0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 47 günlük oglum var bazen eltim çocuklarla bize geliyor 3 tane kızı var bazen başka yerlerde denk geliyoruz eşime oglumuzla ilgili bişey söylüyorum gecistiriyo sürekli yegenleriyle oyun oynuyo onları güldürüyo oğlum gece 4e kadar agladı eşime biraz bakar mısın çocuğa dedim kalkmıştı lavaboya giricem dedi yarim saat çıkmadı sonra çıkınca kucagına vereyim dedim sigara içicem ben dedi çıktı çocuk uyuyana kadar yanımıza gelmedi kendi yegenleriyle sürekli oyunlar oynuyor hastalandilar mi bi yerlerine bişey oldu mu ilgileniyor ama kendi çocuğumuz agladı mi zahmet edip bakmıyor bile bunu ona söylüyorum bu sefer beni azarlıyor saçma saçma konuşma diye

7 Cevaplar

0 oy
(764 puan) tarafından
Hepsi bir aradayken yeğenlerinin sevmesini sebebi bence kıskanmasınlar diyedir. Ama onlar yokken de kendi çocuğuna ilgisizse sıkıntılı durum.
(764 puan) tarafından
Mesela şuan yeğenimi eşimde ben de çok severiz bizim çocuğumuz olunca da ikisi aynı ortamdayken yeğenimi sev diyorum eşime. Kıskanmasın diye.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen benim esimde oyle canim gecenlerde bi gun onlara oyuncak aldi kendi oglumuza almadi cok uzulmustum oglum onlarinkine bakiyodu belkide onlar daha once dogdu diye onlara daha ilgilu davraniyorlar amma kendi cocugum her kesten ustun olmali
0 oy
(253 puan) tarafından
Merak etme canm duzelir. Benim eşim de abisinin kizi vardi bitane yiğen başka yok. Yeni gelin gelmişim surekli yeğeniyleydi cok aşırı düşkündü beni bile o kadar sevmiyordu valla kıskanıyordum işten içe.  Sonra çocuğunuz oldu aynen dedigin gibi yigeniyle daha cok ilgileniyordu. Sonra oglum büyüdükçe kendi cocugu fark etti. Duzelir daha kucuk ondan hele 1 yaşına falan girsin daha cok düşlesecek cocuguna
0 oy
(1,908 puan) tarafından
bana ters bı durum öyle bir durum da yaşamadık çok şükür sinir olurdum biz yeni evliyken kaynanamla yaşıyorduk görümcem kızını bırakmıştı kız dedi ben yengemle dayımın arasında yatcam bende hamileydim zaten çok pis evi leş içinde bırakıyor her geldoginde ki ben yatağımda kimsenin yatmasını istemem mahrem sonuçta bende yok daha neler dedim herkes bozuldu ne var yatsa diye sanki benim çocuğum banane ya bide bunun sonu yok sürekli geliyordu her geldgnde isticekti laf da çok tasiyo hiç bana göre değil 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Senin bebegin daha kucuk oldugu icin mu acaba
0 oy
tarafından

Amcacılik ,yada  dayıcılik oynuyor ...

Takma kafana eşin kendiliğinden düzelecek ....

0 oy
(62 puan) tarafından
Degişir canım merak etme 3 ayı geçsin kıkırdamaya başlasın bebiş o zaman göreyim o babayı :)) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 494 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 560 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

377,936 soru

11,312,089 cevap

34,745 kullanıcı

...