0 oy
937 göst.
Aile kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Son 4 aydır Kaynana sorum var kızlar herşeyime karışır Bna değil eşime söyler eşimde gelir Bna kızar sonra annm sana ne dedi ki olur sen annenle hiç kavga etmedin mi der bnm annmle onun annesi bir mi ya ve karar verdik boşanıyoruz kendisi istedi dha doğrusu bnde kızımı ver başka bir şey istemiyorum dedim yarın da ailelere söylicez 

21 Cevaplar

+1 oy
(243 puan) tarafından
Herseyi al sonra cok pisman olursun suan o sinirle bisey istemiyorum diyosun sakinnnnnn sakinnnnn bende cocukla bosandim 
tarafından
Aynen katiliyorum suan bosaniyim kurtuluyum fikrindesin ama cok pisman olursn hakkin olan herseyi iste
(243 puan) tarafından
Canimmm cok iyi dusun bak butun sartlarini duzelt oyle ayril essek gibi yapmak zorunda hepsini ortada evlat var cunku
(243 puan) tarafından
Insan o anda anlamiyor sinir ofke patlamasi ama olan kadina bebegine oluyo ben bosandim ne haldeydim eski esim barlardan cikmiyodu..o yuzden evladiniz icin alin herseyi
-Reklam-
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Haklinizda hayirlisi olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin  esin pişman olacak  ama is işten geçecek  :'(

Aile sözü dinlemek  nedir yaaa 

(2,126 puan) tarafından
Huy ediyorlar canm ailesi de kabul edemiyor evli olduğunu benimki de ablasını bile dinliyor
(12,264 puan) tarafından
Haklarını işte mahkemede canım ona öyle dedin ama başkanı şoke söke al
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım

Yuva yıkmak bu kadar kolay olmamalı
0 oy
tarafından
Hakkininda ne hayirliysa o olsun cnm
0 oy
(1,908 puan) tarafından

başka bi çıkış yolu yok muydu kurtaramaz miydiniz ? :(

0 oy
tarafından
Alsın oğlunu turşusunu kursun artık..
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ayy canm kesin mi kadın yüzünden yuvandan olma Allah korusun geri dönmesi de zor çocuk da var ortada inan ben beraber yaşıyorum geldim geleli 4 aydır sorun var hep annesi yüzünden yinede eşimle arami bozmadm onların yanında
0 oy
(233 puan) tarafından
Allahim bu erkekler ne zaman evlenince asil aileleri esleri cocuklari oldugunu ogrenecek acaba 
(36 puan) tarafından
Benimkinin öğrenmesi 4,5 yılı buldu ama artık öğrendi önce çocukların ve karım diyor:))
(233 puan) tarafından
Nasil ogrendi bi formulu var mi benim ki hic ogrenecek gibi degil
(36 puan) tarafından
Eşime gerçekleri soyled i m biraz objektif bakmasını istedim yüzleşirdim. Kaynanam çok ağır şeyler söylerdi bir yıl beraber yaşadım kocamda yurt dışındaydı hergun kavga çıkarırdı bende ses ve video kaydı yaptim sürekli çaktırmadan yani elimde telefon evde gezer gibi yapıp sürekli kayıt yaptım kaynanamın sürekli huzursuzluk çıkarması benim alttan almam yaptığı küfürlü hareketler beni aşağılaması vs vs hep kaydettim ve eşime yolladim. Emindim ki kaynanam kocamı arayıp beni sikayet edecek iftira atıp yalan soyluycekti ve öylede yapıyordu. Eşimde bıktı artık videolardan ama yinede yollardım öyle öyle hep beni savunur oldu
(36 puan) tarafından
Bir yıldır kaynanam bize gelemiyor çok mutlu huzurluyuz
0 oy
tarafından

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

0 oy
(776 puan) tarafından
Anasi mezara girince kalsın toto gibi ortada
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Hakkınizda hayırlısı olsun.. ama kararınız kesinse yasal tüm.haklarinizi alın.. kendiniz için değil bebeğiniz için..
0 oy
tarafından
gecmis olsun canim boşanmak dünyanın sonu asla değil haklarını kesinlikle al fakat bi kiz evladin varken hayata tutunmak ve onu babasından ayrı büyütüp söz geçirmek çok zor bu devirde imkansız yani biraz düşün derim 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun ama cok sacma sebep ailesi yuzunden bosanmak o cocuga yazik onun gunahi ne uzak dur annesinden mesafeli ol bu sebepten cocugu babasiz birakmakda kötü.
0 oy
tarafından
Bu erkekler aileleri icin esinden çocuğundan yuvansından vazgeçiyor. Yazıklar olsun. Bu kadar kolaymi yuvayı dağitmak. Bir cocugun babasız büyümesine izin vermek bu kadar kolaymı.neymis annesine laf söyletmezmiş. Yazıklar olsun diyorum baska bisey demiyorum. Hakkınizda hayırlısı olsun insallah
0 oy
(259 puan) tarafından
Kuzum ben 15 yillik evliyim tam 12 yil esimin duzelmesini bekledim kayinvalidemle altli ustlu oturuyorum inan cektirmedigi eziyet kalmadi esimde hep annesi tarafindaydi ama bikez olsun bosanmayi gecirmedim aklimdan benbkazanicam dedim benim lafim hükmedecek bigun d3dim ve 15 yilin sonunda basardim acele karar verme cocuk olmasa neysede cocuk olunca cok zor azbi sabir kuzum
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Anasının ağzına bakan adamın ayağındaki donu bile alacaksın  evide aldım nafakamida aldım çatır çatır kendi anasının evine gitti mutlu huzurlu yasiyacaklarda ama anası boşanınca kabul etmedi oglunu adamda hemen evlendi :D boşandık 1 sene sonra mecbur evlendi bende 8 sene çocuklarımla özgünlüğün tadını çıkardım 

0 oy
tarafından
Boyle analarinin kanatlari altindan hala cikmayi basaramamis dudagindan cikacak 2 kelimeye bakan adamlar evlenmesin yaa. Evlenmesinki kimsenin basini yakmasin.

Kaynananda oglunu kicina soksun artik yuva yikmak bukadar kolaymi yaa 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Neyin var neyin yoksa al. Sonradan cok pişman olursun hem kendine hem cocuguna nafaka bagla. Baba evine gitsen de o para güvence olur. Sen cocuga bak büyüt beyefendi keyif sürsün. Ona meydan verme. Ne varsa al haklarını. Zaten sna hakim soracak ev araba arsa esya cocuk evlenirken takılan zihniyet esyalarını bile soracak bunlardan hak talep ediyor ustun die. İste ne varsa pişman olursun mahkeme bitince de ahh dersin ama iş işten geçmiş olacak almazsan unutma
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Üçüncü şahıslar karıştığı zaman evlilikler yürümüyor. Bu yaptığı kaynananın yanına kalmaz mutlaka çeker yuva yıkmanın günahını...

Yolun açık olsun kardeşim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,093 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bayandylkdn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 369 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavinin Annesi (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 895 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy