0 oy
529 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,556 puan) tarafından

Hamile olanlar vardır die dusunen yok :angry:

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hamileden önce alamiyanlar var yani. 
(1,556 puan) tarafından
Haklısın arkadaşım öncelik o tabi ama hamilelerde var tabi bukdr dusuncesizlik olmaz
tarafından
Sorma bende çok kiziyorum hamileliğimin 3. Ayında yine hamile olan bir arkadaşım whatsaptan birsuru yiycekler paylasmış işte beş çayı gibi kalkıp yapicak hiç halim yoktu suyu zor içiyordum. Çok sinirlenmiştim mesela.
-Reklam-
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Valla ben kızımla bir seyler yapiyrsm kırk yılda bir koyarım bugün mesela koydum ve öyle hamile yakınım olmadığı için dikkat ederek whatsapta elti var hamile sırf o görmesin diye de oraya atmadım.genellememek lazım yani arada insan sunum yapıyor heves ediyor atıyor ama her gün yediğini içtiğini düşünmeden atan insana bende sınır oluyrm düşüncesiz buluyrm özellikle instagramda var 
(1,556 puan) tarafından
Ya arada bı olurda şimdi insanlar evde die çoğu yaptığını pişirdiğini paylaşıyor yazık günah yani
(1,071 puan) tarafından
Aynen benim tanidigimda var öyle önceden gittiği yerde yediklerini atıyordu şimdi evde çok düşüncesizlik ayıp yani o
0 oy
(2,860 puan) tarafından
alan var alamayan var ve herkes ne kadar aserın gırmesın dıye yazsada nefsıne yenık düşüp gırıyoruz 
(1,556 puan) tarafından
Ay dün bı arkadaş erik paylaşmış yemin ederim avucumun içini yaladım
(2,860 puan) tarafından
İşte ben hıc paylaşmadım paylaşmamda bende afedersın ama çağla gördüm aşırı istedı cnm
0 oy
tarafından
Canım benim girme ozaman yazıyorlar zaten hamile olan girmesin deye
(1,556 puan) tarafından
Ben burda hiç öyle pek denk gelmedim ama Instagram ve Facebook'ta çok karşılaşıyorum ya tariften alıp verirken kimse ozenmezde resim atiyolar ya onu kastediyorum
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ay sorma canım kırk yılda bir bir şey becermenin verdiği mutluluk herhalde :) 
(2,548 puan) tarafından
Hahah ne güldüm ya:D
0 oy
(301 puan) tarafından
Paylaşimlarin altina bişey yazsalar hemen uzerimize atliyolar
0 oy
tarafından
Hiçbir yerde paylaşmam asla da sevmiyorum uygun da bulmuyorum alan var alamayan var hamile olan var hamile olup da alamayan var vs vs yiyorsan kendine insanlara gerek yok
0 oy
tarafından
cok haklisin ama kimseye anlatamazsin bunu malesef 
0 oy
tarafından
Bakma canim ozaman ayda yilda bisi paylasiliyo zaten basliktatada aseren girmesin yaziyo zaten 
tarafından
Kız bende karşıyım ndnse
(1,556 puan) tarafından
Ben burda zaten aseren girmesin yazılarına pek girmiyorumda Instagramda falan hikayelerde Cat die cikiyo karşına ona mani olamiyosunki
tarafından
Bakilmasin kuzum bak mesela benim bugun paylastigimi gacılar merak etti oluyomuydu diye ne guzel onlara da fikir oldu mesela saldiri yeri degilki herkes herseyi paylasiyo sonucta uyarida var girmeyin diye
tarafından
Biride yazmis ya kirkyilda bir bisi becermenin mutlulugu falan burdakiler ev hanimi evelAllah herkes herseyi yapiyo fesatlikta bu olsa gerek :)))
0 oy
tarafından
Ben vlla sinir oluyorum bı kere atanlara sözüm yok üst üste şunu yaptım yok bunu yaptım aşeren de girmesin diyorlar herkes akın ediyor o posta
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kahve hariç hicbirsey paylaşmam. Hiçte sevmem. Ama kahve paylaşmak en sevdiğim şey ;D
(1,556 puan) tarafından
Onun kokusu insanı mest ediyo anacım görselde sıkıntı yok :)
(2,575 puan) tarafından
Zaten bı vatsabim var. Başka internet sitelerini kullanmıyorum vatsapta da hamile kimse yok biliyorum çünkü
0 oy
(32 puan) tarafından
bbbbeeeeennnnnn 
0 oy
tarafından
Ben burda paylaşıyorum.  Paylasanlara da sinir olmuyorum. Görmezsin bu tür postlara olur biter. Hoc mi tv lerde karşınıza çıkmıyor arkadaşım neden yargiliyorsun şimdi sen milleti . Uzerime alınıyorum çünkü paylasanlardan biri de benim 
(1,556 puan) tarafından
Burda dip not paylasiyosunuz ama girmeyin diye yanlismiyim arkadaşım onlara lafım yok sonuçta belirtiyorsunuz çarşaf çarşaf foto paylasanlara video paylasanlara benim lafım
0 oy
(996 puan) tarafından
Bence çok yanlış bir şey çünkü göz hakkı denilen bir şey var sırf hamile olması gerekmiyor o an canın çektiyse alamıyorsa yapamıyorsa onun hakkına girmiş oluyoruz bu nefisle alakalı bir şey belki sen canın istemeyebilir ama içinde bir kalabilir yani hani kendi Arkadaş ortamın olur tarif alır verirsin öyle atabilirsin ama genel olarak atmak bana yanlış geliyor her yediğini içtiğini fotoğrafını paylaşmaya paylaşmaya gerek yok bence
(1,556 puan) tarafından
Valla hak verende var kizanda var üstüme çektim galiba bütün oklari
0 oy
tarafından
Ben been been gok gormemis gibi 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Evet canım geçen vatsaptan arkadaşın birisi yaz meyvelerini almış paylaşmış benim de uzun zamandır canımın çektiği ama bulamadığım Bi meyve vardı onuda gördüm içim gitti çok abartıyorlar bazen. 
(1,556 puan) tarafından
Ah canım yaaa ins bian önce canının çektiği şeyi bulursun
(2,159 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun:)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Aynen burda da her şey paylaşanlar var maalesef bende 1 2 kek vs paylaştım ama post sahibi görünce hemen foto sildim göz hakkı var günah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 906 göst.
0 oy
44 cevap 421 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Smyra17777 (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 166 göst.
0 oy
11 cevap 305 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Taze_anne (21 puan) tarafından soruldu

378,334 soru