razı olsun bisey daha sormak istyrm termal tayt daha mi iyi öbür  taytlarmi
(636 puan) tarafından
Performans termal tayt yazanı tavsiye ederim. Yürudukce yag yakimina basliyor terleterek.Senden de razı olsun canım
(653 puan) tarafından
Lütfen yine yardımcı  olrmsn beden olmaz diye korkuyorum hangi bedeni alacağımı nasıl bilmlym
(636 puan) tarafından
Orda beden tablosu var  basen ölcunu al ayni poponun  ordan en buyuk olcuyu aliyosun o hangi bedene denk geliyosa tabloda onu aliyosun. Musteri hizmetleride var onlarin arayip bilgi alip siparis verebilirsin. Kapida odeme de var
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Bende kilo alim diye can atiyom:P

(636 puan) tarafından
Linç ediyim mi seni he :D kilo almak icin farmaside balık yagi hapı var guzel kilo aldiriyo. Teyzem kullaniyo
(1,403 puan) tarafından
Kiz niye linc ediyin yazik deilmi bana☺️☺️ hamileyim kullana bilirmiyim ki
(636 puan) tarafından
Doktoruna sor kullan derse kullanirsin :)
(1,403 puan) tarafından
Kiz cok ustiyom kilo ama esimde cok kiziyo sakin kilo alma boyle cok guzelsin diyo ama ben sevmiyom doktoruma da sorcam tavsiyen icin tskr ederim cnm:))
0 oy
(421 puan) tarafından
Kaç. Kilo aldın canımm bende çpk korkuyorum zaten kilom vardı çok kilo alırım da veremem giye resmen hamileliğim zehir oldu bunu düşünmekten çünkü hep obez bi insandım hamile olabilmek için 33 kilo verdim şimdi eski haliöe dönmek istemiyorum hiç 
(636 puan) tarafından
6 kilo almistim dogumdan sonra hepsi gitmisti emzirirken geri aldim başlarda. Simdi zayifliyorum. Aman dönme canım kilo hem sagliga iyi degil hemde insani yasli gosteriyo
0 oy
(333 puan) tarafından

image

bunlardan miydi canim taytin
(636 puan) tarafından
Yok ben www.yamunakorse.comdan aldım instagramdada yamunakorse yazinca ilk cikan sayfa.
(333 puan) tarafından
Evet baktim da pahali biraz :) bi de benim tum vucutta var kilo bolgesel degil
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Canım orada göğüs altından başlayan taytta var, o da senin dediğin tayt gibi midir? Performans tayt yani 
(636 puan) tarafından
Posta eklicem simdi foto ordan bak canım
(2,119 puan) tarafından
Aha sipariş verecektim s ve m beden tükenmiş :(
0 oy
(25 puan) tarafından
Yorumlar hep olumsuz gerçekten zayıflatıyor mu? 
(636 puan) tarafından
Ben bir tane bile olumsuz yoruma denk gelmedim. Denk gelsem acaba mi diye dusunurdum ve almazdim cok arastirdim. Memnun kalmadigim hicbirseyi kimseye tavsiye etmem
(25 puan) tarafından
Performans termal tayt üretilmiş acaba o daha mı etkilidir
0 oy
tarafından
Çok para yaaaa aşırı çok :/ ben buna bu parayı versem zaten içerimin yabancı erir tahta gerek kalmaz "D
(4,875 puan) tarafından
Her gün bacağımda ☺️ daha ne kadar düzenli olabilir ki ☺️ çok ta yemiyorum ama pişman oldum ben aldığıma
tarafından
Çöp posetide aynı işi goruyor "D 140 tl ye bir dünya battal boy poşet alırım giyer giyer atarım "D bunun ablam üst beden korsesini almıştı ay ne berbat bir şeydi nefesimi kesiyordu
(636 puan) tarafından
Sen çöp poseti giy :)
(4,875 puan) tarafından
Sen indirimde almışsın birde ben 200 TL bayıldım ☺️☺️ sokakta giyerim düşüncesi ile ama yürürken hışır hışır ediyor ☺️☺️
tarafından
Öyle yapıyorum zaten

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,025 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 416 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 409 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tomris01 (26 puan) tarafından soruldu