0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Ya bu zamanda bana tutturmus 15 nisanda bu evi bosaltmamiz gerek lojman cikti bize diyor tamam iyi hos ciktida ben bu durumda bu zamanda nasil ev tasiyacagim zaten evimizde karantina belirledik kendimize bi de ev tasima nerden cikti hadi bi de neyine guvenio ev sahibine soyledin biz 15inde evden cikicaz diye ya insaf yani ne olurdu az bekleyeydin tamam lojman ucuz kirasi ama az disini sıksaydın yaa oturdugumuz evin kirasini vermek istemiyormus ayin 15 inde doluyor o gu  cikalim lojmana yani para sıkintimizda yok kendine eglence ariyor.Koli getircem diaardan oyle yada biyle bu evi 2 hafyaya toplu bulayim diyor ben daha disardan ekmek dahi almiyorum tedbir edip bu ev tasiyip hamal tutup disardan pis kolileri getirip bana eziyet ettircek hava buz gibi burda vallahi cildircam yaaa bebegim 8 aylık Allahim bu bana nerden geldi anlamadım...ya zaten zor donemdeyiz biliyorsunuz bu derdi basima koydu benim gogsumun ortasi daraliyor aglamak geliyir hep icimden bunalim geciriyorum ya sabah uyaniyorum cay koyuyorum kahvalti icin evi toplamaya basla ne duruyorsun diyo ya biraz bekle korona var disari dahi cikilmiyor diyorum ilk sen geberirsin insallah diyor koronadan bu adama dunya bela ediyorum icimden tutamiyorum kendimi

4 Cevaplar

+1 oy
(471 puan) tarafından
Canım esin kararını vermiş ev sahibine de demiş demek. boşuna canını sıkma olan olmuş. Topla eşyani taşınmaya bak boşuna evde huzursuzluk çıkarma. Yani zararı size. Baksana adamın vazgececegi yok.
(1,567 puan) tarafından
Aynen olan olmus vardr bi hayir
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah bu kimin kimden once geberecegini bilemeyiz. 

Kendi gebermesinde..
0 oy
(103 puan) tarafından
Ailen yakınsa al çocuğunu git onlara.  O taşısın evi dezenfekte etsin sonra sen git. Yapmıyorsa da gitme sen de yapma. Bir sürü kişi eve girecek. Virüs ortalıkta kol geziyor. Tedbiri bırakmamak lazım.
0 oy
tarafından
Demekki ev sahibine demis canim sana yardim edicek biri varsa çağır gelsin topla evi sende herşey olacağına varir yanında sirkeli su bulundur eline geçeni silersin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 437 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,100 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 654 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 240 göst.