0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Burda bakıyorumda bazı arkadaşlar herkesin destek çıktığı yerlerde bazılarına karşı çıkıyor ama herkese aynı değil yani . Her zamanda gördüğüm isimler değil bir kere yorum yapalım onda da kırıp dökelim acısını paylaşanların yarasına tuz basmaya gelmiş arkadaşlar . Bi laf var ben söliyim üstüne alınan da alınsın kişi kendinden bilir işi . Olumsuz yorum yazanların dikkatine . Millet sizin o size göre değerli ama onların canını yaktığı yorumlarınıza ihtiyacı yok . Terbiyeden üsluptan bahsediyorlar bide ....

2 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından

Kim ne yazmış ki bu kadar sinirlendin cnm evet bazı kişiler çok ağır şeyler yazıyor da ben bazen okumuyorum herkezin yorumunu 

(218 puan) tarafından
Tamam ben ona bişey demiyorum zaten yol göstermeye çalışmış ama olayın sıcaklığı ile hayal onun üslubunu ona sataşır veya sert tavir almış gibi anlamış olabilir oda oyuzden sert tavırla cevap vermiş olabilir bence
Iki tarafta bence yanlis anlama sonucu olay uzamış yoksa o kadar çok kötü bi olay yok ortada
(9,652 puan) tarafından
Bilmem bende farketmedim sert bir tutumda bulundugumu o şekilde hissetmiş olabilir ama ben yapıcı konuşmaya çalıştım sadece oradan sertlik değil yapıcı olmaya çalıştığımda alabilirdi görmek te tüm mesele niyeti ben kendimi amacım biliyorum ve hep karı koca meselelerinde yapıcı olmaya çalışırım buraya derdini yazan sinirle yazar bende lo yatışsın diye uğraşırım bask a bir göz olarak çünkü beynimizde çarpıttıydınız gerçeği göremediğimiz okadar çok şey var ki bunları birilerini söylemesi gerektiğini düşünürüm faydalı olabilmek adına.. evet burası bi program sadece dinleyip dinlememek kişinin kendi elinde ama belki benim bir cümlemden olaya farklı bir acıyla bakabilir amacım benim bu yönde daha önce daha yeni yukledigim zamanlarda programı sadece biriyle hamiş dedim diye bana hamiş ne ne saçma konuşuyorsun diye tartışmıştık onun dışında burada okadar yorum yaparım hayalden başka bu kadar sert tepki almadim elektirik meselesi demekki ikimizde alamamışız bir birimizden ben yazarken sadece sorununu görüp yazdım ama sonrasındaki yorumum yaptığı yorumlaydı..  beni üzen şey sorunu kendi kendine çözmek yerine buraya bir halka açıklama gibi yazmak bana çok saçma geliyor yada yazıyorsan herkes bilsin istiyosan şöyle kardeşim su nickli kişi bana bunu yazdı de yazdigiklarinizida kopyala yapıştır yap görsün herkes bu olaya anlam veremiyorum halka sesleniş burada beni biri kırdı herkes ayağını denk alsın der gibi..
(218 puan) tarafından
Iyi niyetle yazdığından eminim cnm ben olay dışı gözümle söylemek istedim sadece ben okurken ne hissettiysem oda öyle hissetmiş olabilir tamam beddua etmesi yanlış ama eşine sinirlenmiş bide senin yorumundan öyle hissedince o şekilde cevap vermiştir çünkü zaten sinirli bide öyle hissedince dahada sinirlenmiştir hem hamilelikten hemde o anki stresten kaynaklı olan bişey ister istemez ufacık bişey kıza biliyoruz bize ters gelebiliyor doğru olan bisey
(9,652 puan) tarafından
Öyle haklısın canım ben burada herzaman herşeyin konuşulması taraftariyim aile meselelerininse da meselesininde cinseliginde belli çerçevelerde..  çünkü burada gerçekten özgürce sorularımızı sorunlarımızı yazabiliyoruz bir arkadaşına anlatsan bilemiyosun yarın bunu senin yüzüne vurmicagini ve yanlizligin insani nasıl daha da çıkmaza ittiğini çok çok iyi biliyorum o yüzden hep yapıcı olmak istiyorum demekki günümüzde değilmişiz yanlış anlasilmisim arkadaş gerginmis olmuş bazı sorunlar takilicak bisi değil sonuçta hepimiz farklı insanlarız senide sorunumuza alet ettik kusura bakma :) dertler yetmiyor birde burdaki anlasilmazlik falan bildiğin konunun içine senide dahil ettik hakkını helal et ne güzel sende ikimizi de kırmadan yorumunu yaptın :)
(218 puan) tarafından
Önemli deil cnm herzaman oluyor böyle ufak tefek şeyler birbirimizi kırmayalım yeter birbirimizi yanlış anlaya biliyoruz bazen
-Reklam-
0 oy
tarafından

Her insan aynı olmaz cnm herkesin dili var konusuyor o yuzden aldırış etmeyeceksin herseye 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 811 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 344 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cemiley (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 403 göst.
19 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 450 göst.