0 oy
1,282 göst.
Diğer kategorisinde (2,047 puan) tarafından

Kızlar bebekler ister istemez tv ye maruz kalıyor. 

Video ise ben bez değişirken falan hiç durmuyor o zaman acıyorum henüz 12 aylık öyle bütün gün video izlemıyor yani çizgi film sevimli dostlar kukuli pepe falan  tv de ben evde cok sıkılınca ses olsun diye acıyorum onu da kızım mecbur bakıyor, 12 aylığız suanda siz nasıl yapıyorsunuz yanınızda bebeğiniz varken tv acıyor musunuz? 

29 Cevaplar

0 oy
(510 puan) tarafından
Valah bızım 5 Aydan berı izlıyor bagımlı deyıl zaten isımı yapıyorum dusumu fılan hep pesımde olacak
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benimki daha dogmadi ama hic izletmek istemiorum ne telefon ne televizyon ama herkes dayanamazsin dior dursun die herseyi verir yaparsin diolar 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
suan muge anli izliyoruz birlikte :)
0 oy
(15,691 puan) tarafından
Izletmiyorum diyene inanmm ki belli bir yaştan sonra o çocuk illa izleyecek TV'yi benim oğlum 13 aylık izliyor ama oğlum reklam çok sever ve dikkatini çekmeyen çizgi film e dönüp bakmaz bile 
0 oy
tarafından
11 aylık bebeğim açsam dahi ilgisini çekmiyor benimde keyfime geliyor 

İş yapacağım zaman yanıma alır yaparım 
0 oy
tarafından

Şuan kızım 6 aylık öyle aşırı acil işim varsa yada lavaboya gideceksem çizgi film açarım tv'den uzağına koyarım biraz bakar biraz bakmaz sesiyle oyalanır onun haricinde telefondan video falan asla izletmiyorum genelde oyun oynuyorum onunla erkenden alışmasın bazen babası tik tok açar ona da izletir oyalansın diye kızarım alırım çocuğu kucağından :Dzamanı gelince zaten izleyecek şimdi en azından motor becerileri gelişsin oyunla sonra geçsin karşısına izlesin ben akşama kadar kalkmazdım tv karşısından :D

0 oy
(351 puan) tarafından

Kuzum ben işim olunca açıyorum valla izliyor işim bitene kadar sonra kapatıyorum örümceğine koyuyorum iki dolanıyo sonra yorulup uyuyo valla izletmiyorum desem yalan olur kesinlikle hatta bazen bende onunla oturup izliyorum 8 aylık oğlum :D

0 oy
(554 puan) tarafından
Dediğin gibi eşim gecedeyken falan ses olsun diye ben açıyorum sadece reklamlarla ilgileniyor normalde dönüp bakmıyor babasinada avut diye verince dediğin videoları aciyor bende tuvalet icin falan reklam açıyorum yalan değil tek başına olunca malesef harika anne olunamiyor o yemek yapilacak ac kalmamak için o çamaşır yikanacak mecbur o kap kacak yikanacak ki tekrar kullanabilelim duş alamıyorum afedersin büyük tuvaletimi tutuyorum evi ayda bir anneme birakip temizliyorum diğer insani ihtiyaçlarim için mecbur bu yola basvuruyorum elden gelsede tüm gün oynasak oyalasak bebeği ama olmuyor kimse önümüze bi kap yemek koymuyor hadi kendimide gectim oğlum 8 aylık ek gida almali kalkip onun yemeginide hazirlamam lazim mutfaga yanima alinca alinca pacamdan cekistiriyor birşey olacak üzerine falan birşey dökülecek diye korkuyorum yani ne bilim varsa çözümü olan desin zararli zar baska yolda yok gibi bu arada oğlum suskun değil surekli söylenir dede dada aba anne konusmasi gecikir mi bilmiyorum:(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 430 göst.
6 Eylül 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 221 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 639 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 721 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,773 soru

11,368,678 cevap

34,850 kullanıcı

...