0 oy
985 göst.
Aile kategorisinde (725 puan) tarafından
Dün gece az kalsin yuvam dağılıyordu hemde hiç bilmedigim tanımadığım biri yüzünden:(

13 Cevaplar

+1 oy
(6,361 puan) tarafından
Neden canm ne oldu rabbim kimsenin yuvasini bizmasn

Yuva kurmak zor dağıtmak kolayy
(725 puan) tarafından
Dün gece yarisi hastaneden geldik çok hastaydim eşim hastaneye götürdü eve geldik acikmiştik oturduk sofraya baktim mesaj geldi bana bende gayet rahat bir şekilde canım bakar misin dedim kim bu saatte yabancı numara ve merhaba demiş eşim sessizlige büründü ben şoktayim vee yemin ediyordum tanimadigima dair dün seninle konuştuk nasıl hatirlamazsin demez miiii bende bir once ki gün hastaneye gitmiştim eşim iyice bozuldu kimmm bu dedi bende ağladım tanımıyorum dedim aradı numarayi megersem numaranin sonunu yanlış çevirmiş ***** adam bende agzima geleni söyledim senin yüzünden az kalsin yuvam dağılıyordu dedim kapattık ben esimin göğsüne uzanmak istedim bana canım başka yere uzak dedi çok üzüldüm kuşlu ya düştü:(bana inanmadi
(6,361 puan) tarafından
Oyle dengesizler cok canm beni de gecen gece yarısı bi numara aradi esim bakti uykudan uyandk adama kimsn nerelisin niye ariyon falan dedi adam da cevap veriyodu esimde seni emniyete verecem dedi adam korkudan kapatti gece yarisi arayan sapiklar da cok
(6,361 puan) tarafından
Kim olsa ister istemez kukuya duser canm kendini esinin yerine koy sen bile supheye duserdin neyse ki fazla uzamadan anlamissnz herseyi rabbim yuvaniza huzur versn insallah❣
(725 puan) tarafından
Çok korktum en kötüsü de eşimin bana şüphe ile bakmasi oldu o an:(
-Reklam-
+1 oy
(6,820 puan) tarafından
Hayırdır  canım ne oldu 
(725 puan) tarafından
Dün gece cok hastaydim eşim hastaneye götürdü eve geldik acikmiştik oturduk sofraya baktim mesaj geldi bana bende gayet rahat bir şekilde canım bakar misin dedim kim bu saatte yabancı numara ve merhaba demiş eşim sessizlige büründü ben şoktayim vee yemin ediyordum tanimadigima dair dün seninle konuştuk nasıl hatirlamazsin demez miiii bende bir once ki gün hastaneye gitmiştim eşim iyice bozuldu kimmm bu dedi bende ağladım tanımıyorum dedim aradı numarayi megersem numaranin sonunu yanlış çevirmiş ***** adam bende agzima geleni söyledim senin yüzünden az kalsin yuvam dağılıyordu dedim kapattık ben esimin göğsüne uzanmak istedim bana canım başka yere uzak dedi çok üzüldüm kuşlu ya düştü:(bana inanmadi
+1 oy
(717 puan) tarafından

Ne oldu ki canım Allah korusun bozulmasın yuvalar bostan sebepleree :ermm:

(725 puan) tarafından
Dün gece çok hastaydim eşim hastaneye götürdü eve geldik acikmiştik oturduk sofraya baktim mesaj geldi bana bende gayet rahat bir şekilde canım bakar misin dedim kim bu saatte yabancı numara ve merhaba demiş eşim sessizlige büründü ben şoktayim vee yemin ediyordum tanimadigima dair dün seninle konuştuk nasıl hatirlamazsin demez miiii bende bir once ki gün hastaneye gitmiştim eşim iyice bozuldu kimmm bu dedi bende ağladım tanımıyorum dedim aradı numarayi megersem numaranin sonunu yanlış çevirmiş ***** adam bende agzima geleni söyledim senin yüzünden az kalsin yuvam dağılıyordu dedim kapattık ben esimin göğsüne uzanmak istedim bana canım başka yere uzak dedi çok üzüldüm kuşlu ya düştü:(bana inanmadi
+1 oy
(645 puan) tarafından
Allahım kötülerden korusun hepimizin ailesini 
(725 puan) tarafından
Dün gece cok hastaydim eşim hastaneye götürdü eve geldik acikmiştik oturduk sofraya baktim mesaj geldi bana bende gayet rahat bir şekilde canım bakar misin dedim kim bu saatte yabancı numara ve merhaba demiş eşim sessizlige büründü ben şoktayim vee yemin ediyordum tanimadigima dair dün seninle konuştuk nasıl hatirlamazsin demez miiii bende bir once ki gün hastaneye gitmiştim eşim iyice bozuldu kimmm bu dedi bende ağladım tanımıyorum dedim aradı numarayi megersem numaranin sonunu yanlış çevirmiş ***** adam bende agzima geleni söyledim senin yüzünden az kalsin yuvam dağılıyordu dedim kapattık ben esimin göğsüne uzanmak istedim bana canım başka yere uzak dedi çok üzüldüm kuşlu ya düştü:(bana inanmadi
+1 oy
tarafından
noldu cnm yazsaydn bari sebebini
tarafından
bugun aksami bekle cnm guzelce konus tekrar
(725 puan) tarafından
Birazdan eve gelecek benimle konuşurken sesi eskisi gibi değil.. Bana bebeğim der hauatta ismimi getirmez az evvel bana ismimle hitap etti:(:(
tarafından
cnm cok kolay bi yolu var esine de dokuman ckart bana bu sekilde davranmani istemyrm de
(725 puan) tarafından
En mantıklı bu evett
tarafından
zaten bu laftan sonra kalbnde suphe kalmaz onun kuzum uzulme sen
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ne oldu canım Allah ıslah etsin öyle yuva bozmak isteyenleri.
(725 puan) tarafından
Dün gece çokhastaydim eşim hastaneye götürdü eve geldik acikmiştik oturduk sofraya baktim mesaj geldi bana bende gayet rahat bir şekilde canım bakar misin dedim kim bu saatte yabancı numara ve merhaba demiş eşim sessizlige büründü ben şoktayim vee yemin ediyordum tanimadigima dair dün seninle konuştuk nasıl hatirlamazsin demez miiii bende bir once ki gün hastaneye gitmiştim eşim iyice bozuldu kimmm bu dedi bende ağladım tanımıyorum dedim aradı numarayi megersem numaranin sonunu yanlış çevirmiş ***** adam bende agzima geleni söyledim senin yüzünden az kalsin yuvam dağılıyordu dedim kapattık ben esimin göğsüne uzanmak istedim bana canım başka yere uzak dedi çok üzüldüm kuşlu ya düştü:(bana inanmadi
(10,046 puan) tarafından
Canım benim yaa kendini üzme Allah biliyor bi suçun olmadığını eşinde o anlık şüphe etmiş olabilir ama oda anlar hatasını elbet seni boş yere üzdüğünü bebişini düşün stres yapma kıyamam sana ben
(725 puan) tarafından
O an göz yaşımi tutamadım yemin ediyorm dedim tanimiyorm dakikalarca sessiz kaldi sonra bana sarilmadan uyudu ilk defa
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Hayırdır noldu anlatsana 
(725 puan) tarafından
Dün gece çok hastaydim eşim hastaneye götürdü eve geldik acikmiştik oturduk sofraya baktim mesaj geldi bana bende gayet rahat bir şekilde canım bakar misin dedim kim bu saatte yabancı numara ve merhaba demiş eşim sessizlige büründü ben şoktayim vee yemin ediyordum tanimadigima dair dün seninle konuştuk nasıl hatirlamazsin demez miiii bende bir once ki gün hastaneye gitmiştim eşim iyice bozuldu kimmm bu dedi bende ağladım tanımıyorum dedim aradı numarayi megersem numaranin sonunu yanlış çevirmiş ***** adam bende agzima geleni söyledim senin yüzünden az kalsin yuvam dağılıyordu dedim kapattık ben esimin göğsüne uzanmak istedim bana canım başka yere uzak dedi çok üzüldüm kuşlu ya düştü:(bana inanmadi
0 oy
(45 puan) tarafından
 noldduuu ayrıntısını  da yazaydın  ya merak ettiriyorsun bizi rabbim yuvanı  bozacak her türlü  şerden korusun sizi insaAllah canım  benim 
(725 puan) tarafından
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Neden nolduda keske yazaydın ayrintiyida
(725 puan) tarafından
(1,060 puan) tarafından
Kotu olmuş ama hiç mi güveni yok sende suçluymuş gibi yanaşma hemen tavrını köy konuşma ve mesaj detaylarını koy önüne ben kendimden eminim  de  kimse beni olmayan birşeyle suçlayamaz de biraz sen tavır yap
(725 puan) tarafından
Tavır yapmadım yapsam kötü olurdu sakinligimi korudum sabah çıkarken bana numaranı geliştireceğim arkadaş in falan olmayacak kimseye vermeyecekdin dedi:(
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Durduk yere meraklandırdın bizi ne oldu kız 
(725 puan) tarafından
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Kız açıklama yapsaydın ya meraklandık 
(725 puan) tarafından
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Ben gecen yaz bi fabrıkada calıstım konyada.10 gün kadar.Sonra cıktım kaldıramadım.Neyse oradakı ıs arasında konustugum genclerden biri facemı bulmus.Yazdı önce abla niye cıktın nıye gelmedın diye.olmadı felan dedım.Neyse cocuk baktım bana yürüyo abla özlendin sımdıden felan diye.sonra numaramı istedi.yuh dedim niyetini caktım.O ara eşim yanımdan gecıyo dedım bu cocuk bana yürüyo galıba diye :D  soyle bı ekrana baktı gerizekalı engelle gitsin dedi.Bende oyle yaptım kapandı mevzu.Bu kıskanılmamak degıl de güven duymak biraz.Oluyor her aılede bi sekılde sukur kı sonradan anlamıs esin 
(725 puan) tarafından
Bende olsam ne bileyim içime kurt düşerdi tartışırdım onunla ama o sustu zaten susmasi beni kahr ediyor..
0 oy
(31 puan) tarafından
Canim hattin ne bilmiyorum ama turktelekomda online hareketler diye bir yer var giris yapiyorsun kimlerle konustugun cikiyor orada esinin ici rahat etmiyorsa ac goster kime mesaj atmissin kimi aramissin cikar hepsi orada esinin de ici rahat eder .aklima bu geldi
(725 puan) tarafından
Vodafon benim zaten konu uzarsa bunu derim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 331 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 404 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 815 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 551 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...