0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz anne ve babasına para verir mi ve size söyler mi

Bizde verir ama yarısını zor bilirim birde onların evine bize giren paradan çok daha fazlası giriyor ama eşim hala verir 

24 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Bnm eşimde verir ama karişmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vermez kayınpederimden ister o eşime verir bazen kardeşine yollar okuyor diye onu da sorar yollayayım mı diye 
tarafından
Benimkide bana sormaz ben iş biter agzilarindan kaçırırlar öyle duyarım
tarafından
Işte herkes ailesinden ne görürse öyle davranıyor benim kayınpederim de böyle her şeye kaynanamla ortak karar verirler eşim de öyle görmüş ailesinden
tarafından
Kiz benim  ki gözümun önünde  veriyor sormadan al anne yanında   kalsin diyor bana da para lazim mi sana doye soruyor
tarafından
Sen de iste direkt eşinden şu kadar lazım diye acimican valla ben akıllandım artık biz yemezsek ailelerine yediriyorlar ben de yedirecek para bırakmıyorum artık
tarafından
Ay bu süperdi  yeminle  haklısın
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Biz alıoz :) yani alıoz derken pazara gideriz bizede yaparlar bazen eşim bişiler alır kayınvaldem verr parasını saolsunlar k3ndi ailemde bana bişiler alır babam her gttiğimde 100 lira verir
tarafından
Yok cnm nerde biizmkiler borç yapar eşim ödeme telaşına düşer kendine neyse
(1,455 puan) tarafından
Yok çok şükür ya belkide tek oğlan ondan böyle
0 oy
tarafından
Veriyor helal etmiyorum ama 
tarafından
Senden müsade alıyor mu verirken
tarafından
Yo haberim olmuyor sonradan görüp duyuyorum helal etmiyorum etmem de benden izin almadan benim rizkimi ona buna yediremez ailesi de olsa
tarafından
Sende bendensin
0 oy
tarafından
Eşim her evden çıktığında  anasına  para verir.  Biraz sinir bozucu bana da toplu verir. Oruspu kaynanamin  parasi benimkinin  3 kati olur ama toplu vermediği  için  ismi olmaz ama bana gelince  ne yaptın  o parayı  derler 
tarafından
Daha birde hesap sorarlar
tarafından
He valla  kaynanam geçen  bana diyor ki sen o 500 lirayı  naptın  hic bişey  diyemedim ters cevap verecektim  ama kendisi  biraz tirlak  o yüzden  cevap vermedim ama içimde  koca bi ağrı  oldu
0 oy
tarafından
Vermez mi annesi babası haftalık pazar parası 100 lira 

Günlük annesine 20 lira bırakıyor ihtiyacını alsın diye versin de zaten Allah eşime eşim bizlere çok şükür ☺️❤
tarafından
İhtiyaçları varsa versin de cnm benim gibi olana ne demeli ')
tarafından
Senin neyin var ki tatlım
tarafından
Asgari ücretle geçiniyoz cnm onlar bizden fazla alıyor maaşı hala şuraya borç buraya borç diyip duruyolar
tarafından
Canım eve giren para çok olsun az olsun ama anne babası var ki veriyo seni aç açıkta bırakmıyorsa annesi babası müsade et versin evladın parası daha tatlıdır harcarken gurur duyar ailesi ❤☺️
0 oy
tarafından

Kayınpederim ölmüş kaynanam da emekli eşinden dolayı genelde biz ondan alırız :D eşim bi yolunu bulup alır

Eşim verse dahi almaz ben bişey istesem eşimden oğlanın parası yok al bende var götür yap der ahahaha

Bende bildiğim için genelde yanında ararım eşimi :woot:

0 oy
tarafından
Gittiğimiz zaman sebze meyve vs marketini görüyor. Bide harçlık veriyor. 
0 oy
(120,149 puan) tarafından

Benimki bayagi pinti hayatta vermez :D

0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kız o değilde ismine baktım da ne güzelmiş ismin :Dahajajajjsjsjajshsh

Eşim para vermiyor diye biliyorum canım çünkü borç ödüyor maaşı çok iyi aslında ama arsa felan aldı onunla uğraşıyor şu an.

tarafından
Oğlum var kız analarina duyrulur ahahah ;)
0 oy
(255 puan) tarafından
Verirse söyler ama ben zaten hep derim kardeşi ticarete girdi sor bakalm para lazmmı die. Zaten o da hep düşünür. Benim anneme verir. Eli açıktır o konuda. Bende hiç sakınmam
0 oy
(738 puan) tarafından
Verirse bana söyler ama benden gizli veriyosa da haberim yok duysam kızarım ama eşim kendisi görevde olduğu için annesine para verir karıma iyi bakın falan diye ama burda olsa zirnik koklatmazdi
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bizim ki veriri ama nadir çünkü işleri birken olan paranın hepsi ne el koyuyolardı zaten
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Eşim vermez ama neye ihtiyaçları olursa alır ucuz pahalı demez alır. Kayınbabam kaynanama ayda 2 bin tl maaş verir ayrıca kayınbabamın da maaşı var ona rağmen oğulları evin ihtiyaçlarını karşılar. Kaynım birşey alırsa kaynanam parasını verir ama eşim alırsa vermez zorlar eşimi parayı kabul etmesi için ama eşim kabul etmez çünkü kaynanam dilinin ucuyla zorlar içten değil 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Annesine kız kardeşi bekar verir oda benim söylememle, muhtaç değiller diyor olsun diyorum gönlü hoş olur 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Annesine aasla vermez ama babasına verir hiç karışmam bazen ben hatirlatirim babaya harçlık verdin mi diye babasına çok düşkün. Benimde babasına değer vermem onu daha çok mutlu ediyor 
0 oy
tarafından

Yok kuzum vermez versede haberim olur :happy:

0 oy
(3,754 puan) tarafından
Hayır vermez Bi tek aylık Bi ödeme yapılıyor bankaya ortak o u veririz başka yok cnm vermez verse bile önce izin alır :) :) 
0 oy
(48,996 puan) tarafından
vermiyor sadece alisveris yaparken indirimli bisey olursa onlarada aliyoruz parasini veriyo ama baska seyde fazla fazla cikartiyo :)
0 oy
tarafından
Benimki önce kendi karnını doyursun sonra anne babasına baksın hjhjhjhj

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 954 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 541 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Melek mina (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.