0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Virüsten dolayı hiç misafir kabul etmedik. Şimdi çevremizdekiler gelmek istiyor. Biraz daha süre geçip öyle mi kabul edelim kararsız kaldım siz ne yapıyorsunuz kabul ediyor musunuz? 

24 Cevaplar

0 oy
(48,392 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
kimseyle gidip gelmedim sadece annem ve kayinvalideme gitmeye başladım henüz onlar gelmedi bize kendini bilen zaten gelecek olmaz virüs bitmedi hala 
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Sadce eşimi  ailesi ve kendj ailem gelio  gecden teyzem gelmisti 
0 oy
(113 puan) tarafından
Etmeyin tabiki normal bir günde değilmiş ne yazikki.. ben etmedim açıklamada bu yönde yaptım, lütfen kırılmayan darilmayin sonrada görebilirsiniz sağlığınızdan daha önemli değil dedim
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Virüs mürüs yok gidip gelme serbest bizde kış aylarca evde perişan olduk hatta pazartesi günü ailece bahçede mantı açıcaz :D

(84 puan) tarafından
Benim kafadasin :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
İlk defa geçen arkadaşlarımız geldi çocuğuyla hiç görüşmemiştik onlar hep evdeydi işe başlayacaklar diye görüştük. Ama uzun Bi süre görüşmeyi yine. Sadece annemler geliyor. Bizde anneme ve kaynanam gile gidiyoruz
0 oy
tarafından
Benim ailem ve eşimin ailesi bile çok nadir geliolar biz hiç gitmiyoruz biraz daha beklemekte yarar var 
0 oy
tarafından
Etmedik gitmedikte canim ya insan kherseyden korkar oldu 
0 oy
tarafından
Hayır etmiyoruz 
0 oy
tarafından
Çok yakınlarımı alıyorum burda bi ara zatn vürüs bitmişti şimdi varmı bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Netim. Hayır. Evladım var canım var kaybetme riskine giremem. 
0 oy
tarafından
Yoo saolsun etrafimda da geliyim diyen insanlar yoklar:)
0 oy
tarafından
Benim ailem kaynım gil bi de kaynana gelip gidiyoruz o kadar 
0 oy
(901 puan) tarafından
Geln giden bitmez bende gidiyorum da geliyorlarda allaha emanet ölüm gelecek se bahanesiz olmaz takdir Allah'a ait
(48,392 puan) tarafından
iste bu zihniyet yüzünden toparlanamaz bu ülke. sorun sadece ölmek mi tutku sendrn birine gecti yada birinden sana ölmedin ama hastanede cekiyosun bebegin evde seni arıyor yada bebeğine gecti ne kadar rahatsiniz ya
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Valla bize sanki virüs hiç uğramamis gibi gelen de var bizde gidiyoruz tabi önlem alarak 
0 oy
tarafından
Misafir kabul etmiyorum gitmiyorumda sadece annemler ve kaynanamgil geliyo yada biz gidiyoruz 

Ama komsular kapiya dayandi artik gelelim musaitsen demiyolar gelcez diyolar dogum yaptim 3 aydir kabul etmiyosum simdi zorda kaldm da ne zaman gelcekler belli degil 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kabuk etmedim etmem de şanırım sonuçta eve gelince hep maske ile oturmayacaklar gelenler korkuyorum hala 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Eltime gittik ramazan son günü davet etti .... Çok gitmek istemedim ama kaynimin fabrikada hiç vaka çıkmadı iyilerde bizde onu göz önüne aldık gittik
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hayr canm etmiyorum 
0 oy
tarafından

Bizim burda gelen giden ho ho :) :) 

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Dün akşam ilk defa ablamlarla, annemlerle kardeşime yemeğe gittik.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 702 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 787 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 731 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 606 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,766 cevap

34,710 kullanıcı

...