0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Siz ne yapiyonuz ben  ailemi cok ozledim su an  bi tuhafim resimlerine bakib aglamak istyrm:'(

14 Cevaplar

0 oy
(119,288 puan) tarafından
Aglaa ben hergun bakip agliyom zaten
Esimden degilde ailesinden dolayi kiz cocuk parasi geliyo kuzeye 1 ayligini versen en az 6 aylik wifi faturasini öder annem oyle bisi yaparsan hakkimi helal etmem dedi elimi kolumu bagladi ama boylede olmuyo
tarafından
Sevda versen eşin bişi dermi
Daha ben demeden ödeyemezler insanlik hali bizde olmasa onlar vermiycekmi sen teklif et gonderelim dedi de benim annem istemiyo ben kuzeyin parasini veriyim dedim kabul etmiyo valla gunlerdir bunalimdayim yaa
tarafından
Eşin nekadar iyi gerçekden. Annene söyle benim kendi paramdan veriyorum böyle çok moralim bozuluyor burda kendimi strese sokuyorum de
Kiz benim anamda inat yaa asla kabul etmiyo delirtiyo beni nasilsa gelcen sık disini diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzu o başlığı deyiş 
(1,755 puan) tarafından
Seni giddi seni hemende yozuyomus ;D
tarafından
Haha men yozucuyam bilmirsen ☺ ağlama canm İnşallah bu kötü günler bitecek sebr et
0 oy
(217 puan) tarafından
Sıkılıyorum yazısını düzeltsene canım ;)
(217 puan) tarafından
Valla benim sıkılmaya vaktim olmuyor uyumayan bebek yapmışım resmen :) öte yandan ev işleri falan oturmaya vakit olmuyor ki . Ama annemleri çok özledim onlar sivasin bir köyünde şu korona yüzünden aklım onlarda her akşam görüntülü aramaya çalışıyorum
(1,755 puan) tarafından
Hahahahah bi sefere uyuyan bebek uret bizde hergun konusuruz amma yinede ozluyo insan
(217 puan) tarafından
Yok anam tövbeliyim 23 yaşında bütün devrelerim yandı bunu büyüteyim yeter :)) özler tabi anne baba bu insan görmek istiyor bak moralim bozuldu yine
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Bende cok sıkılıyorummmm 

2 sene olcak Turkiyeye gelemedim
(1,755 puan) tarafından
Nerdesinki migi sen
(3,139 puan) tarafından
Fransadayim
0 oy
tarafından
Bende cok sıkılıyorum valla ins su bela biter ya
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Aynı durumdayım.    Riskli gebelik   var diye nerdeyse 1seneye yakın gidemedim doğuma annem Ablam gelecek. 8ayima donuyom hormonlar tavan.   Çoğu şeye ağlıyorum. Rabbim inşallah doğuma kadar geçer bu illet 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bende valla aynı şehirdeyim ama virüsten gidemiyorum yasak bitsin gidicem 1 aydan fazla gitmedi m
0 oy
(13,887 puan) tarafından
sıkılmaya vaktim olmuyor hic ama ailemi ozledim cok yakinlar ama gidemiyoz
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bende çok özledim ailemi... :( annemi, babamı, kardeşlerimi :'(

0 oy
tarafından

Bende öyleyim :( arada bir gorurdum bu hastalık yüzünden goremiom da

0 oy
tarafından

Bende ailemi cok özledim :( 2 senedir göremiyorum 

0 oy
(285 puan) tarafından
Bende çok özledim gidemiyorm ailem Mersin'de annemler torununu özlemiş ve ilk kız torunu ailenin prensesi
0 oy
tarafından
Onu bnde yaptım :(( 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 459 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 344 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu

379,631 soru

11,364,334 cevap

34,841 kullanıcı

...