0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Az önce kaynanamla konuştum ben uyurken aramış niye açmıyorsun diyor dedim hem kontörüm yok hemde uyuyordum diyor, acaba gelmesem mi sizin mahallede vaka var demeye kalmadan, sen gelmezsen kayınbaban gelip getirecek bak ha dedi ya çıldırdımmmmmmmmmmmmmmmmm, paramedikte kuzenim var o Adana'da bide kaynananda 12 vaka aldık dedi, ha bire çağırıyorlar ve zorla hasta etmek ister gibi, annemde dışarı çıkmıyorum gayet iyiyim annem bizi hastada etmiyor onlar Annemde kalıyorum diye kıskançlığından hasetliğinden öyle yapıyor, hem hamileyim hemde 1.5 yaşında oğlum var, gitseydim Bingöl'e evime artık kurtulurdum

14 Cevaplar

+1 oy
(4,101 puan) tarafından

:angry: ne kiskanc insanlar var yabi rahat birakin insani yüssuzler

-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yok diyemiyo isen gelsin alsın kahinbaban git bunlar susmayacak çünkü 
tarafından
Diyecektim kayınbabam gelip beni alacakmış mahaleyye götürecek, evime gitsem keşke bingöl'e
(12,777 puan) tarafından
Eşinle Bi konuş ama gitmesen de işte çocuğu göstermiyor vs der cnm ne yapacan bosver sen hijyene dikkat et kaç gün lal yada dur diyorlar
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ee söylesene sende dışarı çıkmıyoruz biz gelmekte istemiyorm diye 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Eşini arasan da o annesigille konuşsa yine mı ısrar ederler 
0 oy
(2,654 puan) tarafından
Hayret birşey ya nasıl insanlar bunlar mecbur gideceksiniz dşkkat edin Allah korusun 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
ya canim gelmiyorum korkuyorum de olsun bitsin . oyle kararli soyle ki israr edemesinler. 
0 oy
(49 puan) tarafından
Kaynana degilmi senin canınımi düşüncek kendine hizmet için bekliyordur kesin çok sevip ozlediginden değil. Yaşları yokmu kendileri içinde korkmuyorlar demekki benim annem.kimseyi almiyo kimseye de gitmiyo
0 oy
tarafından
Hayır de kapat suratlarina aman neymiş bunlar böyle 
0 oy
(887 puan) tarafından
Otur evinde gitme hicbyere kuserlersede kussunler adananin neresinden cikmis cnm 12 vaka .
0 oy
(471 puan) tarafından
Keşke hastalik ilk çıktığında gitmeseydin memlekete. Bende İstanbulda oturuyorum annem gil hatayda oğlumun doğum gününü orda yapacaktım. Ama ilk vakayı duyduğum gün gitmeme kararı aldım. Evimdeyim kafam rahat. İnsanın evi gibisi yok. 
0 oy
(116 puan) tarafından
İnsanlar böyle işte canım kendi kızları gelse aylarca göndermezler. Onların büyükleri çağırınca kötü olur. Benim annemlerle aram 5 dk yürüyerek ona bile kurban bayramından beri 2 defa gidebildim. Akşam ezan okunurken gidiyorum sabah 10 da gel diye tenbihliyorlar hemen. Gitmezsem arayıp misafir geldi falan diye yalan uydurup çağırıyorlar
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Söyle de.. Uzmanlar dışarı cıkmadan 15gün evde bekleyin.. Hasta olmazsınız cıkıyor lar.. Size varsa bulaştırmak istemiyorum.. Yada sizde varsa bana.. Anlayın bir zahmed.. 40bin insan öldü bir kendinize gelin de.. Ah ah sinir oluyorum bende ne zaman annemlere gitsem kayınvalidem le bçkayınbabamon yüzü düşer.. Ya sanki insan ırkından degiliz de gelin ırkındanız.. Tek insan evladı ogulları kendi kızları biz ailemizi özleyemeyiz.. Sinir oluyorum 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
esin nerde o arasin konussun
0 oy
tarafından
Yok demeyi bileceksin canım gerekiyorsa ben gelmek istemiyorum de kapat 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 449 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.