0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Kızlar merhaba 13 haftalık gebeyim çok şükür bı düşük tehlikem yok evi temizlemek istiyorum koltuklari camları silsem bı sıkıntı olurmu siz bu haftalarda temizlik yaptınız mı bana fikir verirmisiniz

7 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Camlari silme de koltuklari sil. Vala ben atom karınca gibiydim bna kızıyorlardı otur biraz diye.  Cam hariç her isi yaptım. Camı da kardesim yapti
(728 puan) tarafından
Maşallah canım çok şükür benimde bir sıkıntım yok ama yine de. İnsan korkuyor iste
(3,107 puan) tarafından
Bana  uzanma dediler diye camı yapmadim. Vallahi ne kadar oturursan o kadar hantallasirsin. Mumkun oldukça hareketli ol ama dikkatli ol. Ben yerimde durmadım diye erken doğum yaptım. Ama sen benim gibi abartma  :D
-Reklam-
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Yavas yavas yorulmadan yapabilirsin bigün bi yeri bi gün baska yeri o sekilde yapabilirsin yardimci olcak kimsen yokmu canim
(728 puan) tarafından
Kız kardeşim var canım oda gelecek beraber yapacaz ama her işi de ona yaptırmak istemiyorum
(17,649 puan) tarafından
Sevindim canim dikkatli ol yormadan kendini yap
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yapmasan daha iyi olur canım yapmam gerek diyosan da hergün birini yavaş yavaş yap
(728 puan) tarafından
Koltuklarim berbat durumda canım mecburen yapmam gerek yavaş yavaş yapacam artık
(3,282 puan) tarafından
Yorma kendini dikkat et
0 oy
tarafından
Düşük tehlikem vardı amma her işi yaptım ben :) amma düşük ve erken doğum riskim olduğu halde 41 de doguramadim o ayrı :)
0 oy
(6,938 puan) tarafından
Cam da sildim halı da yıkadım ama sen yapma bence ne olur ne olmaz 
0 oy
tarafından
Valla canım herşey Allahın takdiri ben doğuma gideceğim sabah bile kalkıp evi makinaladım sildim balkonumu fln yıkadım sonra duş alıp hastaneye gittim çok şükür bi sıkıntı olmadı ki her zamanda temizlik yapıyordum. İşle alakası yok bence ben 2 düşük 2 doğum yaptım her zamanda işimi gücümü yaptım hatta düşüklerden biri riskli gebelik diye annem 10 gün baktı yerimden kalkmadım yinede düştü herşey Allahın takdiri. Sende çok zorlama kendini işlerini yap. 
0 oy
(73 puan) tarafından
Kuzum bende hamile iken her işi yaptım hatta perde bile taktım benim 2 3 tane düşük olmuştu ona rağmen temizlik vs yaptım kaynana ile birlik oturunca mecbur yaptım kimsede sen hamilesin şu bu demedi sor bakalım yarandı mi millete daha da burun kiviriyorlar yok ben hamile iken her işi yapardım şurdan su getirirdim burdan su taşırdım diye laf ederler nankörler üstüne üstelik birde temiz tutsalar icim yanmayacak 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 652 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 580 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,758 cevap