0 oy
3,751 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşimle ilk kez üç yıl önce bugün saat 17:00de buluştuk. Kapı çalıyor komşuluk yok başkasıdır çalar gider diye kalkmadım. Camdan baktım kimse yok geri yattım ısrarla çalınca ee açayım da gitsin dedim meğer bugünün anısına çiçek yollamış işin kötüsü benim ilk tepkim bugünün anlam ve önemi ne ki diye mesaj atmam:ermm: Allaha şükür bugunde odunluğumuzdan taviz vermedik:D

8 Cevaplar

0 oy
(1,082 puan) tarafından
Masallah Allah mutlulugunuzu daim etsin
tarafından
Amin hepimizin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Maşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin 
tarafından
Amin hepimizin inşallah
0 oy
(274 puan) tarafından

Ahahaha bi an kendimi buldum bak esim 1 kez cicek aldi ben istemem cicek almasini cunku...adam adimi soyledi abi benimde cicek bana degildir dedim abla soy adi sana ait degilmi dedi evet ama esim cicek almaz bana dedim adamın yuz ifadesi unutmam :D  ama tabi aldim cicegi direk msj su oldu hayirdir paran cok galiba 3 gun sonra atcam zaten niye cicek aldinki dedim :D ben olsam bidaha cicek ismi soylemem bile Rabbim daim etsin <3

tarafından
Ben de hiç sevmem böyle çiçek böcek işlerini...... Allah razı olsun yine de:D amin hepimizin daim olsun inşallah ❤️
0 oy
tarafından
ALLAH iyiliğini versin  rabbim mutluluğunuzu daim etsin maşallah size 
tarafından
Amiiin hepimizin daim olsun insallah
0 oy
tarafından
MasaAllah Allah muhabbetinizi daim etsin kuzum
tarafından
Teşekkür ederim amin hepimizin mutluluğu daim olsun inşalllah
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allahim bnde böyle günlerim kutlansin istiyorum yeter ki kutlasn bn odunluk yapmam :D amin maşallah kuzu size
tarafından
İnsallah kutlanır❤️
0 oy
(659 puan) tarafından

Bizimde din evlilik yıl dönumuydu esim cicek yoladi yanllis getirmişsiniz deyip geri yoladim esim akşam gelince getirmis çicegi milletin karisi romantik kocasi odun bizimki koca romantik ben odun :D  maşallah sizede rabim daimi etsin ♡♡

tarafından
Amin hepimizin inşaallah❤️
0 oy
(2,121 puan) tarafından
:D aferim maşallah sana 
tarafından
Karaktersiz yazınca bilerek yazdın sandım
tarafından
Baya karaktersiz diyosun diye
(2,121 puan) tarafından
Yok anam yok niye öyle diyim ki sana 12 karakter olmazsa paylaşmıyor illa 12 iki karakteri gececek bizde sitem amaclı 12 karaktersiz 12 karakter şeysi der dururuz bu yüzden
tarafından
Anladım kusura bakma o zaman:D
(2,121 puan) tarafından
:D sorun değil

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 3,067 göst.
22 Mart 2019 Aile kategorisinde Tuğramın Annesi (86 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 2,193 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 275 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...