0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Hanımlar 2 yıllık evliyim 4 aylik bebeğim var eşim çok bıraktı kendini sanki 20 yıllık evliymisim gibi artık yanimda bile uyumuyor gidiyor salonda film izliyor kanepelerde üzeri açık sabahlara kadar yatıyor ben kaldırıp getiriyorum odamıza bebekten bende çok ihmal ettim sanırım hiç gelip sormuyor bile bir derdin sıkıntın var mı diye çok üzülüyorum daha 2.yilda böyle ilerleyen seneler de ne olur acaba 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun insalaAllahh
-Reklam-
0 oy
(8,455 puan) tarafından
Çok erken yılmış.  Olmaz boyleee
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Bizde 2 senelik evliyiz bizimde aynı maalesef benmkide oyundan başını kaldırmıyor gezelim desem yok hava alalım desem yok birlikte film izleyelim desem oda yok daha şimdiden böyleyse ileriki zamanlarda düşünemiyorm bile , herşeyin hayırlısı olsun inşallah bakalım nereye kadar gidecek böyle çünkü bu oyun beni fazlasıyla geriyor
tarafından
Elazgdami otryon kiz 2323 ya ismin
(2,140 puan) tarafından
Evt canm :)
tarafından
Bende oralıyım hatta suan annemin evine geldim
0 oy
tarafından
Öyle düşünme biz de 1 ,2 yılık evliyken çok sorun yasardikik ama zamanla düzeliyor çok şükür çok iyiz 4 yıl oluyor bırak biraz istediği gibi takilsin kaldirma rahatsiz olur zaten bazense seni üzdugunde dile getir inşallah düzelir canım 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
oyle deme canim. biz de henüz 2.5 yıllık evliyiz ilk zamanlarda çok oyun oynardı hala da arada kaptırıyor kendini. ama dediğin gibi ayrı yatma durumu yok cok şükür. bu duruma üzüldüğünü anlat esine belki ilerleme olur değişir 
0 oy
tarafından
Bebegin biraz buyuyunce kendinize ceki duzen verirsiniz merak etme 
0 oy
(247 puan) tarafından
Ah kuzum benimkide öyle içerde oyun oynuyor telefonla sabaha karşı geliyor yanıma ilgi sıfır bebeye bak desem yok akşama kadar telefon televizyon sabaha kadar telefon televizyon biz daha 1 buçuk senelik evliyiz 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yoo o bebek gece kalkıyor diye kaçıyordur ama sen yine de çağır. 
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Yok olmaz yani bi konuş bence bebek zor bi süreç ilk süreler ama sonuçta ikinizin çocuğu senin için de zor bi süreç oda destek ilgi ve yardımla yanında olmali
0 oy
(859 puan) tarafından
Keyiflerine kalmış valla isteseler öyle bi ilgileniyolar ki. 
0 oy
(964 puan) tarafından
Bizde oyleydik ama altindan baska seyler cıktı esin kendini cok cabuk salmis bece konus
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bizde daha 2 yıl olamadı böyle dün mesajda aşkım yazdı ölecem mi acaba diye şüphe etdim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,925 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Adaasel1 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Zahide_1995 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.