0 oy
836 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Kısa kesmeye  calısıcam  canlarım  acılan postlardan  için bir tuaf  oldu paylaşmak  istedim  

16 yaşındaydım  hayatının değiştiği   zaman  

Annesi beni görmüş  beğenmiş  haberim bile yok  arkabayiz  eşimle  3. Dereceden  

Görücü  usulü  evlendik  görür  görmez  çok beğendim  eşini  nişanlandık  sona bana 3 sene birlikte olduğu  bir kız olduğunu  ama anne ve babasının  istemediğini  söyledi  

Şimdiki aklım olsa acılarım  kangiren olmadan keser atardım  ama benimle  eski duygularını paylaştı  zannettim  meğerse  hiç unutmamış  sevdiği  kızı 

Evlendikten  sonra onun acısı ile sanırım  ne dayakrlar  yedim  ne acılar  çektim her defasında  seni ben istemedim  ANNEM  babam istedi  dedi ama is işten gecmistu

Oğlum  doğmuştu  ve bu böyle hep devam etti ama ben ilk baştan beri kabul  ettim  kaderime  azı olmayı  

Hic sevmedi  beni  hep kusur aradı  ne kadar güzel olursan  ol kalbinde yatan güzel olmayınca  göze battım  

31 yaşındayım   düşünüyorum  da hiç hayatımdan tat almamışım  hep acı çekmişim bazen kendime çok açıyorum  oturup  salya sümük  ağlıyorum  ağla  çünkü  senden başka kimse sana acımadı  diyorum  

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Desene yaşanan herşeyin FATURASİ sana kesildi ...

Suçun yokken suçlu oldun 

Kabahatin yokken kabahtli ciktin ,

Sen severken , ama o başkasını dusundu ..

Ve sen onu mutlu etmeye calisirken o hep seni mutsuz etmek için ugrasti ...

Yazıklar olsun onaaa ve sana kurban olsun inşallah ... 

Senin gibi temiz ve naif bir kadını o hakketmedi ...

(396 puan) tarafından
Tam da yazmak istediklerime tercüman oldun
-Reklam-
+3 oy
(7,441 puan) tarafından
Benim anlamadığım bu adam seni baştan sevmemiş zaten nasıl aynı yatağa girip bı ilişki yaşamış insan sevmedi bir insana dokunmaz bu tamamen hayvanı birşey bide üstüne çocuk yapacak kadar yani senin hiç bir suçun yokki canım sevmiyorsa bunu baştan söyleyecek sevmiyorsa sadece ihityaci içinde birşey yapmayacak o zaman 
(9,161 puan) tarafından
Hemde yanlış bilmiyorsam 4 çocuğu var :/ uzucu
(7,441 puan) tarafından
Gerçekten yorumsuz birşey diyemiyorum
+1 oy
tarafından

Kuzum benim ya:'( Allah yardımcın olsu. Senin suçun yok kocan olacak adamın suçu başkasını seviyordu niye evlendi. Allahım yardım etsin sana çok zor bir durum çok kötü :( hepimiz bir çok şeye katlanıyoruz geçer düzelir diyoruz ama öyle olmuyor olan bize oluyor. Erkekler kadınların tırnağı kadar düşünceli olsa keske:(

+1 oy
(3,769 puan) tarafından

GENÇLIGIMI GERI VERSELER BU KEEZ EN ÇOK KENDIMI SEVERIMMM. 

0 oy
(12,510 puan) tarafından

Of ya :( cok kötü oldum suan İnsallah hersey düzelir :(

0 oy
(471 puan) tarafından
Senin bi suçun yok esin kabul etmeseydi bekar kalsaydı. Ama yediğin dayaklara susmussan en büyük suçlu sensin.  Kaç yıl geçmiş böyle gelmiş böyle gidecek senin de hayatını değiştirmeye niyetin yok. Yapacak ve dicek hiçbir sey yok. 
(12,264 puan) tarafından
Babama hiç  söylemedim  dayak  yediğimi  babam yapardı  ne yapsa  babam da ahmetli oldu kimse benim için birşey yapamaz artik
(29 puan) tarafından
Cnm hala uygulamayı kullanıyorsan bana cvp verirmisin
0 oy
tarafından
Tabikide senin bi suçun yok canım sonuçta istemiyorsa sevmiyorsa seni evlenmeseydi o kadar çok seviyorsa o kızı arkasında durup onunla evlenseydi zaten eminimki senin eşinin ki sevgi değil eğer sevseydi o kızı anne babasını karşısına alır o kızla evlenirdi her ne olursa olsun hani o kız şimdi ulaşılnaadık oluyor ya elde edememiş oluyor ya o yüzden aklından çıkaramıyordur onla bile evlenseydi eminimki onunda canını çok açtırdı döverdi bile o eşinin içinde varmış canım sıkma canını bunca yıl dayanmışsın bundan sonrada dayınırsın Rabbim sana bunun sabrını verirdi inşallah :) 
0 oy
tarafından

Yıllarını vermişsin bacım bu saaten sonra neyi değiştirmeyi düşünüyosun. 

0 oy
tarafından
Çok üzüldm ya ne vicdansız Bi adam 
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Kaderine sebep olanlar ile yizlesecegin zaman asla affetmez hiç birini 
0 oy
tarafından
Canim çok üzüldüm ama böyle evliliğe nasıl devam ediyorsun sevmeyen bir insanla yaşamaktan yalnız yaşamak daha iyi 
0 oy
tarafından

Elinden geliyorsa sana yaptıklarına karşı sende ona karşı gel bir çocuğun var sabır et öteki tarafta hesaplasirsin zaten herseye yuvani dagitma

0 oy
(151 puan) tarafından
Senin ne suçun var cnm mademki istemiyordu evlenmeseydi böyle şeylere çok karşıyım sevdiği vardı senin hayatını niye mahvetti Allah senin hakkını ondan sorar ya evlenmeseydi yada sevdiğini alsaydı senin günahın ne 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
evlenmeseymis o zaman surekli kafana kakmak için yüzüne sürekli bunları soylemek icin mi evlenmis hadi zorla evlendi diyelim hic sevmediği bir insanin yatagina nasil girmis kadinlik beklerken sever ama ailesi bilmiyor mu cektigin cileyi
0 oy
(605 puan) tarafından
Aaa bende küçüksün sandım baya ablaaa 31 yaşındaymışsın iyi çekmişsin valla :(
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Cok zor durum yaa
0 oy
tarafından
Gecmisinde uzun sureli iliski yasamis adamlarla evlenmek en en buyuk hata.Bile bile ewlenmicektin canm.Unutursun sanarsın unutamaz.O bile unuttu zanneder unutamaz.Esin hakli deil kesinlikle unutamasa bile sana kotu davranma gibi bi hakki yok.Sunger cekmeliydi yeni yuva kuruosa.Zor bi durum boşwer kac yıl olmus uzme kendini.
0 oy
tarafından

Offf ya kıyamam üzüldüm :ermm: bende öyle bir evliliğin eşiğinden döndüm. Nişanlı iken anlattı bende araştırdım sonra baktım belli bu adam adam değil o an da bitirdim herşeyi oda gitti kavuştu sevgilisine şerefsizler madem sevmezsiniz başkasında aklınız ne diye başkarının hayatını mahvedersiniz ki Allah ıslah etsin :(

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ayy canim senin suyun yok .. bundan sonrasi var Masimdi aglama güclü ol:) Allaha emanet ol ♡
0 oy
tarafından

Aglama canim neden agliyosun ki senin bi sucun gunahin yok yapacak biseyinde yok napican aklinin icine girip gecmisini silemezsin ki oda senin imtahaninmis birak sevmesin gül gibi evlatlarin var onlarin sevgisi dunyalara bedel 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 326 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,412 göst.
0 oy
8 cevap 521 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 573 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu