0 oy
3,109 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Şuan oğlum yanımda uyuyo ve benim size anlatmak istediklerim var şimdiye kadar hepinizin sorularına sadece okuyucu oldum nerdeyse hepinizi uzaktan tanıyorum yaşadıklarımı samimiyetsiz yakınlarıma anlatmak yerine size anlatan istedim 

18 yaşında eşimle tanıştık 5 ay sonunda nişanlandık 6 ay nişanlı kaldık ve evlendik birbirimizi çok seviyorduk bi aile olmak istedik ve 1 ay sonunda hamile kaldım.

Ikimiz de çok mutluyduk bi bebeğimiz olucaktı, hemen hayal kurmaya başladık bebeğimize alacaklarımızı bebeğimizle yasayacklarimizi o zamanlar bu günleri tahmin bile etmemiştik .

Ve sonunda cinsiyetini de öğrenmiştik bebeğimizin bi oğlumuz olucaktı eşim o kadar çok sevinmişti ki mesleğini bile seçmişti oğlunun ,öğrenince hemen hazırlıklara başladık beşiğini seçtik, kıyafetlerini seçtik hatta eşimle birlikte süslerini bile almıştık. 

Eşim oğlunun adını bile seçmişti ilk defa baba olacağı için hislerini tarif edemiyordu .

Ve bi gün ,annesi ve kardeşi bizim mutluluğumuzu bozmak için aramıza girdiler benim yanımda eşime benle ilgili öyle şeyler söylüyorlardı ki.

Esime onların doğru olmadığını anlatmak için çok uğraştım başta bana güveniyordu . Ta ki annesi bana iftira atana kadar ne kadar uğraşsam da yuvamı dağılmaktan koruyamamıştım .

En sonunda babam yaptıklarına razı gelmeyip beni götürmüştü .

Baba evine geldiğimde beş buçuk aylık hamileydim.

Eşimle yine konuşmaya devam ettik tekrar bir araya gelmemiz için çok uğraştım ama eşim o kadar çok değişmişti ki birden onu tanıyamıyordum bile.

Yine de oğlumuz doğunca eşim dayanamaz ogluna ve eskisi gibi mutlu oluruz diye dusunuyordum .

Sonunda oğlum doğdu, anne oldum ama bir yanım yarımdı. Yanımda oğlumun babası yoktu yanlız çaresiz bi anne olmuştum. 

Oysa böyle olmayacaktı eşim oğlumla bizi bekleyecekti sabırsızlıkla birlikte üçümüz donucektik evimize .

Ama oğlumla birlikte baba evine dönmüştüm hastaneden , eve geldigimizde oğlumuzu özenerek seçtiğimiz beşiğinde yatiricaktik . Ama çaresizce bulduğum ilk yere yatırmıştım oğlumu 

Eşim de nen bunlari yaşarken sadece doğduktan sonra 1 defa gördü oğlunu ve birdaha ne aradı ne sordu şimdi oğlum 73 günlük. 

Nerde o hevesli babası oğlumla hayaller kuran babası 

Annesi ve kardeşi onu elimizden aldı beni yarım oğlumu babasız bıraktılar.

Şuan eşimi çok özlüyorum, mutlu günlerimizi çok özlüyorum, hayattan hiç tat almıyorum. 

Oğlumun doğmasına bile yarim yamalak sevinebildim 

Rabbim hepinizin yuvasına huzur versin .hiç biriniz yarim kalmayın. Rabbim eşlerinizi başınızdan eksik etmesin .

Şimdi tek bir dileğim var beni yarim oğlumu babasız bırakan kardeşi suan hamile benim eşim onlar yüzünden yavrusunu 1 kere kucağına alabildi . Rabbim ona da kucağına almayı nasip etmesin benim yavrum burda nasıl ağlarsa baba diye bizi bu hale getiren annesiyle kardeşi de evlat diye ağlasınlar inşallah. 

Benim oğlum bunları hakedicek hic bisey yapmadı Rabbim yanlarına bırakmasın. 

Size edeceğim en güzel dua Rabbim mutluluğunuzu daim etsin hickimse bozamasın. 

Umarım beni yanlış anlamazsınız.

29 Cevaplar

0 oy
(116 puan) tarafından

Boğazım düğümlendi.. yıktın beni be bacım. Ne demek bir erkek evlâdın babadan ayrı büyümesi. Onun ilk hallerini görmemesi kokusunu içine çekmemesi .. işten gelmek için saat sayması eve koşarak gelmesi gerekirken neden yuvasını bozar bi insan. Ne demek ya. Biri 15 aylık biri 1 aylık 2 oğlum var buyuk oglum aksama kadar baba diye dolanir evde babasini arar rabbim anadan babadan ayrı büyütmesin kuzularımızı tez kavuş esine insallah... benimde iki hamileligimde de kavga edip anneme gittiğim oldu ama hep sonunda dayanamadık gene birbirimizi bulduk taş catlasın 3 gün durabildik ne demek 73 gün ya. Hele 2.hamileligimde büyük oglum 5 aylıktı daha onuda alıp anneme gitmistim, eşim ilk günün akşamı uyuyamadım diyor oğlum burnunda tütmüş. Çok kötü oldum:( 

(86 puan) tarafından
Rabbim yuvanıza huzur versin canım.
Oğlum yeni yeni gülmeye başladı o her güldüğünde aklıma geliyo bu günleri beraber yaşamamız gerekiyordu oysa
(116 puan) tarafından
Çok pişman olucak :( nerede şimdi
(86 puan) tarafından
Ben oğlumu büyütüyorum oda kardeşini gezdiriyo
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Senin yasadiklarini yasayan o kdr cok kisi varki kuzum benim yuvamda yıkıldı boyle insanlar yüzünde senin bebegin yaninda ben evlatlarimin kokusuna hasretim simdi ikinci evliligimi yaptim hamileyim herseyden o kdr korkuyorumki kotu bisey olucak diye kuzum insallah inan suan Rabbimden senin icin onu diledim insallah duzelir esin biseylerin farkina varirda duzeltir herseyi o bebekte babasindan uzak kalmaz Rabbim hicbir cocugu annesiz babasiz birakmasin Rabbim yuva yikaninda yuvasinda huzur vermesin insallah
(86 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım seninde inşallah bundan sonra çok mutlu olursun
0 oy
tarafından
İcim cok kotu oldu okurken Allahm hayirlisini yazsn ama beddua etme seni eninde sonunda bulur 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canımm nasıl üzüldüm anlatamam Allah büyük ya herkes ettiğini er yada geç yaşayacak o kadar üzüldüm ki şuan Allah gün yüzü göstermez onlara umarım 
0 oy
(190 puan) tarafından
Öncelikle yuvanizi yikanlardan rabbim hiç bu zaman razi olmasın onlardan sen gönlünü ferah tut bacım yuva yikanin yuvası hiç bu zaman olmaz onlar nasıl can verecek ben çok merak ediyorum rabbim burunlarından fıtıl fitil getirsin inşallah merhametsiz vicdansizlar eşiniz sizi o kadar sevmesine rağmen nasılda kalkar eşine degilde annesine bacisina inanır bide hamile karısını nasıl bırakabilir 
0 oy
(373 puan) tarafından

Alllah yardimcin olsun.:(:'(kayinvalidenle gorumcenin allah belasini versin.biz azerilerin bir sozu var bedbext edib xoşbext olan yoxdu.(mutsuz edib mutlu olan yok)

0 oy
(3,696 puan) tarafından
Ah canım yaaa :(( Hadi sana karşı değişti o .... annesi yüzünden ama bi baba evladını nasıl özlemez aklım almıyor Allah kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin.. Inşallah tekrar eski haline döner eşin ve eskisi gibi olursunuz ne diyeyim ki...
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Okurken tüykerim diken diken oldu gözlerim doldu bi hayat nasıl darma duman olur onu okuttun bize umarım birgün buraya eski siz olduğunuzu o hayalini kurduğun 3 kişilik yuvana döndüğünü oplunu hayalini kurdupunuz beşikte uyuttuğunhzu başında sabahladığını yazarsın da bizde tebessümle okuruz gerçemten senin yazdıklarını okuyunca ne kadar boş şeylere üzülüp canımızı sıktığımızı anladım bi yuva çok zor kuruluyor emek veriliyor ama ne kadar kolay yıkılabiliyor o nasıl bi anne ki oğlunun mutsuzluğuna sebep oldu nasıl vijdanı var ki o yavrucağızı babasız bırakmış Allah sana sabur versin umarım güzel günleri görürsün şuan sana bol bol dua edicem :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 3,806 göst.
21 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 295 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,991 puan) tarafından soruldu

396,265 soru

11,854,031 cevap

35,947 kullanıcı

...