0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yarın kayinvalidem oturmaya gelmek istiyomus bende istemiyorum açıkçası şu ortalık durulana kadar bebeğim daha 4 aylık eşim iss gidince bile korkuyorum eşim de gelmeyin diyemem diyo gelince bebeğimi de çok opucekler biliyorum ne yapmalıyım sizce

24 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bize bes on gün sonra 3 otobus misafir gelcek çadirlara mevsim iscisi 100 yakin kisi var ben dedim gelirlerse sikayet ederim onlarin yuzunden benim canimi tehlikeye atamazlar 20 gün sabrdin dedim 
tarafından
Ay yok artık canım o kadar kişi neden geliyo bas bas bsgriyolsr evden çıkmayın diye
(2,765 puan) tarafından
Mevsimlik canim esim tarafi urfali cadira gelcekler yazin cadirda para kazanip havalar soguyunce geri urfaya gidiyorlar her yıl geliyorlar bu yilda gelcekler ben kabul etmedim
(4,040 puan) tarafından
Allah ınsanlara akıl filir versin tamam ekmek parası da şuan önemli can derdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebegim dogucak 1 aya almicam herkez dikkatli olsun bir kaç ay gelip gitmeseler özlemden ölmezler
tarafından
Evet bende öyle diyorum esin gelmeyin diyemem dedi
tarafından
Tam tersi eşime ben diyemem dedim dicez dedi şakası yok diyor mantıklı
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Virüs var de tokalaşma canım geleni de ki elllerimizi yıkayalım dışardan geeldiniz sonuçta her yer virus de sonra da kolanya ikram et ne kendin birini op neden onlara opturr bebeğini sağlığınız herşeyden önemli canım 
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Kaynanamgil istanbuldan geldi çok lazımdı şimdi millet evden çıkmayın diyo bizimkilerin gezesi geliyo hadi onlar uzaktan gelcek ve eşimib ailesi diye seslenmedim ama bilmiyorum aslında çekinmemek gerek söyliceksin alınmayın sonra bol bol otururz şuan herkes evinde olsun ciddi bi konu diye uyarmak lazım 
(249 puan) tarafından
Ben dedim valla normalde doğum günü yapicaktik çocuğa gelceklerdi ama eşime soyledim bu zamanda zaten tamamen riskk bı zahmet insanlar bı farkına varsa
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Dün benimde kaynanam geldi birsürü kalabalık sinirim bozuldu oysa istemediğimi de biliyorlar. Korkuyorum virüsten eşime dedim o da annesigile söylemiş ama inadına geliyorlar 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
En son pazar gunu Kbul ettm daha da tovbe burda paylasmstm tedırgınlıgımı.. Sadece Amcanla ben gelcez diyen yengem (esımın) gelini oglu ve 3torunuyla gelmstı cocukların ucu de oksurukten bogulcakladxı nerdeyse ben kanser oldm resmen o gece bide hem avm hem dugune gtmısker onxesınde.. Onlar gider gtmez bıdaha uzun Bı sure misafir kabul etmyrm dedim esıme normalde elestrmem esıme yansıtmam ama hep boyleler uc kısı der 30kısı gelirler hazırladgmı yettıewmwm yine yaparım haldir huldur tabak Canak sofra bulasık komalık oluyorm bu olayı ramazanda karnım burnumdayken yaptılar... En son ki olanydam snra tovbelıyım
0 oy
tarafından
Hayir küsen küssün kimseye acmam kapiyi gitmemde kimseye
0 oy
(3,811 puan) tarafından
esas korkmasi gereken onlar aslinda , ne kadar rahatlar 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Benim kaynanamla kayınbabam pek gelmiyorlar ama kayınlarım ve eltilerim geliyolar bu süreçte gelmemeleri için bugün whatsap ta #gelme #gitme #küsme diye bi şey paylaştım. Umarım yerine ulaşmıştır 
0 oy
tarafından
Asla kabul etme, ortalık yatissin öyle ben sizi davet etcem zaten de, şimdi risk grubundasnz yolda hasta falan olursnz farknda olmasan bebeğe de geçer vesaire de. Ki gerçek yani. Alttan alma.
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Vala bugün arkadaşım aradı yakin oturuyoruz onunla. Gel bana kahveye dedi, virüs var evden çıkamam dedim :) ben de cagirmadim napim biraz idare edecez :)
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bence em Güzel acik sözlülük. Acçik açik söyle otalik sakinleşene kadar ggelirsiniz biz geliriz felan tatli dile ama kirmadan..
0 oy
(1,908 puan) tarafından
bugün kapıya geldi yarım açtım kapıyı :D çocuğu aşağı evine gotrmek istedi babası kiziyo olmaz dedim :D
0 oy
tarafından

Şimdilik gelen giden yok ...

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Annemler cocugu cok ozledi ama almiyorum babam calisiyo cunku disari cikiyo mecbur cocuguda opmeden duramazlar o yuzden gelmeyin dedim gorumcemlerede dedim yani yapcak bisey yok idare etcez bi sure herkesin anlayisli olmasi lazim
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben izin vermiyorum misafir kabul etmiyorum durumu açıkladım anlayış gosterdı ler 
0 oy
(153 puan) tarafından
sorma canm bnm esimde smdi annesini ve ksrdeslerni cagirdi caya gelmesnler dyemiyorm yanlis anlar dye karsi tarafda hic yok glmeylm flnda demiyor  hamileym bende sncta sasrdm valla napcagmi 
0 oy
(151 puan) tarafından
Valla dun esim aradi ne biz  gelek ne siz gelin  dedi kaynanama bnde aileme dedim 22 gunmuk bebegim var esim bile isten gelince  hemen bnyo yap icero girme diyorum bu  virus sakaya gelmez valla bebeklerde can yok zatn duaunmeleri lazm
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Kaynanam eltim ablamlar gibi kişileri kabul ederim. Onun dışındakileri şimdilik etmem zaten grip çocuğum: //
0 oy
(474 puan) tarafından
Kesinlikle HAYIR...

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 702 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 570 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gizli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 787 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 256 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu

377,186 soru

11,287,969 cevap

34,693 kullanıcı

...