0 oy
631 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar benim  halamin gelini benim adima dedikodu yapıyormuş  benim kualgima yeni geldi esim is yerinde kopurdu ben nurda kopurdum nisanliyken benim adima laf cikardi ben kayseride evlendim dugunumden 2 ay once nisanliyken yani naciye evlendi dugunu istanbulda oldu kendi evinde yaisyor diye laf cikardi  buyuk diye sustum ben 2. Oldu baska bi konu hamildymis diye ama hamile degildim o zamanlar dugunden 2 gun sonra boyle laf atmis sonra simdi 4 aylik hamileyim cinsiyeti daha ogrenemedim hastneye gidemedim simdi de bu lafi yaymis naciyenin oglu olacakmis ikizmis diye oyle bisey yok laf olsun torba dolsun diye ben bu kadina napayim ve kuzenimin esi bunu yapan kisi benden yasca da buyuk napayim brn buna kafayi yedim ya lafi duyar duymaz aglamya basladim esim diyod onalrla konusma ben zaten konuşmuyorum  biraz uzun oldu hakkinizi helal edin

16 Cevaplar

0 oy
(4,102 puan) tarafından

Seni kiskanip cekemiyodur boylelerinden uzak durmak en iyisi:angry:

tarafından
Ya yasi gecmis benim dugunmde bike benj kiskannan birisiydi ya
(4,102 puan) tarafından
Kiskancligindan iste ne yapacagini bilmyor aman esin inanmasnda iftiralarna gerisi boş
tarafından
Kiz esim istnbul dogumlu orda kimsesi yok benimde yok  dugun niye orda olshn evlendim evimde kalsam sana nee  demi ya
(4,102 puan) tarafından
Bencede kiz bazilari nasl huzur bozaym die ugrsyolar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ararim ya senin sorunun ne sürekli benim hayatım da burnun kendi hayatınla ilgilen de burnunu her yere sokma maazallah incilir bir gün derdim 
tarafından
Aradim da ogrnedkm zate  ya
tarafından
Bir kes seviyesine in canım sen bak daha yapabiliyor mu
tarafından
Kuzenim annemi aramis kizin cahil cahik konusup karima laf vermesin küçücük  bacagiyla demis aradim saydim sovdum
tarafından
Rahatla canım bırak o düşünsün sonra hatta muhattap a dahi alma bej öyle buldum çareyi
0 oy
(535 puan) tarafından
Gul gec canim boylelerine cokta yakin olma bosver kafana takma canı sıkılıyor heralde bu kişinin 
tarafından
Ya koyde yaisyor diye eziklemek istemiyorjm orasi da bi ev yuva yani
0 oy
(13,266 puan) tarafından
Arayip sen manyk misin daha ben bilmiyorm sen nerden biliysn de
tarafından
Sen sus kız sen nerden bilyin merveeeeee:))))
tarafından
Hahah cok iysiin ya surda yuzum gülüyor  ya
tarafından
Gül geç bebeğim boşver arkandan dedikodun oluyorsa onların başaramadığı şeyleri başarmışsın demektir gururlan aksine :))
tarafından
Oyoe yapacagim
(13,266 puan) tarafından
Djsjsj  senin beynine gelmisler mi sen manyak msn de onlara sjss :D
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Yani simdi belki kizacaklar bana ama bir degil iki degil surekli yapiyosa o dayagi haketmis parmaklarimi dolardim saclarina iyice bi doverdim heralde :) sonra beni dovdu diye yaysin laf :)
tarafından
Ha yakin olsa balikesir de yasiyor
(1,822 puan) tarafından
Ah naciye o zaman kuzenini arayacan karina sahip cik hakkimda surekli laf yaymasin diyecen kocasi akrisina azcik dur diyecek biraz cus desin. Ben oyle laf yaysam benim kocam sen napiyon ya ne dedikodu yapiyon baskalari hakkinda niye konusup duruyon der valla susturur beni
tarafından
Valla kendi kocamk zor ttuutum balieksire gdiyrodu
(1,822 puan) tarafından
Yani cahil insanla bas etmek zor canim ne yapacaksin. Kocani tut daha buyuk kavga cikar sen kuzenini ara o karisinin agzini kapatsin biraz. Karisinin gevsek agzini biraz sıkılasın uyarsin onu konusma bir daha diye
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canım bunlar dedikodu degil bunları soyleyen kadının akli dengesi yerinde o ne ya şizofren gibi sallıyo ara bence bi daha benim hakkimda bi yerde bisey konusma de
0 oy
tarafından
benimde cevremde var bir tane benim demedigim seyleri demisim diye dedikodu yapar esime soyledim muhattap olma seni kıskanıyor cekemiyor demisti konusma uzak dur sende 
tarafından
Oyoe yaptim valla engelledim nuamrasini sildim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
garip biri gerçekten bırak uydurmaya devam etsin kiskaniyo belliki halama söyleyebilirsin 
tarafından
Halam vefat  etti canim yasasa bunu yapamazdi kkmse
(1,908 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Bir tatlı al gönder not olarak şunu yaz Allah razı olsun sayende Allah katında yukseltim  hafiflettin beni de  :)

0 oy
(2,159 puan) tarafından

Seni kıskanıyordu çekemiyordur canım. Ne biçim insanlar ya. Düşünsene kıskançlığından kuduruyor ki bunları yapıyor

Ara hesap sor derdi neymiş amacı neymiş
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Arayıp ağzıma geleni sayardim sonra yüzüne kapatırdim bir daha da asla muhatap olmazdım
tarafından
Kuzenime saydim sayistridim da esini arasam konussam da anlamaz turk degil gozumde anlamz
(3,107 puan) tarafından
Kuzenin umarım eşini uyarir
0 oy
(127 puan) tarafından
Kesin çözüm : dedikodunu kime yaptıysa arayıp buna buna böyle demişsin diye yüzüne vuracaksın saygıyı bozmadan. Muhtemelen ben demedim etmedim diyecektir. Abla bundan önce de duydum bişey demedim ama eğer olursa aile büyüğüne söyleyeceğini söyleyeceksin. O da bir daha konuşmaycak. Yüzüne vurup yüzleştirmezsen devam eder ve net sert konuşacaksın cesaret alamayacak
0 oy
(23 puan) tarafından
Canim bizdede ayni durumlar oldu cekemedikleri icin yapiyorlar ben anneme soyledim annem hepsine ayari cekti seninde annen varsa kizsin ayari ceksin daha da konismasinlar
0 oy
tarafından
Bunları ne yapsan da susmazlar fitne fesat peşinde kosuyrlar aynısını banada yaptılar . Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından

En kısası hallani yada hallanin kocasını arayacaksın durumu anlatacaksın 

O gelinede gereken cvbi vereceksin yerine oturacak 

0 oy
tarafından
Ahhh canim bunlar ne ki benim hakkimda yapilanlari duysan çıldırırdn o.....pu bile dediler sırf dedikodularina malzeme olsun diye evden çıkmadigim halde beni dışarda görüp kaynanama yetistirenler allaha havale olsun hepsi bosver

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 256 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 444 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 344 göst.
15 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 318 göst.